1 1 połowa

Olimpia Grudziądz

2

1 1 połowa

• Koniec spotkania! Wigry przegrywają kolejne spotkanie i grzęzną w dole tabeli. Olimpia podnosi się po dotkliwej porażce 0:5 że Stała Mielec i wywozi komplet punktów z Suwałk!

• Nic już z tego nie wynika !

• Dalekie zagranie do Najema. Ostatecznie rzut rożny!

• Arbiter dolicza 3 minuty do końca spotkania!

• I znów świetne podanie od Gojko do Żebrakowskiego i znowu nic z tym nie potrafił zrobić napastnik Wigier !

• Adamec na Huertasa w ostatniej zmianie !

• Żebrakowski !! Fatalnie uderza w sytuacji sam na sam! Przestrzelił nad bramką !

• Zmiana w szeregach Olimpii. Szywacz za Kamińskiego

• Za faul w środku pola ukarany kartka Dobrotka

• Rozpoczął akcję Maloku, piłka ostatecznie dotarła na prawym skrzydle, Kamiński technicznym strzałem z okolic 16 metra pokonuje Balawejdera !

• GOOOOOOL!!! Olimpia znów wychodzi na prowadzenie ! Autorem Sebastian Kamiński!

• Handzlik opuszcza boisko, na murawie już Van Haaren

• Ponownie Sapela wybija piłkę!

• Pograli Żebrakowski z Gojko, dośrodkowanie w pole karne i wybijają goście ! Korner !

• Piąstkuje piłkę Sapela.

• Maloku ukarany żółtą kartką . Będzie rzut wolny dla Wigier i szansa na dośrodkowanie

• Nietrafiona 100% sytuacja Wigier ! Gojko idealnie zgrywa z prawego skrzydła na 5 metr do Żebrakowskiego ten oddaje strzał i broni Sapela!

• Frelek uderza z 25 metra wysoko nad bramką !

• Płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, pewnie łapie Balawejder

• Wełniak opuszcza boisko, melduje się Żebrakowski

• Piłkę z prawej strony otrzymał Maloku, nie zdołał uderzyć na bramkę Wigier !

• Matuszewski prostopadle w kierunku Gojko, szybciej przejął Sapela

• Maloku zmienia Medfaia

• Piłka do Medfai ten uderza nad bramką w doskonałej sytuacji!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Gojko w miejsce Bartczaka

• Dośrodkowanie w pole karne Olimpii, Najem nie zdołał uderzyć piłki na bramkę, szybko wznowił Sapela i Embalo złapany na spalonym!

• Wełniak na czystą pozycję do Sauczka, ten fatalnie uderza obok bramki!

• Przy piłce zawodnicy Olimpii. Wigry muszą zachować czujność przed własnym polem karnym

• Matuszewski w pole karne do Wełniaka ten uderza gorszą noga wysoko nad bramką !

• Krótko rozegrany rzut rożny, piłka na 3 metr do do Najema, ale spalony!

• Dośrodkowanie Króla, wybija na korner Bogusławski!

• Płaskie dośrodkowanie Sauczka, niewiele brakowało aby Najem wpakował piłkę wślizgiem !

• Uderzenie Bartczaka z 16 metra obok bramki!

• W środku boiska faulowany Medfai

• Zaczynamy drugie 45 minut

• Koniec pierwszej części spotkania. 1:1 po trafieniach Embalo i Sauczka

• Sauczek do Wełniaka, odskoczyła piłka i nic z tego już nie będzie

• Frelek odważnie uderza z dystansu, piłka przelatuje minimalnie obok bramki!

• Zapędził się z piłką Kamiński i wyszedł po za boisko.

• Faulowany Embalo tym razem. 30 metrów do bramki Balawejdera i rzut wolny dla gości.

• Dobre prostopadle zagranie do Bartczaka od Czułowskiego, pomocnik Wigier nie utrzymał futbolówki w boisku.

• Zagranie na 25 metr do Medfai, ten wrzuca w pole karne i piłka opuszcza boisko. Wznowi golkiper gospodarzy

• Brak zagrożenia, akcja przeniosła się na lewą flankę i znowu rzut rożny dla gości!

• Kamiński nabija na prawej stronie Bartczaka i jest korner !

• Bezpośrednio uderza Wełniak. Po koźle łapie piłkę Sapela .

• 25 metrów od bramki Sapeli, piłkę ustawia Wełniak

• Faulowany Najem, powinna być żółta kartka za ten faul!

• Ależ zaprzepaszczona okazja dla Wigier ! Wychodził na prawym skrzydle Sauczek , Sapela wychodząc z bramki poślizgnął się, piłkę lecąca w kierunku bramki wybija Ciechanowski!

• Strzał z 25 metra Kony, bardzo niecelnie!

• Embalo był bliski oddania strzału, jeszcze jeden stały fragment gry !

• Handzlik wywalczył rzut rożny!

• Krótko rozegrany, dośrodkowanie w kierunku Embalo, wybija futbolówkę Dobrotka

• Walczył na lewej stronie Embalo i wywalczył rzut rożny !

• Przy piłce utrzymują się zawodnicy gości. Próbują stworzyć groźna akcje pod bramką Wigier.

• Próbował przedrzeć się pod bramkę Handzlik, obrońcy skutecznie go powstrzymują.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową zgrywa jeszcze Najemski i strzałem głową pod poprzeczkę Cezary Sauczek doprowadza do remisu!

• GOOOOOOL!!! Cezary Sauczek!

• Faulowany przy linii autowej Sauczek. Będzie szansa dla Wigier.

• Zamieszanie po rzucie wolnym wykorzystuje Embalo i Olimpia prowadzi w Suwałkach 0:1!

• GOOOOOOL!! Jose Embalo !

• Faul Huertasa i rzut wolny dla Olimpii. 30 metrów do bramki Balawejdera

• Nie przyniosło to zagrożenia, wznowi Balawejder

• Fauluje Najemski na 30 metrze zawodnika Olimpii. Będzie rzut wolny.

• Dobra kombinacyjną akcja Wigier, Bartczak dośrodkowuje na głowę Huertasa, ten oddaje celny strzał ale bez problemów łapie to golkiper gości

• Dośrodkowanie Wawszczyka z lewego skrzydła trafia w rękawice Balawejdera

• Zagranie Króla na 16 metrze przejmuje Wełniak, oddaje piłkę Sauczkowi który uderza zbyt lekko i nie przyniosło to zagrożenia dla Sapeli.

• Cierpliwie jak narazie grają obie ekipy. Teraz przy piłce utrzymują się gracze gości, Wigry czekają na dogodną szansę do kontry.

• Akcja Wigier! Bartczak dośrodkowuje w pole karne, Sauczek zgrywa piłkę na 16 metr, tam z niewygodnej pozycji piłkę uderza Wełniak, piłka przelatuje wysoko nad bramką !

• Faulowany na własnej połowie Bartczak. Wznowią grę piłkarze Wigier od rzutu wolnego

• Od środka zawodnicy Wigier i gramy!

• Na murawie pojawili się już zawodnicy obu ekip, Wigry w specjalnych okazjonalnych białych strojach z napisem "GRAMY DLA HANI". Koszulki będzie można po meczu kupić a cały dochód zostanie przeznaczony właśnie na pomoc dla Hani. Goście z Grudziądza na zielono!

• Dzis w wyjściowym składzie Olimpii pojawił się Embalo zastępując Criciumę. Embalo to nowy nabytek Olimpii w tym okienku transferowym.

• Wyjściowe składy obu ekip znamy, czas więc na ławki rezerwowych:

Wigry Suwałki: Kąkolewski - Gierach - Sołdecki - Nowak - Ozga - Żebrakowski - Adamec - Wasilewski - Gojko

Olimpia Grudziądz: Lewandowski - Augusto - Maloku - Janczukowicz - Szywacz - Janiak - Harren

• Za chwilę przedstawię Państwu wyjściowe jedenastki obu ekip !

• Dziś w Suwałkach "mecz przyjaźni". Kibice obu ekip są w dobrych stosunkach i razem wspierają się jak tylko to możliwe. Czy będzie również przyjaźń na boisku? Będziemy o tym na bieżąco informować.

• Dziś Dzień Kobiet, ale na boisku powinna być twarda i męska walka o komplet punktów - przynajmniej ze strony Wigier, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, bowiem do bezpiecznej strefy potrzeba aż 6 punktów! Olimpia Grudziądz po dobrej rundzie jesiennej zajmuje 7 lokatę z dorobkiem 31 punktów.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, ze stadionu miejskiego w Suwałkach melduje się Adrian Milewski i zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO z meczu pomiędzy Wigrami Suwałki a Olimpią Grudziądz.