Wiadomo już, kim była ofiara śmiertelnego wypadku w Rogówku...

Wiadomo już, kim była ofiara śmiertelnego wypadku w Rogówku pod Toruniem

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Wiadomo już, kim była ofiara śmiertelnego wypadku w Rogówku pod Toruniem
Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który 28 lutego zginął w Rogówku przejechany przez samochód. Ofiara pochodziła z Torunia.
Wiadomo już, kim była ofiara śmiertelnego wypadku w Rogówku pod Toruniem
Zobacz wideo: Czy po zakażeniu covid-19 zyskujemy odporność?


Policjanci ustali tożsamość mężczyzny, który 28 lutego został przejechany przez samochód w Rogówku pod Toruniem. Jak już wcześniej informowaliśmy, mężczyzna leżał na pasie Drogi Krajowej nr 15. Koło godz. 18 najechał na niego jadący od strony Gronowa peugot prowadzony przez 30-letniego kierowcę.

- Na miejsce wezwano pogotowie. Niestety mężczyzna zmarł - mówi podisnp. Wioletta Dąbrowska, rzeczniczka toruńskiej policji. - Policjanci poddali badaniu trzeźwości kierowcę. Probierz wykazał wynik negatywny.

POLECAMY:Wypadki i utrudnienia w kujawsko-pomorskim

W poniedziałek policja zaapelowała o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku.

- Ofiara tego wypadku nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów osobistych. Policjanci podali rysopis mężczyzny i apelowali do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary tego wypadku - dodaje Wioletta Dąbrowska. - Śledczy wykorzystali wszystkie dostępne możliwości techniczne, aby ustalić kim był mężczyzna. Wynikiem ich działań było ustalenie jego danych. Policjanci dotarli również do rodziny zmarłego. Dzisiaj już wiadomo, że ofiara wypadku z Rogówka to 45-letni mieszkaniec toruńskiego osiedla Rubinkowo.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

PREMIERY

SAMOCHODY UŻYWANE

PRZEPISY

PORADY