Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
AZS UMK Toruń przegrał 23:32 z Blejkanem Gryfino w meczu 4....

Tym razem się nie udało. Szczypiorniści AZS-u UMK przegrali z Blejkanem Gryfino[zdjęcia]

AZS UMK Toruń przegrał 23:32 z Blejkanem Gryfino w meczu 4. kolejki kujawsko-pomorskiej II ligi w piłce ręcznej. Goście uzyskali decydującą przewagę w drugiej połowie spotkania.

Do przerwy torunianie przegrywali tylko 13:14. W dalszej części meczu Blejkan był już jednak wyraźnie lepszy i zapewnił sobie zwycięstwo. Najwięcej goli dla AZS-u UMK - sześć - strzelił Mateusz Kożanowski.

Po niedzielnym meczu toruńska drużyna nadal ma na koncie jedną wygraną.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej!

[lista]

[*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf

[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf

[*] Najczęstsze pytania;nf

[/lista]

LM piłkarzy ręcznych. Polski akcent w drużynie z Paryża. ''Chętnie wracam do Płocka''

Te ozdoby wielkanocne to hit! Marmurkowe pisanki do świątecznego koszyczka

Dziś mecz Orlen Wisła - PSG w Lidze Mistrzów. Wicemistrz Polski sprawi sensację?