Święta z widokiem na Tatry

Materiał informacyjny Hotelu Bania
Doskonałym pomysłem na spędzenie świąt jest wyjazd w góry. Takie rozwiązanie pozwala oderwać się od codzienności, poczuć atmosferę prawdziwych góralskich świąt, a także spróbować tradycyjnej góralskiej kuchni, czy pojeździć na nartach. Oczywiście święta w górach należy właściwie zaplanować oraz odpowiednio wcześnie zarezerwować. O czym jeszcze warto pamiętać? Jakie są zalety spędzania świąt w polskich Tatrach? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

Święta w Tatrach - oferta Hotelu Bania **** Thermal & Ski

Chcąc spędzić święta w Tatrach warto zapoznać się z ofertą Hotelu Bania **** Thermal & Ski, który jak co roku organizuje dla swoich Gości niezapomniane atrakcje, które sprawią, że ten czas będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Znajdujący się w Białce Tatrzańskiej Hotel Bania **** Thermal & Ski położony jest u stóp największego ośrodka narciarskiego na Podhalu i jest połączony z basenami termalnymi. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, do czego przyczynia się rozpościerający się z okien widok na panoramę Tatr Wysokich, Pienin lub na stok, który w czasie zimy stanowi atrakcyjny punkt widokowy. Miłośnicy narciarstwa, którzy zdecydują się spędzić święta w Hotelu Bania **** Thermal & Ski mogą korzystać m.in. z Ośrodka narciarskiego Bania Ski & Fun, który jest położony tuż przy stokach Kotelnicy i został zaprojektowany jest z myślą o narciarskich rodzinach. Warto zaznaczyć, że jest to doskonałe miejsce dla najmłodszych narciarzy oraz osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z nartami. Oczywiście do dyspozycji jest jeszcze 18 innych ośrodków, z których można korzystać dzięki ofercie ze skipassem Tatry Super Ski. Obejmuje ona dostęp do stoków narciarskich nie tylko w Białce Tatrzańskiej, ale również na całym Podhalu oraz na Słowacji.

Święta w górach to nie tylko okazja by poszaleć na stoku, ale również dobry moment, by się zrelaksować i zapomnieć o trudach codzienności. Umożliwia to Terma Bania, do której Goście Hotelu Bania **** Thermal & Ski otrzymują nielimitowany dostęp. Jest to miejsce, w którym można się zrelaksować, doskonale bawić, czy zadbać o swoje zdrowie. Całość podzielona jest na 3 strefy, a mianowicie relaksu, zabawy oraz saunarium.

Góralska Wigilia w Hotelu Bania

Wybierając się na święta w góry nie można oczywiście zapominać o odpowiednim przeżywaniu tych szczególnych dni. W związku z tym ofercie świątecznej Hotelu Bania **** Thermal & Ski znajduje się uroczysta Wieczerza Wigilijna, która będzie doskonałą okazją do spróbowania tradycyjnych góralskich potraw oraz przeżywania świąt zgodnie z góralską tradycją.

Święta w Tatrach - zimowa sceneria gwarantowana

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim niezwykły klimat, który trudno sobie wyobrazić bez śniegu za oknem. Niestety w ostatnich latach pogoda płata figle, co sprawia, że w wielu regionach kraju o białych świętach nie może być mowy. Gwarancję odpowiedniej pogody i atmosfery daje wyjazd na święta w góry. W końcówce grudnia w polskich Tatrach zawsze jest śnieg, co przyciąga wielu miłośników śnieżnych świąt.

Święta w górach - przede wszystkim odpoczynek

Powszechnie wiadomo, że przygotowanie świąt to ogrom pracy oraz obowiązków. Nawet w te szczególne dni ktoś musi odpowiadać za gotowanie, czy podawanie do stołu. Wyjeżdżając na święta w góry można w stu procentach odpocząć, ponieważ organizacją i przygotowaniem zajmuje się tym razem ktoś inny. Przynajmniej raz w życiu warto spróbować takiego rozwiązania i przekonać się, jak powinien wyglądać świąteczny odpoczynek.

Spędzenie świąt w Tatrach to doskonały sposób na zerwanie z rutyną i przeżycie prawdziwie rodzinnych świąt. Zabierając rodzinę w góry można zapewnić im niesamowite atrakcja, a jednocześnie spędzić te wyjątkowy czas razem.

Materiał oryginalny: Święta z widokiem na Tatry - Polska Times

Dodaj ogłoszenie