Zamknij

nowosci.com.pl

Wieczór z Teatrem Tańca AKRO w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu

Wieczór z Teatrem Tańca Akro odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu. Widzowie mogli zobaczyć najnowsze choreografie stworzone przez  Joannę

Radosław Kubiak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/37] Następne

Wieczór z Teatrem Tańca Akro odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu. Widzowie mogli zobaczyć najnowsze choreografie stworzone przez Joannę Mis-Fudali, która zespół tańca współczesnego założyła w 1993 roku i z sukcesami prowadzi do dziś.

Tylko w tym roku zespół brał udział w trzech festiwalach online, gdzie zdobył nagrody:
Taneczne Grand Prix Polski Kotwice 2021: III miejsce za choreografię „INSIDE”
Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania Przestrzeni”: I miejsce za chor. „ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI”, III miejsce za chor. „INSIDE” i wyróżnienie za chor. „ODDECH OCEANU”
Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego TanArt w Żarach: I miejsce za chor.”W TRAWIE”, II miejsce za chor. „MARZENIA”, II miejsce za „ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI”, III miejsce za chor. „SERCE SŁONIA” i III miejsce za chor. INSIDE”.

W ciągu 28 lat istnienia TT Akro, w różnych grupach wiekowych, zdobył wiele nagród i wyróżnień na festiwalach tanecznych.
TT Akro czeka też na nowych chętnych, którzy chcieliby rozwijać taneczną pasję. Zapisy w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu.

Zobacz też:

Parkrun Toruń. Biegacze zmagali się z ukropem
Domki nad jeziorami wokół Torunia. Ile kosztuje wynajem?

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy