Terminarz rundy wiosennej IV ligi

(SOP)Zaktualizowano 
Grzegorz Olkowski
Za niespełna cztery tygodnie do rywalizacji powrócą piłkarze IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Zwycięzcę rozgrywek poznamy pod koniec czerwca.

Oto terminarz rundy wiosennej:

19. kolejka (18/19 marca). Unia Solec Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski, Piast Złotniki Kujawskie - Sadownik Waganiec, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Kujawianka Izbica Kujawska, Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław, Chełminianka - Pogoń Mogilno, Legia Chełmża - Lech Rypin, Wisła Nowe - Notecianka Pakość, Gopło Kruszwica - Start Warlubie, Unia Janikowo - Sparta Brodnica

20. kolejka (25/26 marca). Łokietek Brześć Kujawski - Unia Janikowo, Sparta Brodnica - Gopło Kruszwica, Start Warlubie - Wisła Nowe, Notecianka Pakość - Legia Chełmża, Lech Rypin - Chełminianka, Pogoń Mogilno- Orlęta Aleksandrów Kujawski, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Cuiavia Inowrocław, Kujawianka Izbica Kujawska - Sadownik Waganiec, Piast Złotniki Kujawskie - Unia Solec Kujawski

21. kolejka (1/2 kwietnia). Piast Złotniki Kujawskie - Łokietek Brześć Kujawski, Unia Solec Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska, Sadownik Waganiec - Cuiavia Inowrocław, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Pogoń Mogilno, orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin, Chełminianka - Notecianka Pakość, Legia Chełmża - Start Warlubie, Wisła Nowe - Sparta Brodnica, Gopło Kruszwica - Unia Janikowo

22. kolejka (8/9 kwietnia). Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica, Unia Janikowo - Wisła Nowe, Sparta Brodnica - Legia Chełmża, Start Warlubie - Chełminianka, Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski, Lech Rypin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Pogoń Mogilno - Sadownik Waganiec, Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski, Kujawianka Izbica Kujawska - Piast Złotniki Kujawskie

Zobacz także:

Największe stadionowe zadymy w Polsce w ostatnich latach [GALERIA]

23. kolejka (15 kwietnia). Kujawianka Izbica Kujawska - Łokietek Brześć Kujawski, Piast Złotniki Kujawskie - Cuiavia Inowrocław, Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno, Sadownik Waganiec - Lech Rypin, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Notecianka Pakość, Orlęta Aleksandrów Kujawski - Start Warlubie, Chełminianka - Sparta Brodnica, Legia Chełmża - Unia Janikowo, Wisła Nowe - Gopło Kruszwica

24. kolejka (22/23 kwietnia). Łokietek Brześć Kujawski - Wisła Nowe, Gopło Kruszwica - Legia Chełmża, Unia Janikowo - Chełminianka, Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski, Start Warlubie - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Notecianka Pakość - Sadownik Waganiec, Lech Rypin - Unia Solec Kujawski, Pogoń Mogilno- Piast Złotniki Kujawskie, Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska

25. kolejka (29/30 kwietnia). Cuiavia Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawsk, Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno, Piast Złotniki Kujawskie - Lech Rypin, Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość, Sadownik Waganiec - Start Warlubie, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sparta Brodnica, Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo, Chełminianka - Gopło Kruszwica, Legia Chełmża - Wisła Nowe

26. kolejka (3 maja). Łokietek Brześć Kujawski - Legia Chełmża, Wisła Nowe - Chełminianka, Gopło Kruszwica - Orlęta Aleksandrów Kujawski, Unia Janikowo - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Sparta Brodnica - Sadownik Waganiec, Start Warlubie - Unia Solec Kujawski, Notecianka Pakość - Piast Złotniki Kujawskie, Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska, Pogoń Mogilno -Cuiavia Inowrocław,

27. kolejka (6/7 maja). Pogoń Mogilno - Łokietek Brześć Kujawski, Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin, Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość, Piast Złotniki Kujawskie - Start Warlubie, Unia Solec Kujawski - Sparta Brodnica, Sadownik Waganiec - Unia Janikowo, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Gopło Kruszwica, Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wisła Nowe, Chełminianka - Legia Chełmża

28. kolejka (13/14 maja). Łokietek Brześć Kujawski - Chełminianka, Legia Chełmża - Orlęta Aleksandrów Kujawski, Wisła Nowe - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Gopło Kruszwica -Sadownik Waganiec, Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski, Sparta Brodnica - Piast Złotniki Kujawskie, Start Warlubie - Kujawianka Izbica Kujawska, Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław, Lech Rypin - Pogoń Mogilno

29 kolejka (20/21 maja). Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski, Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość, Cuiavia Inowrocław - Start Warlubie, Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica, Piast Złotniki Kujawskie - Unia Janikowo, Unia Solec Kujawski - Gopło Kruszwica, Sadownik Waganiec - Wisła Nowe, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Legia Chełmża, Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka

30. kolejka (27/28 maja). Łokietek Brześć Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski, Chełminianka - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Legia Chełmża - Sadownik Waganiec, Wisła Nowe - Unia Solec Kujawski, Gopło Kruszwica - Piast Złotniki Kujawskie, Unia Janikowo - Kujawianka Izbica Kujawska, Sparta Brodnica -Cuiavia Inowrocław, Start Warlubie - Pogoń Mogilno, Notecianka Pakość - Lech Rypin

31. kolejka (3/4 czerwca). Notecianka Pakość - Łokietek Brześć Kujawski, Lech Rypin - Start Warlubie, Pogoń Mogilno - Sparta Brodnica, Cuiavia Inowrocław - Unia Janikowo, Kujawianka Izbica Kujawska - Gopło Kruszwica, Piast Złotniki Kujawskie - Wisła Nowe, Unia Solec Kujawski - Legia Chełmża, Sadownik Waganiec - Chełminianka, Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Orlęta Aleksandrów Kujawski

32. kolejka (10/11 czerwca). Łokietek Brześć Kujawski - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sadownik Waganiec, Chełminianka - Unia Solec Kujawski, Legia Chełmża - Piast Złotniki Kujawskie, Wisła Nowe -Kujawianka Izbica Kujawska, Gopło Kruszwica - Cuiavia Inowrocław, Unia Janikowo - Pogoń Mogilno, Sparta Brodnica - Lech Rypin, Start Warlubie - Notecianka Pakość

33.kolejka (17 czerwca). Start Warlubie - Łokietek Brześć Kujawski, Notecianka Pakość - Sparta Brodnica, Lech Rypin - Unia Janikowo, Pogoń Mogilno - Gopło Kruszwica, Cuiavia Inowrocław - Wisła Nowe, Kujawianka Izbica Kujawska -Legia Chełmża, Piast Złotniki Kujawskie - Chełminianka, Unia Solec Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski, Sadownik Waganiec- Naprzód Jabłonowo Pomorskie

34. kolejka (24 czerwca). Łokietek Brześć Kujawski - Sadownik Waganiec, Naprzód Jabłonowo Pomorskie -Unia Solec Kujawski, Orlęta Aleksandrów Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie, Chełminianka - Kujawianka Izbica Kujawska, Legia Chełmża - Cuiavia Inowrocław, Wisła Nowe - Pogoń Mogilno, Gopło Kruszwica- Lech Rypin, Unia Janikowo - Notecianka Pakość, Sparta Brodnica - Start Warlubie

polecane: FLESZ: Ekologia na co dzień: 6 mitów, w które wierzymy

Materiał oryginalny: Terminarz rundy wiosennej IV ligi - Nowości Dziennik Toruński

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3