Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Karbowo, ulice: Graniczna, Jęczmienna, Klubowa, Letnia, Miodowa, Półwiejska, Pszeniczna, Sezamkowa, Sportowa, Wąwozowa, Willowa, Wiosenna, Wspólna, Wypoczynkowa, Wczasowa, Żmijewska od nr 1 do nr 57
Pokaż więcej
Anna Maria Sławińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
113
(34,88%)
Leszek Jan Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(28,09%)
Łukasz Tyburski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(19,75%)
Jarosław Józef Zyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
56
(17,28%)
Okręg 2
Karbowo, ulice: Brzozowa, Małgorzatka, Młodzieżowa, Myśliwska, Parcelowa, Pokrzywki, Żmijewska od nr 58 do nr 69
Pokaż więcej
Henryk Szpakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
43
(16,48%)
Wojciech Spychalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
85
(32,57%)
Piotr Stanisław Malinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(33,33%)
Joachim Michał Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
46
(17,62%)
Okręg 3
Karbowo, ulice: Bratkowa, Chabrowa, Chryzantemowa, Daliowa, Fiołkowa, Frezjowa, Generała Władysława Sikorskiego, Goździkowa, Hiacyntowa, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Narcyzowa, Nagietkowa, Okrężna, Olsztyńska, Rumiankowa, Sasankowa, Storczykowa, Północna, Żmijewska od nr 70 do końca, Tama Brodzka
Pokaż więcej
Iwona Potocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
43
(15,30%)
Adam Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
137
(48,75%)
Jerzy Sławomir Anzel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(35,94%)
Okręg 4
Nowy Dwór, Wybudowanie Michałowo
Pokaż więcej
Piotr Felka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
35
(16,67%)
Marek Szymon Hoga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
114
(54,29%)
Monika Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
23
(10,95%)
Mirosław Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ MICHAŁOWA
38
(18,10%)
Okręg 5
Maciej Michał Popławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
115
(50,88%)
Wiesław Nowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
96
(42,48%)
Emilia Świniarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
15
(6,64%)
Okręg 6
Artur Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
23
(15,03%)
Rafał Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
34
(22,22%)
Jan Świtanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(21,57%)
Tomasz Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
59
(38,56%)
Ewelina Elżbieta Gajtkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4
(2,61%)
Okręg 7
Eugeniusz Czesław Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
42
(20,79%)
Rafał Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
71
(35,15%)
Anita Magdalena Berent
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(21,78%)
Zbigniew Marian Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
45
(22,28%)
Okręg 8
Kozi Róg, Opalenica, Szymkowo
Pokaż więcej
Marek Myśliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
32
(31,07%)
Kazimierz Marian Piotrkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
71
(68,93%)
Okręg 9
Dzierżno, Gortatowo, Sobiesierzno
Pokaż więcej
Kamila Anna Maciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
95
(43,78%)
Janusz Krzysztof Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
80
(36,87%)
Henryk Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(19,35%)
Okręg 10
Gorczenica, Gorczeniczka
Pokaż więcej
Iwona Henryka Gajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
62
(22,46%)
Wojciech Brokos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
101
(36,59%)
Jarosław Dornakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(40,94%)
Okręg 11
Kominy, Moczadła
Pokaż więcej
Roman Piotr Kaliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
120
(51,95%)
Kazimierz Słowiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(22,51%)
Łukasz Jerzy Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
59
(25,54%)
Okręg 12
Agnieszka Maria Kowalkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
76
(52,78%)
Tomasz Andrzej Czerwonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
22
(15,28%)
Roman Kicziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(31,94%)
Okręg 13
Tomasz Łupina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
16
(12,80%)
Krystian Jarosław Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
52
(41,60%)
Waldemar Kazimierz Toczyski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(33,60%)
Mateusz Babiżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
15
(12,00%)
Okręg 14
Dariusz Gutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
50
(19,53%)
Piotr Jan Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
90
(35,16%)
Paweł Marcin Okoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(16,02%)
Piotr Jan Tęgowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
60
(23,44%)
Katarzyna Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
15
(5,86%)
Okręg 15
Stanisław Bereza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY BRODNICA
27
(15,43%)
Jan Waldemar Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
29
(16,57%)
Andrzej Stanisław Roskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ GMINA BRODNICA
85
(48,57%)
Adam Józef Zaniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(10,29%)
Barbara Anna Kłosowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
16
(9,14%)