Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
19 października 2008 roku żużlowcy Unibaksu zdobyli tytuł...

To już ponad 10 lat! Ostatnie złoto toruńskich żużlowców. Zobaczcie zdjęcia!

19 października 2008 roku żużlowcy Unibaksu zdobyli tytuł Drużynowych Mistrzów Polski. Radość była ogromna tym bardziej, że zrobili to na pożegnanie stadionu przy ul. Broniewskiego.

Był to ostatni, jak dotąd, czwarty tytuł Drużynowego Mistrza Polski. W finale, jak rok wcześniej, rywalizowali z Unią Leszno - tym razem skutecznie.

W pierwszym finałowym spotkaniu zwyciężyli na torze im. Alfreda Smoczyka 49:41, by przypieczętować złoto wygraną u siebie 47:43. Oto zdjęcia z mistrzowskiego sezonu!

Polecamy

Jest kolejne minimum olimpijskie! Polska pływaczka z kwalifikacją na IO w Paryżu!

Sensacyjnych transferów w F1 ciąg dalszy. Teraz czas na Verstappena

GORĄCY TEMAT

Isaac Del Toro wygrał pierwszy etap wyścigu Vuelta Asturias! Rafał Majka na podium!