Szalona pogoń Polonii! Derby na remis [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski
Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz zremisował z Pomorzaninem Toruń 2:2 w meczu otwierającym rundę wiosenną IV ligi kujawsko-pomorskiej. Spotkanie na stadionie przy ul. Słowiańskiej miało dramatyczny przebieg. Goście prowadzili już 2:0. W 54. minucie gola kontaktowego z rzutu karnego zdobył kapitan Robert Sawicki. Do wyrównania, w 88. minucie gry, doprowadził rezerwowy Damian Adamski. Polonistom choć w części udało się zrehabilitować za porażkę w Toruniu 0:4.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU POLONIA - POMORZANIN >>>Dariusz Bloch
Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz zremisował z Pomorzaninem Toruń 2:2 w meczu otwierającym rundę wiosenną IV ligi kujawsko-pomorskiej. Spotkanie na stadionie przy ul. Słowiańskiej miało dramatyczny przebieg. Goście prowadzili już 2:0. W 54. minucie gola kontaktowego z rzutu karnego zdobył kapitan Robert Sawicki. Do wyrównania, w 88. minucie gry, doprowadził rezerwowy Damian Adamski. Polonistom choć w części udało się zrehabilitować za porażkę w Toruniu 0:4. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU POLONIA - POMORZANIN >>>

Materiał oryginalny: Szalona pogoń Polonii! Derby na remis [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski