Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Były już wygrane z Włocławkiem, Zieloną Górą i Ostrowem...

Świetny mecz i wygrana Polskiego Cukru! Mamy dużo zdjęć z trybun!

Były już wygrane z Włocławkiem, Zieloną Górą i Ostrowem Wielkopolski, przyszedł czas na Gdynię. Jeśli już Polski Cukier przegrywa, co zdarza się w tym sezonie rzadko, dzieje się to z ligowymi średniakami, natomiast przeciwko innym faworytom torunianie nie pozwalają sobie na żadne wpadki.

W niedzielę Arka potrafiła dochodzić do głosu, ale tylko chwilami. W końcówce pierwszej połowy goście potrafili zaliczyć serię ośmiu punktów z rzędu, dzięki której objęli prowadzenie 37:42, najwyższe w całym spotkaniu.

Druga połowa należała już zdecydowanie do Polskiego Cukru. Torunianie raz po raz trafiali za trzy (celne próby Michaela Umeha, Karola Gruszeckiego i Bartosza Diduszki), a że skuteczni byli także w obronie, ich przewaga szybko urosła do pokaźnych rozmiarów.

Ostatecznie Polski Cukier pokonał Arkę 96:73.

Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 96:73 (28:21, 17:21, 27:14, 24:17)