Świetny początek wiosennej rundy. Elana wygrała w Rybniku

DL
Elana świetnie rozpoczęła wiosenne granie
Elana świetnie rozpoczęła wiosenne granie Jacek Smarz
Elana Toruń bardzo dobrze rozpoczęła wiosenne granie. W sobotnim meczu II ligi w Rybniku, pierwszym po zimowej przerwie, nasi piłkarze wygrali 1:0 z ROW-em 1964.

Rybniczanie po jesiennych spotkaniach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, jednak mecz wcale nie okazał się dla Elany łatwy. W pierwszej połowie bramek nie było, ale na szczęście po przerwy torunianie zdołali znaleźć sposób na bramkarza gospodarzy. Strzelcem jedynego gola okazał się Filip Kozłowski, który trafił do siatki ROW-u w 57. minucie.

W barwach Elany zadebiutował Wojciech Onsorge. Wieloletni piłkarz Warty Poznań wyszedł w podstawowym składzie torunian i rozegrał całe spotkanie.

W 89. minucie za wspomnianego Kozłowskiego wszedł Daniel Ciechański. Dla napastnika Elany były to pierwsze minuty gry po powrocie po kontuzji doznanej jeszcze w maju ubiegłego roku.

ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń 0:1 (0:0)
0:1 Kozłowski (57)