Wieczór z przebojami Breakout i solowa podróż lidera T.Love

Wieczór z przebojami Breakout i solowa podróż lidera T.Love

Tomasz Wersocki

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

W Teatrze Letnim w Ciechocinku zagra Muniek Staszczyk lider legendarnej polskiej formacji T.Love

W Teatrze Letnim w Ciechocinku zagra Muniek Staszczyk lider legendarnej polskiej formacji T.Love ©Sławomir Kowalski / Polska Press

Koncert w Dworze Artusa, Od Nowie, na Jordankach i w Ciechocinku. Jest w czym wybierać.
W Teatrze Letnim w Ciechocinku zagra Muniek Staszczyk lider legendarnej polskiej formacji T.Love

W Teatrze Letnim w Ciechocinku zagra Muniek Staszczyk lider legendarnej polskiej formacji T.Love ©Sławomir Kowalski / Polska Press

Dziś o godz. 20 w Dworze Artusa publiczność usłyszy zespół Cisza jak ta. Artyści wykonują poezję śpiewaną, a ich muzyka to własne aranżacje oraz kompozycje do wierszy polskich poetów tj. Bolesław Leśmian, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Janusz Kofta, Agnieszka Osiecka oraz Edward Stachura.

Bilety w cenie 35 i 40 zł dostępne poprzez sprzedaż internetową m.in na stronie: artus.torun.pl oraz kupbilecik.pl.

Wiele nagród i przebojów

Jutro o godz. 19.30 Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” zaprasza na koncert zespołu Blue Cafe.

Zobacz także:W ciągu 20 lat istnienia Blue Cafe zdobyło wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Zespół w trakcie tegorocznej trasy koncertowej zatytułowanej „Double Soul Tour” zaprezentuje premierowe utwory z najnowszej płyty pt. „Double Soul” oraz swoje największe hity tj. „Do nieba”, „Czas nie będzie czekał” czy „Buena”.

Najnowszy album Double Soul to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji, a jak twierdzi sam zespół to „muzyka z duszą”.

Natomiast w CKK Jordanki o godz. 19 publiczość usłyszy wielkie przeboje zespołu Breakout w wersji symfonicznej. W tym roku przypada 50. rocznica powstania grupy, więc muzycy postanowili zaprezentować aranżacje swoich hitów na płaszczyźnie symfonicznej. Wejściówki są cały czas dostępne w cenie od 59 do 89 zł.

Gra na luzie

Godzinę później w Teatrze Letnim w Ciechocinku wystąpi grupa Muniek i Przyjaciele, która jest solowym projektem Zygmunta „Muńka” Staszczyka lidera zespołu T. Love. Na koncertach artyście towarzyszą: Cezariusz Kosman - gitara akustyczna oraz Janek „Jahlove” Pęczak - gitara akustyczna.

Zobacz także:- Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów” - mówi Muniek Staszczyk.

Bilety na wydarzenie w cenie 65 i 85 zł można kupić m.in. na stronie biletyna.pl, a w Toruniu w biurze „Copernicana” przy ul. Żeglarskiej.

Zobacz recenzje filmu Wdowy:

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo