Tu znajdziesz swoją idealną parę okularów

Materiał informacyjny OKULAROWNIA DOROTA KORZENIEWSKA
Okularownia to nowe miejsce na mapie Torunia, salon optyczny wraz z gabinetem, oferujący badanie wzroku i dobór korekcji okularowej. O nowej placówce opowiada właścicielka Dorota Korzeniewska.

Okularownia to przede wszystkim miejsce, w którym klienci mają czuć się komfortowo, zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w miłej atmosferze.

Moją ideą jest, aby każdy klient już od samego progu czuł się wyjątkowo zaopiekowany. Nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie, zawsze tłumaczymy, jak będzie się czuł, nosząc nowe okulary, z jakimi ewentualnymi trudnościami może się spotkać. Dodam, że zajmujemy się także posprzedażowym serwisem, regulacją zauszników, nosków czy po prostu wyczyszczeniem okularów.

Badanie wzroku jest wykonywane na profesjonalnym sprzęcie okulistycznym japońskiej marki NIDEK, a bardzo precyzyjnie dobrana korekcja do każdego oka osobno oceniona jest na podstawie subiektywnej oceny pacjenta. Następnie sprawdzamy obuoczne widzenie za pomocą kilku testów oraz jeśli wiek na to wskazuje również bliską odległość. Na koniec badania zakładam pacjentowi próbną oprawę, by mógł ocenić swoje widzenie w świecie rzeczywistym poza gabinetem. Pacjent ma sam się przekonać, dlaczego potrzebuje okularów, a nie tylko usłyszeć o tym w gabinecie.

Po badaniu siadamy z klientem przy kawie i wspólnie wybieramy oprawki, przymierzamy je i dobieramy najkorzystniejszą soczewkę okularową. W katalogu jest ich mnóstwo, a kluczem do sukcesu jest wybór idealnej, dopasowanej, spersonalizowanej czyli zgodnej z potrzebami. Często niektóre rozwiązania kojarzą się klientom tylko z wysokimi kosztami, a przecież nie jest to regułą, dlatego zawsze wyjaśniam, co otrzymują w tej cenie. Oczywiście sugeruję najodpowiedniejsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.

Często spotykam się z osobami, które skarżą się, że okulary odbierają im urodę, urok osobisty, że czują się w nich gorsi. Nic bardziej mylnego! W Okularowni, zaręczam Państwu, wybierzemy takie oprawki okularowe, które z całą pewnością będą zdobić twarz. Każdy znajdzie u nas swoją idealną parę okularów, którą z dumą będzie nosić i prezentować się w nich rewelacyjnie. Oferowane przez nas oprawki są zgodne z modnym designem i trendami panującymi w tej dziedzinie.

Mając kilkuletnie doświadczenie w pracy w salonie optycznym i ukończoną szkołę medyczną w zawodzie ortoptystki, chcę wpływać na świadomość klientów dotyczących korekty wad wzroku i profilaktyki zdrowotnej w zakresie widzenia. Swoją pracę traktuję z pasją. Najbardziej cieszy mnie, gdy klient z radością odbiera nowe okulary i z taką samą radością potwierdza, że dzięki mnie lepiej widzi świat.

Okularownia Toruń
ul. J. Wybickiego 98/58,
87-100 Toruń
tel. 884 607 700
email: [email protected]
fb https://www.facebook.com/people/Okularownia-Toru%C5%84/100069616147608/

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie