UMK - wyniki rekrutacji na studia już jutro! Jak je...

UMK - wyniki rekrutacji na studia już jutro! Jak je sprawdzić?

ao

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Komisja rekrutacyjna UMK pracuje pełną parą

Komisja rekrutacyjna UMK pracuje pełną parą ©Sławomir Kowalski

UMK przypomina, że już jutro (piątek 22 lipca 2016 r.) ogłoszone zostaną wyniki II etapu pierwszego naboru na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie. Gdzie będzie można je sprawdzić?
Komisja rekrutacyjna UMK pracuje pełną parą

Komisja rekrutacyjna UMK pracuje pełną parą ©Sławomir Kowalski

Wyniki rekrutacji na UMK mają się pojawić się na indywidualnych kontach kandydatów w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK).

- Aby potwierdzić chęć studiowania na UMK, należy w nieprzekraczalnym terminie od 23 do 26 lipca dostarczyć do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej komplet dokumentów - informuje Uczelnia. - Kandydaci zakwalifikowani na studia w kampusie toruńskim powinni złożyć je w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 w Toruniu, a osoby, którym zaproponowano przyjęcie na kierunki prowadzone w Collegium Medicum UMK - w budynku F przy ul. Jagiellońskiej 13-15 w Bydgoszczy (pokój 78).

Osoby, które planują przesłać dokumenty pocztą tradycyjną powinny pamiętać, że liczy się moment otrzymania dokumentów przez Komisję, nie data stempla pocztowego! Ogłoszenie wyników III etapu I naboru na studia stacjonarne odbędzie się 28 lipca.

Więcej na temat rekrutacji na UMK: TUTAJ

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kierunekrozwoju (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Witam! Rekrutacje na studia trwają w najlepsze, a z pewnością są jeszcze osoby, które nie wybrały odpowiedniego kierunku studiów. Zapraszam Was zatem moi drodzy do wypełnienia testu predyspozycji...rozwiń całość

Witam! Rekrutacje na studia trwają w najlepsze, a z pewnością są jeszcze osoby, które nie wybrały odpowiedniego kierunku studiów. Zapraszam Was zatem moi drodzy do wypełnienia testu predyspozycji zawodowych, dzięki któremu można otrzymać cenne wskazówki, które pomogą w wyborze dalszego kierunku kształcenia czy przyszłego zawodu. Test dostępny do wypełnienia jest na stronie kierunekrozwoju.pl

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo