MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Toruń. Największe firmy zatrudniają! Jest praca w TZMO, Neuca, Pacific, Gamet, Apator. Oferty luty 2021

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
Duże i znane zakłady pracy w Toruniu szukają rąk do pracy także w lutym. To znak, że pomimo pandemii mają zamówienia, produkują, rozwijają się. Oto konkretne oferty pracy w lutym 2021 roku. Kto jest poszukiwany i jakie warunki zatrudnienia są proponowane?1.Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych (TZMO)TZMO to mocna marka nie tylko w Polsce, ale i daleko za jej granicami. Obecnie TZMO prowadzi rekrutacje na różne stanowiska: od produkcyjnych po specjalistyczne, w różnych miastach. W samym Toruniu poszukiwani są: - Stażysta w dziale rozwoju e-commerce (praca w Toruniu, w spółce Bella Handel, przy ul. Przelot). Oczekuje zainteresowania takimi dziedzinami jak kampanie promocyjne czy markeplaces. Oczekuje od kandydata wyższego wykształcenia albo bycia studentem przynajmniej II roku. Preferowane kierunki: ekonomia, IT. Stażyście oferuje umowę o prace, rozwój zawodowy i szeroki pakiet benefitów. Oferta pracy ważna jest do końca lutego.Więcej ofert pracy od TZMO i innych firm w poniższej na kolejnych slajdach >>>>>
Duże i znane zakłady pracy w Toruniu szukają rąk do pracy także w lutym. To znak, że pomimo pandemii mają zamówienia, produkują, rozwijają się. Oto konkretne oferty pracy w lutym 2021 roku. Kto jest poszukiwany i jakie warunki zatrudnienia są proponowane?1.Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych (TZMO)TZMO to mocna marka nie tylko w Polsce, ale i daleko za jej granicami. Obecnie TZMO prowadzi rekrutacje na różne stanowiska: od produkcyjnych po specjalistyczne, w różnych miastach. W samym Toruniu poszukiwani są: - Stażysta w dziale rozwoju e-commerce (praca w Toruniu, w spółce Bella Handel, przy ul. Przelot). Oczekuje zainteresowania takimi dziedzinami jak kampanie promocyjne czy markeplaces. Oczekuje od kandydata wyższego wykształcenia albo bycia studentem przynajmniej II roku. Preferowane kierunki: ekonomia, IT. Stażyście oferuje umowę o prace, rozwój zawodowy i szeroki pakiet benefitów. Oferta pracy ważna jest do końca lutego.Więcej ofert pracy od TZMO i innych firm w poniższej na kolejnych slajdach >>>>>TZMO
Toruń. Duże i znane zakłady pracy szukają rąk do pracy także w lutym 2021 r. To znak, że pomimo pandemii mają zamówienia, produkują, rozwijają się. Oto konkretne oferty pracy w lutym 2021 roku. Kto jest poszukiwany i jakie warunki zatrudnienia są proponowane?

Zobacz wideo: Czy po zakażeniu covid-19 zyskujemy odporność?

1.Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych (TZMO)

TZMO to mocna marka nie tylko w Polsce, ale i daleko za jej granicami. Obecnie TZMO prowadzi rekrutacje na różne stanowiska: od produkcyjnych po specjalistyczne, w różnych miastach. W samym Toruniu poszukiwani są:

Polecamy

- Stażysta w dziale rozwoju e-commerce (praca w Toruniu, w spółce Bella Handel, przy ul. Przelot). Oczekuje zainteresowania takimi dziedzinami jak kampanie promocyjne czy markeplaces.

Oczekuje się od kandydata wyższego wykształcenia albo bycia studentem przynajmniej II roku. Preferowane kierunki: ekonomia, IT. Stażyście oferuje umowę o prace, rozwój zawodowy i szeroki pakiet benefitów. Oferta pracy ważna jest do końca lutego.

Więcej ofert pracy od TZMO i innych firm w poniższej galerii:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska