Trzecie miejsca w Pucharze Polski. Toruńscy karatecy startowali w Krotoszynie

nadesłane/Dojo Toruń
W Krotoszynie odbyły się zawody karate WKF o Puchar Polskiej Unii Karate, w których wzięli udział reprezentanci toruńskich klubów - Dojo oraz KSSW Kimury.

Wśród młodzików (12-13 lat) w kategorii kumite indywidualne trzecie miejsce w grupie do 45 kg zajął Ihor Mantyk (Dojo). Również trzecie miejsce zajęła drużyna kumite w składzie Mantyk, Wiktor Dembek i Szymon Serocki (wszyscy Dojo) - ten ostatni indywidualnie zajął miejsca 5-6 w kategorii powyżej 50 kg po przegranej walkę o brąz niejednogłośną decyzją sędziów.

Warto przeczytać

Wśród seniorek trzecie miejsce w kumite w walkach w kategorii do 55 kg zajęła Wiktoria Tarnowska (Kimura).W kategorii do 67 kg startował także Nataniel Gębicki (Kimura), jednak poniósł porażkę w 1. rundzie.