Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Hokeiści KH Energi Toruń przegrali pierwszy mecz w nowym...

Wielkie emocje i dogrywka na Tor-Torze. Byłeś? Mamy DUŻO zdjęć z trybun

Hokeiści KH Energi Toruń przegrali pierwszy mecz w nowym sezonie. W inauguracyjnym spotkaniu na Tor-Torze lepszy okazał się Lotos PKH Gdańsk.

Pierwsza tercja była bezbramkowa. W drugiej prowadzenie objęli torunianie, dla których gola strzelił debiutujący w barwach KH Energi Artem Sadretdinow. Po nieco ponad czterech minutach gdańszczanie zdołali jednak wyrównać.

Ostatnią tercję lepiej rozpoczęli goście, którzy już w drugiej minucie prowadzili 2:1, ale Daniel Minge szybko trafił na 2:2. Jak się okazało, kolejne gole w tej części meczu już nie padły i do wyłonienia zwycięzcy potrzeba była dogrywka. W niej bramkę zdobyli goście i tym samym zwyciężyli 3:2.

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej!