Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
KH Energa Toruń pokonał Podhale Nowy Targ 3:2 (2:0, 0:1,...

Wielkie emocje na Tor-Torze! Wygrana KH Energi po dogrywce [zdjęcia]

KH Energa Toruń pokonał Podhale Nowy Targ 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, d.1:0) w piątkowym meczu Polskiej Hokej Ligi.

Torunianie prowadzili po pierwszej tercji już 2:0 po golach, które strzelili Mateusz Zieliński i Aleksander Wołżankin. Rywale zdołali jednak doprowadzić do remisu, a tym samym do dogrywki. W niej bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla KH Energi Denis Serguszkin. Wygrana 3:2 stała się więc faktem.

W niedzielę kolejny mecz - o 17 torunianie podejmą JKH GKS Jastrzębie.

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej!