Raków Częstochowa

3

2 1 połowa

• Koniec meczu!

• Ajjj, blisko teraz gola gospodarze! Strzał z dystansu na bramkę Szumskiego i genialna interwencja bramkarza Rakowa!

• Z boiska schodzi Listkowski, wchodzi Radwański.

• Karankiewicz jest spóźniony z interwencją i naraził się arbitrowi. Mamy kartkę.

• Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Szczepański, na boisku pojawia się Zachara.

• Musiolik za mocno zderzył się z Zochem. Arbiter pokazuje pierwszą kartkę w tym spotkaniu.

• Petrasek uderzył głową, ale niecelnie. Zawodnik Rakowa szuka jednak trzeciego gola.

• Gospodarze najchętniej zeszliby już z boiska. Tymczasem Schwarz uderza z woleja i minimalnie pudłuje.

• Głębokie dośrodkowanie w pole karne, ogromne zamieszanie i Zoch zderzył się z kolegą z zespołu! Piłkę głową trącił Petrasek i mamy gola! Chyba znamy ostatniego ćwierćfinalistę Pucharu Polski!

• GOOOOL! TOMAS PETRASEK PO RAZ DRUGI!

• Rajd Polkowskiego na 20. metrze, zwieńczony niecelnym uderzeniem.

• Mocnym akcentem rozpoczęli gospodarze! Polkowski uderzył płasko z 16 metrów i z trudem obronił Szumski.

• I druga zmiana. Z boiska schodzi Olszewski, na boisku pojawia się Bida.

• W przerwie mieliśmy jeszcze zmianę. Z boiska schodzi Karbowy, na boisku pojawia się Polkowski.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pierwsza groźna akcja Wigier. Dośrodkowanie na bliższy słupek i po interwencji Niewulisa mieliśmy rzut rożny.

• Pawłowski uderza sprzed pola karnego, ale bardzo słabo.

• Spokojny atak gospodarzy, próbował dośrodkować piłkę Karbowy, ale zostaje zablokowany. Póki co Wigry nie potrafią zagrozić bramce Szumskiego.

• Karankiewicz ofiarnie wybił piłkę po dryblingu Schwarza.

• Dośrodkowanie Schwarza, Niewulis przedłuża do Petraska, który głową ładuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOL! TOMAS PETRASEK!

• Stały fragment gry Rakowa, krótkie rozegranie i do sytuacji strzeleckiej doszedł Schwarz. Uderzając z 16 metra został jednak zablokowany.

• Nieudane dośrodkowanie Szczepańskiego. Wigry od bramki zaczynają powoli akcję.

• Karbowy chciał zagrać kombinacyjną akcję z Bartczakiem, ale zagrał zbyt mocno w pole karne.

• Inicjatywę starają się przejąć piłkarze Wigier.

• Zoch rzucił się w jedną stronę, Schwarz uderzył w kompletnie innym kierunku. Mamy 1:0 dla gości.

• PETR SCHWARZ GOOOOL!

• Rzut karny dla Rakowa! Faulowany w polu karnym Szczepański!

• Raków cały czas w natarciu. Gospodarze liczą na kontrataki.

• Dośrodkowanie z lewej strony na głowę Musiolika, napastnik Rakowa nie trafia czysto w futbolówkę.

• Blisko gola goście! Dobre dośrodkowanie w pole karne i Niewulis pomylił się o metr! Piłka po jego strzale minimalnie przeleciała obok bramki.

• Zaczynamy!

• Zawodnicy wyszli na murawę. Niebawem rozpoczniemy.

• Składy widnieją po prawej stronie, oto ławki rezerwowych:

Goście: Gliwa, Czerkas, Figiel, Formella, Kasperkiewicz, Radwański, Zachara

Gospodarze: Węglarz, Bida, Kaczmarczyk, Mroczek, Polkowski, Stasiak, Świątek

• Bez względu na to czy awansują Wigry, czy Raków i tak będzie to trzeci przedstawiciel 1 ligi w 1/4 finału. Wczoraj awans zapewniła sobie bowiem Odra Opole, a przedwczoraj Puszcza Niepołomice.

• - Czujemy się mocni, świadomi umiejętności. Za nami bardzo dobra seria i chcemy ją kontynuować. Dodatkowo wszyscy widzą, że gramy efektownie, a co ważniejsze efektywnie. Przyjeżdżamy do Suwałk wykonać swoją robotę - nie ukrywa Andrzej Niewulis, którego umieściliśmy w jedenastce jesieni 1 ligi.

• Gdyby sugerować się wynikami z ligi to zdecydowanym faworytem byłby Raków. To zespół, który pewnym krokiem zmierza do upragnionej Lotto Ekstraklasy. Jesienią przegrał bowiem JEDEN mecz. I nie był to wcale ten z Wigrami. W Suwałkach zespół Marka Papszuna wygrał 3 listopada 3:0.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Wigry Suwałki - Raków Częstochowa!