Tak pracownicy pierwszej linii chronią się przed koronawirusem. Jak wyglądają sklepy, punkty usługowe i środki transportu [29.03.2020 r.]

Anna Bartosiewicz
Anna Bartosiewicz
Koronawirus w Polsce odbił się na każdej sferze naszego życia. Niektórzy pracownicy walczą w pierwszej linii z pandemią. Sprawdziliśmy, jakie środki ochrony przed koronawirusem wprowadzili pracodawcy i jak zabezpieczają się sami pracownicy.

Mimo koronawirusa do pracy chodzą: lekarze, pielęgniarki, ekspedientki, kasjerzy, kierowcy komunikacji publicznej czy kurierzy. W dalszym ciągu są czynne banki, przychodnie, szpitale, apteki, piekarnie, sklepy mięsne i niektóre fabryk. Pracodawcy wprowadzają dodatkowe środki ostrożności, aby ograniczyć do minimum ryzyko zarażenia się COVID-19 przez pracowników.

Wiele osób stanęło przed koniecznością kompletnej reorganizacji swojego typowego dnia pracy. Większość barów i restauracji zamknięto do odwołania, a te, które są czynne, realizują wyłącznie zamówienia na wynos lub z dowozem do domu. Z kryzysem walczy branża cateringowe, której przychody zmalały do 20%, w niektórych przypadkach - do zera.

W całym kraju obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, a granice państwa i UE są zamknięte. W ostatnich dniach zapadły też decyzje o zawieszeniu zajęć na uczelniach, w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych do 25 marca.

Każdy pracodawca, którego pracownicy przychodzą do pracy mimo ryzyka zakażenia się koronawirusem, powinien przestrzegać przepisów BHP. Dotyczy to zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

- Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy dla wszystkich zatrudnionych, czyli osób świadczących pracę na terenie zakładu pracy, niezależnie od podstawy prawnej jej wykonywania, a nie tylko dla tzw. pracowników kodeksowych. Warunki panujące w zakładzie pracy nie mogą bowiem zagrażać życiu i zdrowiu takiej osoby - przypomina dr Anna Kamińska-Pietnoczko, prawnik w C&C Chakowski & Ciszek.

Odroczenie zaliczek na podatek, możliwość odliczania strat podatkowych wstecz, wstrzymanie egzekucji - co jeszcze?Od 1 kwietnia kilkanaście ułatwień podatkowych wprowadzi Tarcza Antykryzysowa. Które dla Ciebie - sprawdź czy skorzystasz, po prostu kliknij w ten tekst.

Koronawirusa a separacja kierowców

Jedną z pierwszych oznak koronawirusa w Polsce były zmiany wprowadzone w komunikacji publicznej. W autobusach, tramwajach oraz innych środkach transportu miejskiego pojawiły się taśmy oddzielające kierowcę od pasażerów. Zawieszono także tabliczki informujące o zakazie wstępu do kabiny kierowcy. Osoby spędzające dzień pracy za kółkiem zostały odseparowane od potencjalnych nosicieli koronawirusa plastikową ścianą. Dodatkowo zablokowano drzwi wejściowe obok kierowcy. Do pojazdu można się dostać innym wejściem.

Koronawirus a limitowane wejścia do sklepów

Właściciele dyskontów oraz sklepów samoobsługowych ze względu na koronawirusa zredukowali liczbę dostępnych dla klientów wózków. Ograniczyli również możliwość płatności gotówką. Niebawem wprowadzono kolejne obostrzenia. Placówki handlowe zaczęły wpuszczać do sklepu od jednej do kilku osób jednocześnie.

Koronawirus a kolejki do aptek

Aby chronić farmaceutów i pracowników aptek, aptekarze oraz właściciele rozmaitych placówek handlowych proszą o stanie w kolejce na zewnątrz budynku i podchodzenie do lady pojedynczo. Na szczęście wiele aptek wyposażonych jest w szyby, które oddzielają potencjalnych chorych od pracowników. Podobne zabezpieczenia można znaleźć w piekarniach i sklepach mięsnych.

Koronawirus a linie zabezpieczające i parawany

W aptekach, salonach sieci komórkowej oraz innych miejscach przyklejono do ziemi taśmy, które informują klientów, jaki dystans należy zachować od sprzedawcy. Dodatkowe zabezpieczenia wprowadziły dyskonty i supermarkety. Przykładowo, w Lidlu tylko jedna osoba jednocześnie może znajdować się przy kasie i taśmie na zakupy, a w Carrefourze kasjerzy zostali otoczeni specjalnymi, ochronnymi parawanami. Na Wykopie można znaleźć zdjęcie kasy w Biedronce, która została otoczona budką ochronną z... kartonów i folii.

Koronawirus a instrukcje dla klientów

Na sklepowych gablotach, drzwiach uczelni, aptek, sklepów czy uczelni można znaleźć szczegółowe informacje na temat objawów COVID-19 oraz środków zapobiegających zakażeniu się koronawirusem.

Koronawirus a jednorazowe rękawiczki i maseczki ochronne

Chociaż rękawiczki czy maseczki ochronne stały się towarem deficytowym, personel wielu sklepów został wyposażonych w tego typu środki ochrony. Na ulicach można spotkać policjantów i osoby dowożące jedzenie w rękawiczkach, ale nadal część pracowników pierwszej linii nie ma rękawiczek. 17 marca w rękawiczkach pracowali m.in. pracownicy Żabki i Lewiatana, a dodatkowo maseczki nosili sprzedawcy z takich sieci jak Super-Pharm. Biedronka zapowiedziała, że udostępni klientom chusteczki nawilżające Dada przy kasach, stopniowo będzie wprowadzać podajniki z płynem dezynfekującym przy wejściach do sklepów oraz zapewni maseczki i rękawiczki ochronne kasjerom.

Po raz pierwszy od pięciu lat RPP obniżyła stopy procentowe dla złotego. teraz są one najniższe w historii. Sprawdź ile zaoszczędzisz teraz na spłacie kredytu, w tym w karcie kredytowej. Czy w ogóle warto jeszcze trzymać pieniądze na lokacie? Po prostu kliknij w ten tekst a poznasz szczegóły.

Koronawirus a nowe godziny otwarcia sklepów

Wiele placówek handlowych skróciło godziny otwarcia. Są też takie sklepy, w których można zrobić zakupy w niedzielę. Dyskonty proponują swoim pracownikom premie za pracę podczas epidemii, ale nie wszyscy kasjerzy czują się bezpiecznie.

Koronawirus a wizyty w przychodniach

Zabiegi i wizyty w przychodniach, które nie są pilne, zostały odwołane. Aby dostać receptę na leki, które przyjmuje się regularnie, należy skontaktować się z placówką telefonicznie. Do przychodni można wchodzić pojedynczo, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Przy wejściu i wyjściu należy zdezynfekować ręce. Kaszlący pacjenci proszeni są o zakładanie maseczek lub zakrywanie ust chusteczką jednorazową.

Zamieszanie z handlowymi niedzielami. W Tarczy Antykryzysowej ogłoszonej przez premiera jest wznowienie handlu w niedziele, ale czy będziemy mogli robić zakupy także w niedziele aktualnie objęte zakazem handlu? Jak będzie w najbliższą niedzielę, 22 marca. Które niedziele są handlowymi w 2020 r. nawet bez zmiany przepisów - pełna lista. Po prostu kliknij w ten tekst i będziesz wiedzieć wszystko.

Koronawirus a wzmożony ruch w sklepach

Niektóre firmy zarabiają na koronawirusie. Wzrosło zainteresowanie internetem stacjonarnym i mobilnym. Jeszcze 17 marca można było umówić domową wizytę montera w firmie Orange. W związku z koronawirusem operator zorganizował dodatkowe szkolenia dla pracowników.

Nadal pracują kioskarze, sklepikarze i kurierzy. Wzmożone zainteresowanie usługami obserwują dostawcy usług internetowych. Trudno przewidzieć, jak długo konieczna będzie praca zdalna, ale niektóre osoby szykują się na taką ewentualność.

Z ostatniej chwili! W sobotę 28 marca o 6.20 rano Sejm uchwalił ustawy nazywane pakietem antykryzysowym. Wiemy już na jaką pomoc może liczyć pracownik na etacie, zleceniobiorca, osoba na umowie o dzieło, samozatrudniony prowadzący działalność gospodarczą i mikrofirmy czyli takie, w których pracuje do dziewięciu osób. Chcesz poznać szczegóły, po prostu kliknij w ten tekst.

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny: Tak pracownicy pierwszej linii chronią się przed koronawirusem. Jak wyglądają sklepy, punkty usługowe i środki transportu [29.03.2020 r.] - Strefa Biznesu

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 54

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

c
chlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Sprzedaje lek eksperymentalny na koronawirus SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Tabletki Nitaquin 250mg chloroquine phosphate po 5zł, bezpośrednio z Tajlandii po 4zł.

Tabletki są odliczane z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych.

Od 200 tabletek wyślę naklejkę z opakowania.

Wazny 03.2024, seria 030320

Producent Utopian Co, Ltd, Tajlandia.

Poczta 10zł i przelew PKO lub Paypal daje prawa konsumenckie, jak karta kredytowa.

Lub osobiście 30km na wschód od Warszawy.

Sprzedaję również lek przeciwgrypowy Oseltamiwir Tamiflu 75mg po 15zł, Producent The Government Pharmaceutical Organisation, Tajlandia. Data ważnosci 11.2024.

Wysyłka rejestrowana tylko z Tajlandii 20zł. Ze względu na bepieczeństwo pakuje tylko po 10 tabletek.

W ostatnich dniach zaczęto używac w polskich szpitalach azytromycyny, razem z chlorochiną. Mam ją 250mg po 7.5zł tabletka, a bezpośrednio z Tajlandii 6zł. Listki po 6 tabletek. Data ważności 10.2022. Producent M

k
komentator

Ty śmieciu, żebyś zdechł jak chcesz wzbogacić się na ludzkiej krzywdzie. Oby te leki były potrzebne twoje rodzinie!!!!

shlorochina sprzedam7 minut temu

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

W przypadku braku szybkiej odpowiedzi, moze nawet odciecia od internetu, prosze sms

0066994403698

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 2zl

Streptomycin 5g 40zlhlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

W przypadku braku szybkiej odpowiedzi, moze nawet odciecia od internetu, prosze sms

0066994403698

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 2zl

Streptomycin 5g 40zl

c
chlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

W przypadku braku szybkiej odpowiedzi, moze nawet odciecia od internetu, prosze sms

0066994403698

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 2zl

Streptomycin 5g 40zl

Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl

Rifampicin 600mg 2zl

Amoxycyline 1000mg 4zl

Cyprofloksacin 500mg 2zl

Azithromycin 250mg 7.5zl 

Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl

Moksyfloksacyna 400mg 12zl

Klarytromycyna 500mg 6zl

Oraz inne leki

Ivermectin 6mg 25zl

Praziquantel 600mg 3.5zl

Albendazole Zentel 400mg 6zl

Metronidazole 400mg 1zl

Tinidazole 500mg 1zl

Mebendazole Vermox 100mg 1zl

Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Disulfiram 500mg 2zl

Vitamin C injection 500mg 3zl

Itraconazole 100mg 3.5zl

Ketokonazole 200mg 2zl

Fluconazole 200mg 3.5zl

Gryzeofulvin 500mg 3zl

Nystatin 100k and 500k 2zl

Amphotericin B 10g 80zl

c
chlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Sprzedaje lek eksperymentalny na koronawirus SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Tabletki Nitaquin 250mg chloroquine phosphate po 5zł, bezpośrednio z Tajlandii po 4zł.

Tabletki są odliczane z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych.

Od 200 tabletek wyślę naklejkę z opakowania.

Wazny 03.2024, seria 030320

Producent Utopian Co, Ltd, Tajlandia.

Poczta 10zł i przelew PKO lub Paypal daje prawa konsumenckie, jak karta kredytowa.

Lub osobiście 30km na wschód od Warszawy.

Sprzedaję również lek przeciwgrypowy Oseltamiwir Tamiflu 75mg po 15zł, Producent The Government Pharmaceutical Organisation, Tajlandia. Data ważnosci 11.2024.

Wysyłka rejestrowana tylko z Tajlandii 20zł. Ze względu na bepieczeństwo pakuje tylko po 10 tabletek.

W ostatnich dniach zaczęto używac w polskich szpitalach azytromycyny, razem z chlorochiną. Mam ją 250mg po 7.5zł tabletka, a bezpośrednio z Tajlandii 6zł. Listki po 6 tabletek. Data ważności 10.2022. Producent M

j
janusz

apteki inne kasjerki sie poodgradzaly chociaz np w aptece niemozesz niczego dotrknac czy probowac wiec przekonaj sie sam jak wyglada w sieci hebe ktora to siec perfumeryna niejest pierwsza potrzeba zobaczysz stare pudla ktore sie probuja testerami iinnymi mazidlami niezabezpieczonymi lapskami roznaszac zarace wiec jak to sie ma inspekcjo sanitarna do zakazow

G
Gość

Najlepsze hity i premiery kinowe dostępne w każdym domu. Wygodny sposób, aby oglądać tysiące filmów i seriali. Znajdują się też produkcje przedpremierowe, co oznacza, że możesz legalnie oglądać filmy, które aktualnie dostępne są jeszcze w kinach! Wszystkie możliwe filmy oraz seriale z dożywotnim dostępem (płacisz raz za konto VIP np. BLIK, SMS) za jedyne 19,99zł .! Dodatkowo dla każdej osoby, która w ciągu 7 dni oglądnie co najmniej 3 filmy i pozostawi ocenę filmu, rozlosujemy co tydzień nagrody od 20 do nawet 200 zł,

http://bit.ly/hity-filmowe

m
małorolny
23 marca, 19:14, Gość:

Szanowni Państwo,

Reprezentuję firmę produkcyjną zajmującą się dostarczaniem szeregu rozwiązań dla firm. Z uwagi na obecnie trwającą sytuację epidemiologiczną, przestawiliśmy naszą produkcję na wytwarzanie osłon z płyty plexi oraz przyłbic bhp, które mają za zadanie chronić osoby pracujące w obsłudze klienta od osób obsługiwanych.

Rozwiązanie mogłoby sprawdzić się również w Państwa sklepach w celu zabezpieczenia kasjerów podczas kontaktów z Klientami. W celu porozmawiania na temat oferty zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 666 636 053 lub mailowego biuro@maglo.com.pl

https://www.maglo.com.pl/produkt/937/Oslona_ochronna_BHP_z_plexi_85x105_cm

https://www.maglo.com.pl/produkt/938/Przylbica_BHP_ochraniajaca_twarz

A berety też robicie? Kupiłby ze dwa...

f
forumowicz
22 marca, 7:44, chlorochina sprzedam:

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Sprzedaje lek eksperymentalny na koronawirus SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Tabletki Nitaquin 250mg chloroquine phosphate po 5zł, bezpośrednio z Tajlandii po 4zł.

Tabletki są odliczane z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych.

Od 200 tabletek wyślę naklejkę z opakowania.

Wazny 03.2024, seria 030320

Producent Utopian Co, Ltd, Tajlandia.

Poczta 10zł i przelew PKO lub Paypal daje prawa konsumenckie, jak karta kredytowa.

Lub osobiście 30km na wschód od Warszawy.

Sprzedaję również lek przeciwgrypowy Oseltamiwir Tamiflu 75mg po 15zł, Producent The Government Pharmaceutical Organisation, Tajlandia. Data ważnosci 11.2024.

Wysyłka rejestrowana tylko z Tajlandii 20zł. Ze względu na bepieczeństwo pakuje tylko po 10 tabletek.

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

0066994403698

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 2zl

Streptomycin 5g 40zl

Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl

Rifampicin 600mg 2zl

Amoxycyline 1000mg 4zl

Cyprofloksacin 500mg 2zl

Azithromycin 250mg 7.5zl 

Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl

Moksyfloksacyna 400mg 12zl

Klarytromycyna 500mg 6zl

Oraz inne leki

Ivermectin 6mg 25zl

Praziquantel 600mg 3.5zl

Albendazole Zentel 400mg 6zl

Metronidazole 400mg 1zl

Tinidazole 500mg 1zl

Mebendazole Vermox 100mg 1zl

Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Disulfiram 500mg 2zl

Vitamin C injection 500mg 3zl

Itraconazole 100mg 3.5zl

Ketokonazole 200mg 2zl

Fluconazole 200mg 3.5zl

Gryzeofulvin 500mg 3zl

Nystatin 100k and 500k 2zl

Amphotericin B 10g 80zl

Spadaj spamerze. Konia se zwal to ci ulży.

c
chlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

W przypadku braku szybkiej odpowiedzi, moze nawet odciecia od internetu, prosze sms

0066994403698

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 2zl

Streptomycin 5g 40zl

Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl

Rifampicin 600mg 2zl

Amoxycyline 1000mg 4zl

Cyprofloksacin 500mg 2zl

Azithromycin 250mg 7.5zl 

Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl

Moksyfloksacyna 400mg 12zl

Klarytromycyna 500mg 6zl

Oraz inne leki

Ivermectin 6mg 25zl

Praziquantel 600mg 3.5zl

Albendazole Zentel 400mg 6zl

Metronidazole 400mg 1zl

Tinidazole 500mg 1zl

Mebendazole Vermox 100mg 1zl

Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Disulfiram 500mg 2zl

Vitamin C injection 500mg 3zl

Itraconazole 100mg 3.5zl

Ketokonazole 200mg 2zl

Fluconazole 200mg 3.5zl

Gryzeofulvin 500mg 3zl

Nystatin 100k and 500k 2zl

Amphotericin B 10g 80zl

c
chlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Sprzedaje lek eksperymentalny na koronawirus SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Tabletki Nitaquin 250mg chloroquine phosphate po 5zł, bezpośrednio z Tajlandii po 4zł.

Tabletki są odliczane z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych.

Od 200 tabletek wyślę naklejkę z opakowania.

Wazny 03.2024, seria 030320

Producent Utopian Co, Ltd, Tajlandia.

Poczta 10zł i przelew PKO lub Paypal daje prawa konsumenckie, jak karta kredytowa.

Lub osobiście 30km na wschód od Warszawy.

Sprzedaję również lek przeciwgrypowy Oseltamiwir Tamiflu 75mg po 15zł, Producent The Government Pharmaceutical Organisation, Tajlandia. Data ważnosci 11.2024.

Wysyłka rejestrowana tylko z Tajlandii 20zł. Ze względu na bepieczeństwo pakuje tylko po 10 tabletek.

W ostatnich dniach zaczęto używac w polskich szpitalach arytromycyny, razem z chlorochiną. Mam ją 250mg po 7.5zł tabletka, a bezpośrednio z Tajlandii 6zł. Listki po 6 tabletek. Data ważności 10.2022. Producent M

G
Gość

Najlepsze hity i premiery kinowe dostępne w każdym domu. Wygodny sposób, aby oglądać tysiące filmów i seriali. Znajdują się też produkcje przedpremierowe, co oznacza, że możesz legalnie oglądać filmy, które aktualnie dostępne są jeszcze w kinach! Wszystkie możliwe filmy oraz seriale z dożywotnim dostępem (płacisz raz za konto VIP np. BLIK, SMS) za jedyne 19,99zł .! Dodatkowo dla każdej osoby, która w ciągu 7 dni oglądnie co najmniej 3 filmy i pozostawi ocenę filmu, rozlosujemy co tydzień nagrody od 20 do nawet 2000 zł,

http://bit.ly/hity-filmowe

c
chlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Sprzedaje lek eksperymentalny na koronawirus SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Tabletki Nitaquin 250mg chloroquine phosphate po 5zł, bezpośrednio z Tajlandii po 4zł.

Tabletki są odliczane z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych.

Od 200 tabletek wyślę naklejkę z opakowania.

Wazny 03.2024, seria 030320

Producent Utopian Co, Ltd, Tajlandia.

Poczta 10zł i przelew PKO lub Paypal daje prawa konsumenckie, jak karta kredytowa.

Lub osobiście 30km na wschód od Warszawy.

Sprzedaję również lek przeciwgrypowy Oseltamiwir Tamiflu 75mg po 15zł, Producent The Government Pharmaceutical Organisation, Tajlandia. Data ważnosci 11.2024.

Wysyłka rejestrowana tylko z Tajlandii 20zł. Ze względu na bepieczeństwo pakuje tylko po 10 tabletek.

W ostatnich dniach zaczęto używac w polskich szpitalach arytromycyny, razem z chlorochiną. Mam ją 250mg po 7.5zł tabletka, a bezpośrednio z Tajlandii 6zł. Listki po 6 tabletek. Data ważności 10.2022. Producent M

c
chlorochina sprzedam

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

W przypadku braku szybkiej odpowiedzi, moze nawet odciecia od internetu, prosze sms

0066994403698

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 2zl

Streptomycin 5g 40zl

Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl

Rifampicin 600mg 2zl

Amoxycyline 1000mg 4zl

Cyprofloksacin 500mg 2zl

Azithromycin 250mg 7.5zl 

Trimesan Sulfametoksazol 400mg 1.5zl

Moksyfloksacyna 400mg 12zl

Klarytromycyna 500mg 6zl

Oraz inne leki

Ivermectin 6mg 25zl

Praziquantel 600mg 3.5zl

Albendazole Zentel 400mg 6zl

Metronidazole 400mg 1zl

Tinidazole 500mg 1zl

Mebendazole Vermox 100mg 1zl

Niclosamid Yomesan 500mg 3zl

Disulfiram 500mg 2zl

Vitamin C injection 500mg 3zl

Itraconazole 100mg 3.5zl

Ketokonazole 200mg 2zl

Fluconazole 200mg 3.5zl

Gryzeofulvin 500mg 3zl

Nystatin 100k and 500k 2zl

Amphotericin B 10g 80zl

G
Gość

Szanowni Państwo,

Reprezentuję firmę produkcyjną zajmującą się dostarczaniem szeregu rozwiązań dla firm. Z uwagi na obecnie trwającą sytuację epidemiologiczną, przestawiliśmy naszą produkcję na wytwarzanie osłon z płyty plexi oraz przyłbic bhp, które mają za zadanie chronić osoby pracujące w obsłudze klienta od osób obsługiwanych.

Rozwiązanie mogłoby sprawdzić się również w Państwa sklepach w celu zabezpieczenia kasjerów podczas kontaktów z Klientami. W celu porozmawiania na temat oferty zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 666 636 053 lub mailowego biuro@maglo.com.pl

https://www.maglo.com.pl/produkt/937/Oslona_ochronna_BHP_z_plexi_85x105_cm

https://www.maglo.com.pl/produkt/938/Przylbica_BHP_ochraniajaca_twarz

G
Gość
21 marca, 23:05, Gość:

PRZEPRACOWAŁAM CAŁY TYDZIEŃ NAJWIĘKSZEGO RUCHU W biedronce NA KASIE BEŻ ŻADNYCH ZABEZPIECZEŃ. NO COMMENTS

22 marca, 22:45, Pracownik:

W Lewiatanie też

Dokładnie. W Lewiatanach do tej pory nie ma żadnych zabezpieczeń, inne sklepy wprowadziły bezpieczne odległości, osłony- dbają o pracowników i o klientów ale nie Lewiatany

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3