1 1 połowa

• Stal Mielec postawiła kropkę nad i! Bardzo ważne zwycięstwo klubu z Mielca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andreja Prokić dobija Wartę!

• Maciej Urbańczyk przerywa kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Ważna interwencja Adriana Lisa, który ratuje swój zespół przed stratą drugiego gola.

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Adrian Laskowski melduje się w miejsce Roberta Janickiego.

• Lukas Bielak wchodzi, a schodzi Bartosz Nowak.

• Serhij Napołow mocno dograł w pole karne rywala, ale nikt nie zdołał przeciąć tego podania.

• Jakub Kuzdra zmieniony przez Karola Gardzielewicza.

• Fatalne pudło Łukasza Trałki. Były zawodnik Lecha nie trafia z 16 metra.

• Damian Primel odbija strzał Kupczaka! Bardzo dobra interwencja.

• Mateusz Bodzioch główkuje, ale lecąca piłka została zablokowana.

• Łukasz Janoszka wchodzi w miejsce Mateusza Maka.

• Serhij Napołow zmienia Mariusza Rybickiego.

• Niecelne uderzenie Jakóbowskiego.

• Josip Soljić ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Żyro próbował posłać prostopadłą piłkę w pole karne rywala, ale świetnie ustawiona defensywa Warty zażegnuje niebezieczeństwo.

• Po przerwie obraz gry w ogóle się nie zmienił. Poziom meczu na szczycie zawodzi na całej linii....

• Robert Janicki na spalonym i Stal znowu przejmuje posiadanie.

• Jakub Kiełb ukarany żółtą kartką.

• Kolejne uderzenie głową zawodnika gospodarzy. Tym razem próbował Łukasz Trałka, która także nie trafił w światło bramki.

• Boczek wygrał pojedynek główkowy, ale jego strzał minął bramkę Stali.

• Prokić wykłada piłkę Tomasiewiczowi, ale ten nie trafia w piłkę!

• Ależ zmarnowana okazja Michała Jakóbowskiego! Obrońca Warty nie trafił w bramkę z bardzo bliskiej odległości!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Stal wygrywa zasłużenie, ale jak na razie mecz nie zachwyca.

• No i w końcu coś się wydarzyło! Grzegorz Tomasiewicz wyszedł sam na sam z bramkarzem, piłka już zmierzała do siatki, ale jeden z obrońców gospodarzy wybija ją z samej linii bramkowej!

• Niestety tempo gry nie rozpieszcza kibiców zgromadzonych na trybunach stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Brakuje sytuacji podbramkowych.

• Bardzo ważna interwencja Mateusza Żyro, który uspokoił sytuację pod swoją bramką.

• Aktywny dzisiaj Jakóbowski znowu popędził w stronę bramki przeciwnika, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Szymon Stasik kilkukrotnie próbował dośrodkować w pole karne rywala, ale ani razu piłka nie dotarła do jego kolegów.

• Niecelne uderzenie Janickiego.

• Słabo rozegrany rzut wolny przez zawodników gości. Warta przejmuje piłkę.

• Michał Jakóbowski zakończył akcję swojej drużyny niecelnym strzałem.

• Po bramce tempo gry mocno się uspokoiło. Oba zespoły grają głównie w środku boiska.

• Maciej Urbańczyk uderzył z dystansu, ale piłka znacznie mija bramkę rywala.

• Fatalny błąd Adriana Lisa. Bramkarz gospodarzy podał wprost pod nogi Bartosza Nowaka, który wyłożył piłkę Makowi, a doświadczony skrzydłowy dobił ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Mak otwiera wynik meczu!

• Michał Jakóbowski wpadł w pole karne, tylko że jego dogranie zostało zablokowane.

• Zamieszanie pod bramką Warty, ale Nowak nie zdołał oddać strzału.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• W Mielcu sytuacja jest troszkę inna. Stal od kilku lat stawiana jest w roli kandydatów do awansu. Aktualnie zajmują miejsce premiowane grą w barażach. Zwycięstwo z liderem na pewno przybliży ich do upragnione celu, ale sezon jest jeszcze bardzo długi.

• Warta Poznań nie przestaje zaskakiwać. Lider 1 ligi skazywany był na walkę o utrzymanie, a oni udowadniają, że czasami wystarczy po prostu ogromna ilość sportowego charakteru. Czy dzisiaj również przypiszą sobie 3 punkty?

• Dzień dobry Państwu! Czas na pojedynek na szczycie 1 ligi! Pierwsza w tabeli Warta Poznań podejmuje czwartą Stal Mielec! Na relacje LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!