0 1 połowa

Puszcza Niepołomice

3

1 1 połowa

• Fantastyczne drugie 45 minut mieliśmy dziś na stadionie w Suwałkach. Puszcza prowadziła już 0:3, jednak gospodarze pokazali, że mają charakter strzelając dwie bramki! Dawno nie było takich emocji na stadionie Wigier. Dzisiaj Puszcza Niepołomice wywozi komplet punktów i jest to 4 wyjazdowe zwycięstwo podopiecznych Tomasza Tułacza! Trenerzy Wigier - Adam Fedoruk i Karol Salik ukarani czerwoną kartką wyjazdowy mecz z Tychami spędzą na trybunach! Na dzisiaj to już wszystko! Żegna się z Państwem Adrian Milewski i udanego wieczoru!

• Koniec tego meczu! Puszcza lepsza w Suwałkach!

• Kartka również dla Żytka!

• Kartka dla Fursta!

• Dośrodkowanie na dalszy słupek do Żebrakowskiego ten uderza piłkę a ta przelatuje minimalnie obok prawego słupka!

• Kartka dla Mikołajczyka! Ależ emocje!

• Dośrodkowanie Aftyki w pole karne i rzut rożny!

• Doliczony czas gry to 5 minut! Czerwone kartki dla trenera Adama Fedoruka i Karola Salika!

• Stracili piłkę zawodnicy Puszczy, ale na moment, kolejny faul w środku boiska!

• W narożniku boiska upada Serafin, arbiter odgwizduje przewinienie!

• Sabiłło faul w ataku, i z 16 metra wznowi Górski.

• Bezpośrednie uderzenie Stefanika nad bramka Kąkolewskiego!

• Rzut wolny dla gości! 30 metrów od bramki!

• Uwakwe zmienia Widejkę, który zdołał rozegrać 10 minut!

• Kartką ukarany Sabiłło za założenie koszulki na głowę! Dziwna decyzja arbitra. Kartki koloru żółtego również dla sztabu szkoleniowego Wigier, ukarani Fedoruk oraz Adam Pomian!

• Zamieszanie w polu karnym Puszczy wykorzystuje Sabiłło i wygrana Puszczy zagrożona!

• GOOOOOOOOOOOL !!!!!!!! Kamil Sabiłło ! Wigry łapią kontakt z rywalem!

• Wigry zdobywają honorowe trafienie. Autorem Kamil Sabiłło, który strzałem z ostrego kąta umieszcza piłkę pod poprzeczką!

• GOOOOOOOOOL !!! Kamil Sabiłło!

• Seria dośrodkowań Wigier nie przynosi żadnego efektu.

• Były gracz Wigier, Bartosz Widejko w miejsce Tomalskiego.

• Uderzenie Sosnowskiego, pewnie interweniuje Górski. Wigry śmielej teraz na połowie rywala.

• Sabiłło za Piekarskiego.

• Dośrodkowanie w pole karne. Wybija gracz gości i rzut rożny, który również nie przynosi zagrożenia.

• Próbują teraz cokolwiek wskórać Wigry, faulowany przy linii bocznej Sauczek i rzut wolny.

• Zmiana w szeregach gości, Żytek w miejsce Bąka.

• Liczyliśmy na emocje i mamy emocje! Świetny początek tej drugiej połowy w wykonaniu graczy z Niepołomic! Gospodarze stracili już nadzieję na korzystny wynik w tym spotkaniu.

• Piłkarze Wigier totalnie zdezorientowani we własnym polu karnym. Przyjęcie piłki przez Embalo, perfekcyjny strzał w okienko i jest już 0:3!

• GOOOOOOOOOL !!! Fantastyczne trafienie Jose Embalo!

• Wrzutka w pole karne i będzie korner !

• Na trybunach głośne zdenerwowanie kibiców Wigier. Teraz żółta kartka dla Aftyki! Rzut wolny dla gości, do bramki około 30 metrów!

• Zawodnicy Wigier domagali się rzutu karnego podczas gdy zawodnicy Puszczy ruszyli z kontrą. Na 16 metrze z piłką znalazł się Jakub Bąk i świetnym strzałem w lewe okienko bramki nie dał szans Kąkolewskiemu!

• GOOOOOOOL !!! Jakub Bąk!! 0:2!!!

• Ręką zagrywa piłkę jeden z zawodników gości, to powinien być rzut karny!

• Było groźnie pod bramką Puszczy! prostopadłe dogranie do Huertasa, ten wślizgiem próbował oddać strzał, piłkę wypuścił z rąk Górski i do strzału doszedł Żebrakowski, który trafia w rywala!

• Żebrakowski do Sauczka, ten uderza z ostrego kąta bardzo niecelnie!

• Aftyka rozpędził się pod pole karne rywala, oddał mocny strzał ale nad poprzeczką!

• Tomalski od środka i gramy! Liczymy na emocje!

• Gotowy jest do gry Żebrakowski, prawdopodobnie dojdzie do zmiany w przerwie w szeregach suwalskich Wigier. To będzie zmiana za Łapińskiego.

• Gospodarze od początku sezonu grają tym samym stylem, który co raz mniej podoba się suwalskim kibicom. Wigry grają mocno cofnięte i brakuje odważnych akcji pod bramkę rywali. Goście po strzelonej bramce czują się pewni siebie, długo rozgrywają piłkę szukając swojej szansy na drugie trafienie. Miejmy nadzieję, że widowisko w drugiej połowie się rozkręci i będziemy świadkami większych emocji niż dotychczas. Za chwilę zaczynamy drugą odsłonę!

• 45+2' Koniec pierwszej części spotkania! Puszcza Niepołomice prowadzi z Wigrami Suwałki 1:0!

• 45+1' Doliczony czas gry to 60 sekund. Leży na murawie Embalo i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Prostopadła wrzutka w kierunku Piekarskiego, stoper Wigier nie zdołał oddać strzału i wznowi Górski.

• Na 30 metrze faulowany Sosnowski i rzut wolny dla Wigier. Przy piłce Aftyka.

• Nie mają pomysłu na grę zawodnicy Wigier, a goście czekają na gwizdek oznaczający zejście do szatni.

• Faul w środku boiska Sosnowskiego. Przy piłce wciąż gracze z Niepołomic.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wigier, Embalo przenosi piłkę nad bramką.

• Świetnie w środkowej strefie boiska popracował Bąk, czekał na odegranie do niego piłki, ale akcja przeniosła się na lewą stronę gdzie futbolówkę traci Embalo.

• Teraz uderzenie Sitka, również bez zagrożenia dla Kąkolewskiego.

• Akcja gości, zderzył się Diallo ze Stefanikiem, na lewej stronie przy piłce znalazł się Tomalski i zdecydował się na uderzenie, piłka wysoko nad bramką!

• Gotowy już jest do gry kapitan gospodarzy. Czeka przy linii bocznej, by mógł dalej kontynuować grę.

• Leży na murawie Piekarski, potrzebna pomoc medyczna.

• Za mocno wypuścił sobie piłkę Bartczak i kompletnie nic nie wyszło. Od bramki wybija Górski.

• Było groźnie pod bramką Puszczy! Atyka na 5 metr w stronę Bartczaka ten podcinką próbował pokonać Górskiego ale na raty łapie to golkiper gości!

• Próba dośrodkowania z prawego skrzydła przez gości, przejął to Sołdecki i w ataku pozycyjnym ekipa Wigier.

• Teraz mamy spokojniejszy okres gry, niewiele dzieje się na murawie.

• Uderzenie głową Diallo, bardzo niecelne!

• Będzie rzut rożny dla Wigier.

• Wrzutka Aftyki, pewnie łapie to golkiper przyjezdnych.

• Dośrodkowanie Aftyki i niecelny strzał głową Łapińskiego! Wznowi Górski.

• Obudzili się na moment zawodnicy Wigier, szybko przenieśli się pod pole karne rywala. Teraz rzut rożny dla gospodarzy!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Wigier, dwukrotnie bronił Kąkolewski, ostatecznie strzałem pod poprzeczkę wyprowadza na prowadzenie swoją drużynę Michał Czarny!

• GOOOOOOOOL !!!! Michał Czarny! Puszcza na prowadzeniu!

• Huknął ile sił Łukasz Sosnowski, piłka przeleciała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Górskiego.

• W polu karnym upada Sitek, arbiter niewzruszony ! Nie było tam faulu Sosnowskiego.

• Głębokie dośrodkowanie Mikołajczyka, Kąkolewski pewnie łapie piłkę.

• Walczył we własnym narożniku boiska Aftyka, rzut rożny dla gości!

• Faulowany przez Bartczaka Stępień, i rzut wolny dla Puszczy na jej własnej połowie boiska.

• Uderzenie głową Czarnego prosto "do koszyczka" Kąkolewskiego.

• Akcja Puszczy, Embalo na prawą stronę do Tomalskiego, wybija na korner Piekarski!

• W ataku pozycyjnym dłużej pograli goście, teraz przejęcie Wigier i to gospodarze rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

• Strata Diallo, blisko przejęcia piłki był Bąk, ale wślizgiem wybija Sołdecki.

• Od środka gospodarze i gramy!

• Wigry w jednolitych białych trykotach, natomiast Puszcza na niebiesko!