Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wspaniałą niespodziankę sprawili swoim kibicom hokeiści KH...

Toruńscy hokeiści pokonali wicelidera! Mamy zdjęcia z meczu KH Energi z JKH GKS-em!

Wspaniałą niespodziankę sprawili swoim kibicom hokeiści KH Energi. W niedzielny wieczór torunianie pokonali 2:1 JKH GKS Jastrzębie. Rywale zajmują drugie miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi i byli uznawani za faworytów.

Po bezbramkowej pierwszej tercji to goście otworzyli wynik wkrótce po wznowieniu gry. Również w drugiej tercji wyrównał Artiom Smirnow, a chwilę później Tor-Tor ponownie ożył - kolejnego gola dla torunian strzelił Dmitrij Kozłow.

Jak się okazało, w trzeciej części spotkania bramki już nie padły. Tym samym faktem stała się kolejna niespodzianka sprawiona przez torunian, którzy w tym sezonie potrafili już wygrać na wyjeździe w Tychach z GKS-em.

Niestety, w wyniku brutalnego ataku rywala do szpitala odwieziony został Artiom Sadrietdinow.

KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
0:1 Sawicki (22), 1:1 Smirnow (33), 2:1 Kozłow (35)

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej!

[lista]

[*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf

[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf

[*] Najczęstsze pytania;nf

[/lista]

Polecamy

Świątek zagra o wielką stawkę! Aż 2,4 mln euro dla mistrzyni Rolanda Garrosa 2024