Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

Sylwester w Ciechocinku. Zagra toruński ConcuBand!

Sylwester w Ciechocinku. Zagra toruński ConcuBand!

tob

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

ConcuBand podczas koncertów.
1/5
przejdź do galerii

ConcuBand podczas koncertów. ©Paweł Kotas

Tegoroczny sylwester w Hotelu Amazonka w Ciechocinku uprzyjemni muzyka w wykonaniu toruńskiego zespołu ConcuBand.
ConcuBand to grupa złożona z sześciu cenionych muzyków. Artyści od lat biorą udział w różnych projektach, zdobywając w ten sposób doświadczenie na scenach klubowych, teatralnych oraz plenerowych. W tym zespole spotkały się ich oczekiwania co do wysokiej jakości muzyki nieco bardziej utylitarnej - tanecznej. Artyści zgodnie twierdzą, że muzyka do tańca nie musi być zła, nie musi być słaba. Przede wszystkim - nie musi zawstydzać wykonawców ani odbiorców.

Obejrzyj także: Najnowszy odcinek Spod Ekranu


Na repertuar ConcuBandu składają się utwory powszechnie znane i lubiane. Są to niezapomniane melodie sprzed lat, zwariowane twisty i rock’n'rolle. W repertuarze zespołu nie brakuje również wzruszających ballad, przebojów muzyki filmowej, czy gorących rytmów latynoskich. Zwolennicy szalonego disco lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, popowych i rockowych klasyków oraz najnowszych hitów z list przebojów, również znajdą coś dla siebie. Jednym słowem – wszystko to, co miłe dla ucha i przy czym dobrze się tańczy, będzie królowało tej wyjątkowej nocy w Hotelu Amazonka.

Nienachalna, czytelna konferansjerka, prowadzona z taktem i ze sporą dawką wysmakowanego humoru, jest kolejnym atutem ConcuBandu. Największe przeboje rodzimej i światowej muzyki rozrywkowej, podane 100% na żywo, zagwarantują świetną zabawę do białego rana.

Liderami zespołu są: jazzowa wokalistka Asia Czajkowska-Zoń oraz rockowy gitarzysta basowy Paweł "Kot" Skrzypczak. Nie będzie to jedyny toruński akcent w czasie tej wyjątkowej nocy. Więcej szczegółów >> TUTAJ

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo