Warsztaty „Wymarzony i funkcjonalny salon” Inspiracje i pomysły od IKEA

Anna Piotrkowska-Skuza
Już 16 i 17 listopada odbędą się kolejne warsztaty z cyklu IKEA FAMILY. Tym razem będą dotyczyły aranżacji salonu – serca domu, miejsca wypoczynku, spotkań i przyjmowania gości.

Nowoczesny albo urządzony w tradycyjnym stylu, niewielki albo przestronny, połączony z kuchnią albo oddzielny – salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To tutaj relaksujesz się po ciężkim dniu pracy, bawisz z dziećmi, pijesz kawę ze znajomymi, świętujesz w rodzinnym gronie. Zaaranżowanie salonu tak, żeby spełniał się we wszystkich tych funkcjach, jest dużym wyzwaniem! Na warsztatach, które odbędą się w piątek 16 listopada (w godz. 17–20) oraz sobotę 17 listopada (w godz. 10–13) w IKEA Bydgoszcz dowiecie się, jak ciekawie i mądrze wykorzystać przestrzeń w salonie.

Warsztaty będą prowadzone przez dekoratorów oraz specjalistów działów SOFY i REGAŁY. Dekoratorzy podpowiedzą m.in., jak funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń do przechowywania, przygotować kącik do wypoczynku oraz wykorzystać wszystkie atuty salonu. Tradycyjnie już warsztaty IKEA FAMILY położą duży nacisk na praktykę i pokazanie konkretnych, sprawdzonych rozwiązań.

Warsztaty są przeznaczone dla członków Klubu IKEA FAMILY i całkowicie bezpłatne. Dodatkowym prezentem będzie możliwość wygrania mini metamorfozy salonu!

Żeby wziąć udział w warsztatach, trzeba należeć do Klubu IKEA FAMILY. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej lub skorzystać z pomarańczowego kiosku w sklepie. Uczestnictwo w Klubie to m.in. specjalne oferty, dostęp do historii zakupów, możliwość zwrotu i wymiany towaru bez paragon, rabaty, a także cyklicznie organizowane, bezpłatne warsztaty.

Warsztaty skupiają się na edukowaniu oraz inspirowaniu, pozwalają też na poznawanie nowych ludzi. Na warsztatach specjaliści doradzają i podpowiadają, jak sprytnie zaaranżować mieszkanie albo dom. Można się na nie zapisywać przez stronę internetową IKEA.