nowosci.com.pl

Trzecie miejsce Elany po rundzie jesiennej. Tak wyglądała gra toruńskiej drużyny [ZDJĘCIA]

Piłkarze Elany Toruń zakończyli rundę jesienną na trzecim miejscu. Beniaminek był objawieniem II ligi i rozegrał szereg udanych meczów. Najważniejszym

Grzegorz Olkowski, Jacek Smarz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/91] Następne

Piłkarze Elany Toruń zakończyli rundę jesienną na trzecim miejscu. Beniaminek był objawieniem II ligi i rozegrał szereg udanych meczów. Najważniejszym momentem było bez wątpienia spotkanie z Widzewem Łódź, które okazało się wielkim hitem i zgromadziło na trybunach komplet widzów dopingujących obie drużyny. Przeżyjmy te chwile jeszcze raz i obejrzyjmy zdjęcia pokazujące, jak wyglądały domowe mecze Elany w ostatnich miesiącach.

Do prowadzącego w tabeli II ligi Radomiaka Radom torunianie tracą pięć punktów, natomiast do drugiego Widzewa już tylko trzy. Za naszym zespołem plasują się GKS Bełchatów i Górnik Łęczna. Wszystko wskazuje na to, że właśnie między tymi klubami rozegra się walka o awans do II ligi.

Elana w dotychczasowych spotkaniach odniosła 9 wygranych. 9 meczów torunian skończyło się remisami, a tylko 3 przegranymi naszej drużyny.

Wiceliderem klasyfikacji strzelców II ligi jest Filip Kozłowski, który zdobył dla Elany aż 11 bramek. Lepszym wynikiem może pochwalić się tylko Leandro z Radomiaka - 15 goli.

Runda wiosenna rozpocznie się w dniach 2-3 marca. Elanę czeka wówczas wyjazd do Rybnika na mecz z ROW-em.

Polecamy