0 1 połowa

Lechia Gdańsk

2

2 1 połowa

• Koniec! Wisła strzeliła dwa gole po przerwie i w dramatycznych okolicznościach uratowała remis z Lechią!

• NIEWIARYGODNE!! FRYDRYCH PO RZUCIE ROŻNYM W 97. MINUCIE RATUJE REMIS DLA WISŁY!!!

• Strzał Pietrzaka z rzutu wolnego przechodzi nad bramką.

• Na ostatnie sekundy Łukasz Zjawiński za Zwolińskiego.

• Faul na Conrado i druga żółta kartka dla Szoty!

• Atakuje Wisła, ale dobrze broni się we własnej szesnastce Lechia.

• 5 minut doliczone przez sędziego.

• Hubert Sobol w miejsce Yeboaha.

• Jeszcze żółta kartka dla Szoty.

• Sezonienko bardzo nieprzyjemnie zatrzymany przez Szotę. Mamy przerwę w grze.

• Oraz Piotr Starzyński za Konrada Gruszkowskiego.

• Stefan Savić za Michala Skvarkę.

• Teraz ukarany kartką Sezonienko.

• Żółta kartka dla Łukasza Zwolińskiego.

• Brown Forbes uderzał z ostrego kąta tuż obok słupka, ale był spalony.

• Za Durmusa melduje się na placu obrońca Bartosz Kopacz.

• Kacper Sezonienko w miejsce zmęczonego Gajosa.

• Makowski próbował szczęścia z dystansu, ale trafił prosto we Frydrycha.

• A Conrado za Ceesaya.

• Jan Biegański w miejsce Kubickiego.

• Środkowy obrońca Wisły przyjął piłkę w polu karnym, wyszedł z nią na 16 metr i odpalił rakietę w samo okienko bramki Lechii!

• GOOOOOOL!! KAPITALNY STRZAŁ MICHALA FRYDRYCHA Z LINII POLA KARNEGO!!

• Słupek ratuje Lechię! Felicio Brown Forbes dostawił nogę wślizgiem, ale znowu piłka nie wpadła do siatki.

• Niezbyt dobra interwencja Zlatana Alomerovicia, ale w ostatniej chwili Tomasz Makowski zablokował strzał Yaw Yeboaha!

• A Gieorgij Żukow wchodzi za Patryka Plewkę.

• Dor Hugi zastępuje Klimenta.

• Kompletnie nie wyszedł strzał Ceesayowi.

• Celny, ale niezbyt czysty strzał Mateja Hanouska. Pewna interwencja golkipera Lechii.

• Ucierpiał Jarosław Kubicki, mamy przerwę w grze.

• Centymetrów zabrakło w polu karnym Ceesayowi, by zamknął świetne zagranie z lewej strony od Durmusa.

• Techniczne uderzenie Josepha Ceesaya, ale wysoko nad bramką gospodarzy.

• Serafin Szota przedłużył głową piłkę zagrywaną z rogu, nie zdążył do niej Jan Kliment.

• Żółta kartka dla Michała Nalepy za dyskusje.

• Groźny strzał Rafała Pietrzaka z prawej nogi. Piłka lekko zahaczyła boczną siatkę.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy! Lechia bliżej pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w sezonie!

• Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Durmus nie chciał oddać kolegom szansy na wykonanie rzutu wolnego. I okazało się, że słusznie. Piękne uderzenie niemal w samo okienko bramki Wisły i mamy gola do szatni!

• 2:0! Durmus bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Rzut wolny dla Lechii sprzed pola karnego. Będzie groźnie

• Ależ okazja Wisły! Piłka najpierw trafia w bramkarza Lechii, a przy dobitce blokuje strzał obrońca. Niewiele brakowało

• Wisła szuka okazji, ale Lechia na razie szczelnie się broni.

• Kartonik dla Jarosława Kubickiego.

• Zwoliński uderzył z ostrego kąta, ale bardzo niecelnie

• Gajos dostał piłkę w polu karnym, obrócił się w stronę bramki i ładnie uderzył. Świetnie interweniował jednak Kieszek, który wybił piłkę na rzut rożny

• Ładna centra Żukowskiego w pole karne, ale koledzy nie zamknęli akcji

• Żółta kartka dla Browna Forbesa za faul

• Yeboah ładnie dograł prostopadle do Klimka, który zszedł w pole karne i uderzył nad bramką. Było groźnie

• Próbował szybko odpowiedzieć na bramkę Yeboah, ale jego uderzenie odbiła się od nogi rywala i nie poszybowało w stronę bramki.

• Po akcji Lechia piłka odbiła się od poprzeczki i do dobitki najszybszy był Kubicki, który głową umieścił piłkę w siatce.

• Gooool! Kubicki dla Lechii na 1:0!

• Ależ okazja Lechii! Uderzył na bramkę Gajos i ratuje Wisłę zablokowanie piłki przez obrońcę

• Długo rozgrywała akcję Wisła i ostatecznie zakończyła ją strzałem. Dobrze ustawiony był jednak Alomerović.

• Akcja pozostaje na połowie Lechii, dośrodkowuje Hanousek i kolejny rzut rożny

• Yeboah ładnie wyprowadził atak Wisły. Dograł do Klimenta, ten próbował zagrać wzdłuż bramki i wywalczył rzut rożny

• Żółta kartka dla Klimenta

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Lechii i mamy kolejny rzut rożny po interwencji Maloci

• Kolejny dynamiczny drybling Yeboaha. Piłka przypadkowo trafiła pod nogi Gruszkowskiego i jego strzał zablokował Alomerović.

• Yeboah ładnie dryblował w polu karnym, ale piłka uciekła mu za linię końcową.

• Wisła ciągle w ataku, mamy kolejny korner.

• Rzut rożny dla Wisły. Wrzutka w pole karne, ale wysoko bita piłka wybita głową przez obrońcę.