Suntago Park Wodny Świat. BILETY dla dzieci i dorosłych do Parku Wodnego. CENNIK Nocleg w Suntago Village! Mamy zdjęcia [13.04.2020]

vt
Otwarcie Suntago Wodny Świat w Mszczonowie już za nami. To największy i najnowszy park wodny w Europie. Jakie są jego największe atrakcje, z których mogą już korzystać pierwsi klienci? Do wyboru są m.in. tureckie łaźnie, strefy relaksu i aż 32 zjeżdżalnie! Jedną z nich jest dwuosobowa: Jungle Eclipse. Poznaj CENNIK BILETÓW do Suntago Park Wodny. Bilet na cały dzień dla osoby dorosłej na wszystkie atrakcje kosztuje 129 - 139 zł. Jakie konkretne atrakcje przygotowano na otwarcie? Kogo szukają do pracy? O wszystkim przeczytacie w poniższym artykule.

Wodny Park of Poland. Cennik atrakcji i bilety

Park of Poland jest już otwarty. Wielkie otwarcie największego krytego aquaparku w Europie nastąpiło 20 lutego 2020 roku! Pierwsi goście będą mogli skorzystać z Suntago, wodnej części parku rozrywki - Park of Poland.Jak jest w środku parku Suntago? Sprawdź!

Szaleństwo w Suntago! "Nie wszystkie atrakcje działają. Wszę...

Suntago Wodny świat: lokalizacja, gdzie jest? Jakie atrakcje w 2020 roku?

Suntago Wodny Świat powstało w podwarszawskiej miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w województwie mazowieckim.

Największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej może przyjąć dziennie nawet do 15 tysięcy osób. W związku z tak dużą liczbą gości, przed obiektem powstaje parking o powierzchni 90 000 m2 na 2500 tysiąca samochodów. Sponsorami Suntago Wodny Świat jest firma Samsung oraz Pepsi. Kompleks Suntago Park Wodny ma zostać otwarty - według informacji Wirtualnej Polski - w drugiej połowie lutego.

Suntago Wodny Świat: atrakcje

Na wideo poniżej możecie obejrzeć jak wygląda Jungle Eclipse. To jedna z atrakcji Parku Wodnego Suntago w Mszczonowie. Pod tą nazwą ukrywa się najdłuższa zjeżdżalnia przeznaczona do zjazdu dla dwóch osób! Zobaczcie sami!Co jeszcze? Park wodny w miejscowości Wręcza oferuje swoim gościom 3 strefy tematyczne: Jamango wodna dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago. Każda z nich posiada nieco inny zakres usług, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Tak wygląda Park of Poland w Mszczonowie. Największy park wodnej rozrywki w Europie.
Tak wygląda Park of Poland w Mszczonowie. Największy park wodnej rozrywki w Europie. Fot. Mat. prasowe Suntago Wodny Świat
 1. Jamango wodna dżungla

  W pierwszej strefie z dwoma basenami krytymi o łącznej powierzchni 1645 m2 oraz jednym zewnętrznym basenem termalnym z barem o powierzchni 215 m2 fani rozrywek wodnych będą mogli zmierzyć się z dziką rzeką o długości 427 m2 oraz porywistymi falami, a także skorzystać z technologii Surf-Air, czyli nadmuchiwanego symulatora surfingu. Dla miłośników zjeżdżalni Suntago Wodny Świat zapewnia 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 kilometrów oraz najdłuższą w Europie krytą zjeżdżalnię, mierzącą 320 metrów. W ofercie pierwszej strefy nie zabraknie również wodnego placu zabaw z ciepłą wodą oraz brodziku dla dzieci.

 2. Relax Suntago
  Druga strefa to miejsce relaksu, gdzie goście będą mogli odprężyć się w otoczeniu 400 prawdziwych palm sprowadzonych głównie z Florydy, Malezji i Kostaryki. Do dyspozycji gości będzie w sumie 5 basenów, w tym 4 baseny witalne (basen z wodą siarczkowo-siarkowodorową i 3 baseny solankowe) i jeden zewnętrzny basen termalny o powierzchni 840 m2, z wodą o temperaturze 34 stopnie Celsjusza i 2 barami, a także ogród o powierzchni 20 000 m2. Podczas słonecznych dni w strefie Relax Suntago będzie można skorzystać z naturalnych promieni słonecznych, dzięki otwieranemu dachowi. Drugą strefę tematyczną wzbogacono również o gabinety masażu oraz solaria.

 3. Saunaria Suntago
  2500 m2 trzeciej strefy tematycznej dedykowane zostało saunom. Suntago Wodny Świat oferuje kilkanaście różnorodnych atrakcji, w tym wizytę w grocie solnej, komnacie śnieżnej, Akwarium Sauna, saunie fińskiej, saunie japońskiej, saunie Malediwy, saunie aromatycznej czy wiosce egipskiej z dodatkowymi pięcioma saunami. Ponadto, goście skorzystać mogą z łaźni parowych oraz basenów witalnych. Po ogrzaniu ciała w jednej z kilku saun goście powinni zastanowić się nad skorzystaniem z orzeźwiającego prysznica Calla.

Suntago Park Wodny: ceny biletów

Park będzie dostępny przez cały rok. Ceny biletów mogą się różnić w zależności od pory roku i rodzaju pakietu. Również dzieci mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Dodajmy, że jeżeli chcemy spędzić cały dzień w innych polskich aquaparkach to zapłacimy wówczas 100 zł.

Tak wygląda Park of Poland w Mszczonowie. Największy park wodnej rozrywki w Europie.
Tak wygląda Park of Poland w Mszczonowie. Największy park wodnej rozrywki w Europie. Fot. Mat. prasowe Suntago Wodny Świat

Oto cennik biletów do Suntago Park Wodny:

 • za wypoczynek osoba dorosła zapłaci od 59 złotych, dzieci 20 złotych mniej, zaś całodniowy bilet dla dzieci będzie kosztował od 79 złotych, dla dorosłych od 99 złotych.
 • park ma być czynny cały tydzień, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 22, w święta i weekendy od 9 do 22.
 • ze stref Relax i Saunaria będą korzystały osoby, które ukończyły 16 lat, zaś strefa Jamango będzie dla wszystkich.

Strefa Relax i Jumango, czyli palmy, zjeżdżalnie, baseny i rozrywka, ceny biletów w weekend:

 • Całodniowy - 124 zł (osoba dorosła bez zniżek)
 • 4-godzinny 104 zł
 • Seniorzy 65 + zapłacą 114 zł za cały dzień i 94 zł za 4 godziny

Bilety do jednej strefy i na kilka dni:

 • Bilet na 2 dni do wszystkich stref dla osoby dorosłej kosztuje 258 zł
 • Bilet na dwa dni 4-godzinny - 218 zł
 • Bilet do jednej strefy w tygodniu dla osoby dorosłej - 99 zł

Suntago Wodny Świat: jak dojechać?

Do Suntago Wodny Świat, czyli pierwszego obiektu z projektu Park of Poland będzie można dojechać autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Pod koniec 2018 roku została otwarta droga finansowana przez gminy Mszczonów i Radziejowice, która zapewni bezpośredni dojazd do parku wodnego Suntago Wodny Świat.

Suntago Wodny Świat: zobaczcie jak wygląda od środka najwięk...


Suntago Wodny Świat najciekawsze informacje:

 • 32 zjeżdżalnie wodne, razem ponad 3 km
 • 320 m – długość najdłuższej zjeżdżalni w Europie
 • Rzeka przygód o łącznej długości 150 m
 • Symulator do nauki surfingu
 • 820 m2 basenu z falą
 • 15 000 – tyle w jednym dniu zmieści się osób w Suntago Wodny Świat
 • 2 500 bezpłatnych miejsc parkingowych
 • ponad 8 000 szafek dla gości
 • ponad 10 różnego rodzaju saun
 • 70 000 m2 – powierzchnia budowlana obiektu
 • 20 ha – powierzchnia działki na której powstanie Suntago Wodny Świat
 • 20 000 m2 – powierzchnia ogrodu przylegającego do basenu
 • 3 500 m2 – całkowita powierzchnia basenów
 • 1 000 m2 – powierzchnia największego basenu krytego
 • 700 prawdziwych palm na terenie ogrodu
 • 6 restauracji oraz 5 barów przy basenach
 • położenie w odległości 40 km od Warszawy, 70 km od Łodzi I 200 km od Torunia, między autostradą A2 a drogą ekspresową S8
 • - wartość inwestycji: 150 mln euro

W ciągu dwóch lat na budowie zużytych zostało 5 608 881 kg stali. Gdyby z tej stali wykonać pręt o przekroju 7 mm, osiągnąłby on długość równą średnicy kuli ziemskiej. Potroiła się też ilość wylanego betonu, która wynosi obecnie ponad 40 500 m3. Objętość tę można porównać do 16 basenów olimpijskich, które są wypełnione po same brzegi.

Suntago Village: jak dokonać rezerwacji?

Jeżeli wybieramy się do Park of Poland na dłużej, istnieje możliwość rezerwacji noclegu w Suntago Village. Wystarczy wejść na stronę Park of Poland - zakwaterowanie

Park Wodny pod Warszawą - rekrutacja: kogo szuka do pracy?

Obecnie trwa rekrutacja dla około 450 pracowników, w tym 100 osób do obsługi klienta, ponad 80 pracowników strefy SPA, Beauty & Relax, ponad 50 kucharzy oraz 20 ratowników. Z ciekawszych ofert pracy znajdzie się również 10 etatów dla saunamistrzów, czyli specjalistów od „rytuału pobytu w saunie” oraz ogrodnik – pasjonat palm, który zadba o odpowiednią pielęgnację oraz nadzór terenów zielonych. Rekrutacja ma się zakończyć w połowie stycznia

Tak wygląda Park of Poland w Mszczonowie. Największy park wodnej rozrywki w Europie.
Tak wygląda Park of Poland w Mszczonowie. Największy park wodnej rozrywki w Europie. Fot. Mat. prasowe Suntago Wodny Świat

Ponadto o posadę mogą się ubiegać:

 • terapeuci,
 • masażyści,
 • kosmetyczki,
 • kasjerzy,
 • pracownicy serwisu sprzątającego
 • pracownicy gastronomii.


Ci ostatni zajmą się przygotowaniem potraw i napojów w 6 restauracjach i 5 barach dostępnych na terenie kompleksu. Poszukiwani są również pracownicy do działu technicznego, obsługi klienta, marketingu, finansów i HR.

Przedstawiciele inwestora zaznaczają, że rekrutacja do Suntago Wodnego Świata jest jedną z największych w historii polskich parków rozrywki. Od przyszłych pracowników oczekuje się komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności, profesjonalizmu i przede wszystkim entuzjazmu. Każda rekrutacja podzielona zostanie na kilka etapów. Po selekcji i wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej z dyrektorem personalnym, osoby ubiegające się o pracę powinny nastawić się na kolejną rozmowę, tym razem z kierownikiem działu, którego zadaniem będzie wytypowanie najlepszego z kandydatów. Finalną decyzję o zatrudnieniu podejmie dyrekcja. Dyrekcja zapewnia pracownikom zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz p[omoc w organizacji transportu w przypadku osób spoza Wręczy i Mszczonowa.

Park of Poland: wpadki, niedoróbki, błędy

Otwarty 20 lutego Suntago jest niewykończony? Pojawiły się takie głosy. Jak podaje portal wp.pl, cytując opinię jednego z internautów, Park of Poland "to projekt budowlany, a nie basen. Widać to na każdym kroku." Jest kilka niedoróbek, takich jak wystające i ułamane elementy, a także błędów architektonicznych, wystających filarów, które nie są odpowiednio oznakowane. W głównym basenie woda okazała się chłodniejsza niż zapowiadano i miała nieco ponad 20 stopni Celsjusza. Internauta cytowany przez Wirtualną Polskę twierdzi, że obiekt miał być najlepszy w Europie, a póki co jest tylko najbardziej rozreklamowany.

Wszelkich szczegółowych informacji na temat Suntago Wodny Świat można uzyskać z oficjalnej strony internetowej www.parkofpoland.com oraz kilku kont w mediach społecznościowych m.in. fanpage’u na Facebooku (Park of Poland, Suntago, Jamango, Suntago Village) cztereach profili na Instagramie (@parkofpoland, @go.suntago, @jamango.pl, @suntagovillage) oraz kanału na YouTube (Park of Poland).

Wideo

Komentarze 106

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
22 lutego, 23:41, Gość:

Strefa relax bajka,można poczuć się jak na Karaibach,super inwestycja , basen z fala duży,może trochę mało atrakcji dla dzieci poniżej trzech lat. Strefa ze zjeżdżalniami super .Obsługa bardzo pomocna .

Dobra inwestycja w Polsce. Baseny termalne też są na Słowacji medeacentrum.pl oraz znane termy są na Węgrzech - Hajduszoboszlo medea centrum zdrowego wypoczynku zna się na termach, polecam

B
Beasmol

OSZUŚCI!!! kupiłam bilety online, zapłaciłam z góry szybkim przelewem. Bilety kupione 27 stycznia 2020 na wejście 23 lutego. Dzisiaj jest 23 lutego, nie mam biletów - nie przysłano!!! Mimo wysyłanych maili, - kompletna ignorancja - zero odpowiedzi. Wiadomości na Fb również bez odpowiedzi. Rozmowy telefoniczne, gdy Jeszce ktoś odbierał, z zapewnieniami, że już już, zaraz wyślą te bilety. Oczywiście NIC - BILETÓW NIE MA!!!! OSZUSCI!!! NIE POLECAM!!! OMIJAJCIE Z DALEKA - są inne podobne obiekty, w których nikt nie wyłudza pieniędzy. Ja zgłaszam sprawę na policję.

G
Gość

Strefa relax bajka,można poczuć się jak na Karaibach,super inwestycja , basen z fala duży,może trochę mało atrakcji dla dzieci poniżej trzech lat. Strefa ze zjeżdżalniami super .Obsługa bardzo pomocna .

G
Gość

To naprawdę super wiadomość z pewnością zabiorę tam cała rodzinkę

G
Gość

Dlaczego elewacja budynku jest taka brzydka?

G
Gość
28 stycznia, 07:57, Gość:

Życzę wszystkim udanej zabawy, jak już tam będą. Ja i tak zostanę wierna Tropical Island. Znając polskie realia, zaraz będą jakieś awarie. Nie wybiorę się.

2 lutego, 13:19, woj:

Głupiaś

Cieszę się że nie będziesz. Więcej miejsca bez Ciebie..

G
Gość

Trochę za drogie ceny za 4 godz. -szczególnie.

w
woj
28 stycznia, 07:57, Gość:

Życzę wszystkim udanej zabawy, jak już tam będą. Ja i tak zostanę wierna Tropical Island. Znając polskie realia, zaraz będą jakieś awarie. Nie wybiorę się.

Głupiaś

G
Gorge

H...a znacie, nie ceny.

Po co wprowadzacie ludzi w błąd

M
Mn

Po co pisać zmamy ceny, skoro w tekście okazuje się że nie ma cem

To oszustwo.

G
Gość

super są te informacje - czyli żadne. Wszystko to, co można znaleźć na stronie park of poland, ale trzeba zrobić clickbeitowy tytuł, żeby wejścia się zgadzały. ŻENADA dziennikarska

M
Mati94

Ciągle to samo co już było wcześniej wiadomo ale nadal nie ma informacji, na które wszyscy czekają, tj. dokładny i ostateczny termin otwarcia oraz CENNIK. Na jakiego grzyba ciągle powtarzacie to samo??? To już się robi trochę nudne i denerwujące; chyba że to forma reklamy opłacona przez Park wodny - taki chwyt. 😀 Mnie interesują konkrety a nie to co już od dawna wiadome, a tak swoją drogą nie wiadomo dlaczego wcześniej pojawiała się data otwarcia 15 stycznia 2020, wcześniej to była końcówka ubiegłego roku. Widać coś nie wyszło.

G
Gość

Wiesz że nic nie wiesz!

Ile jeszcze razy odgrzejesz ten sam kotlet?

G
Gosc

Oszuści nic nie wiedzą tylko powielają artykul

F
Fig fig

Zablokowałem ten artykuł a on ciągle się pojawia

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3