Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Wybieramy nauczycieli na medal. We wtorek, 20 listopada w...

Wybieramy nauczycieli na medal. We wtorek, 20 listopada w „Nowościach” specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich kandydatów

Justyna Wojciechowska-Narloch

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

We wtorek, 20 listopada w „Nowościach” specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich kandydatów

We wtorek, 20 listopada w „Nowościach” specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich kandydatów

Ponad 1,2 tys. kandydatów z całego regionu walczy o tytuł „Nauczyciela na medal”. Wybieramy też najlepsze szkoły w województwie. We wtorek ukaże się specjalny, plebiscytowy dodatek.
We wtorek, 20 listopada w „Nowościach” specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich kandydatów

We wtorek, 20 listopada w „Nowościach” specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich kandydatów

Prestiżowy oświatowy plebiscyt „Nauczyciel na medal” już po raz drugi organizujemy wspólnie z „Expressem Bydgoskim” oraz „Gazetą Pomorską”. Po raz kolejny też rywalizacji patronuje Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

- Objęcie patronatem plebiscytu „Nauczyciel na medal” jest dla mnie wielkim zaszczytem - mówi marszałek. - To kontynuacja Święta Edukacji Narodowej, podczas którego dziękujemy nauczycielom za ich trud i pracę. Dzięki plebiscytowi „Nowości” nie tylko 14 października, ale także teraz możemy wyróżnić najlepszych kujawsko-pomorskich pedagogów.

Tegoroczna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nominowanych zostało już ponad 1500 kandydatów, w tym 1255 nauczycieli z całego województwa (zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do 19 listopada).

Polecamy:Tu trzeba poinformować, że już w najbliższy wtorek dołączymy do „Nowości” specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich pedagogów nominowanych do zaszczytnego tytułu „Nauczyciel na medal”. Zamieścimy w nim też listę szkół zgłoszonych w plebiscycie. W etapie powiatowym, który potrwa do 5 grudnia, głosy można oddawać na pedagogów w kategoriach: „Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej”, „Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum” i „Nauczyciel szkół ponadpodstawowych”. W pierwszej z nich w Toruniu prowadziła wczoraj Agnieszka Chodór z Butterfly School, a w powiecie Aneta Kamińska z SP w Osieku nad Wisłą. W drugiej kategorii w powiecie najwyżej była Katarzyna Kalczyńska z SP w Młyńcu Pierwszym, a w Toruniu - Bernadetta Jankowska z SP nr 15. Wśród nauczycieli szkół średnich najwyżej plasował się Piotr Aleksandrowicz z Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Toruniu.

W tym roku docenimy także nauczycieli akademickich. Tu kandydaci rywalizują w kategorii wojewódzkiej. Wczoraj liderem był mgr inż. Maciej Rakowski z Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, który zgromadził już ponad tysiąc głosów.
W plebiscycie rywalizują też szkoły. Kategoria „Szkoła Roku” to tegoroczna nowość. Wczoraj w Toruniu prowadziło VI LO z ul. Wojska Polskiego, a w powiecie toruńskim - Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym. Kto ostatecznie zwycięży, zależy tylko od Państwa głosów.

Na laureatów czekają cenne nagrody. Dla nauczycieli mamy m.in., vouchery na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, wyjazdy do SPA, zaproszenia na konferencję edukacyjną. Laureaci w kategorii „Szkoła Roku” otrzymają, m.in., talony na zakup materiałów w Leroy Merlin. Więcej: www.nowosci.com.pl/nauczyciel. Tam też znajdują się listy nominowanych i instrukcja głosowania.

NowosciTorun

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo