Wybory samorządowe 2018

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rybnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Gierymskiego, Alojzego Szewczyka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Staiera, Arki Bożka, Artura Grottgera, Astrów, Bartników, Batalionów Chłopskich, Bernarda Kuglera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Borki, Borowa, Bratków, Bronisława Czecha, Byłych Więźniów Politycznych, Cegielniana, Chryzantem, Chwałęcicka, Cisowa, Cmentarna, Cystersów, Długa, Doktora Mariana Różańskiego, Dożynkowa, Dróżka Profesora Libury, Dworcowa, Dworek, Dworska, Dzikiej Róży, Ekonomiczna, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Energetyków, Falista, Fiołkowa, Franciszka Chrószcza, Franciszka Rybnickiego, Generała Józefa Hallera od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste, Generała Jana Sadowskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Gliwicka, Głogowa, Gminna, Golejowska, Gontowa, Goździków, Górna, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Wieniawskiego, Hotelowa, Hutnicza, Imbirowa, Jadwigi i Feliksa Białych, Jałowcowa, Jana III Sobieskiego, Jana Długosza, Jana Dobosza, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kotucza od nr 1 do 37, Jana Matejki, Jankowicka od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jeana Chalotta, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Poniatowskiego, Juliusza Ligonia, Kalinowa, Kapitana Leopolda Janiego, Karłowa, Kazimierza Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstantego Damrota, Konwalii, Koralowa, Kościelna, Krajobrazowa, Krótka, Książenicka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Księdza Doktora Stefana Siwca, Księdza Emila Szramka, Księdza Jana Pojdy, Księdza Józefa Szafranka, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Lawendowa, Laurowa, Lechicka, Legionów, Leszczyńska, Liliowa, Lipowa, Lisia, Ludowa, Ludwika Solskiego, Łabędzia, Łączna, Łony, Łowiecka, Łukowa, Magnolii, Majątkowa, Makowa, Maksymiliana Basisty, Maksymiliana Dudka, Mała, Mariańska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marynarska, Mglista, Miejska, Mikołaja Gogola, Mikołaja Reja, Mikołowska od nr 1 do 55 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste, Milenijna, Miła, Miodowa, Młynek, Młyńska, Morwowa, Myśliwska, Na Górze, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Nadbrzeżna, Niemodlińska, Obwiednia Południowa od nr 1 do 23, Obwiednia Północna, Ofiar Terroru, Ogródki, Okrężna, Oliwkowa, Olszowa, Opalowa, Owocowa, Pawła Hanaka, Pelargonii, Piaskowa, Piasta, Piastowska, Pilchowicka, Piotra Kolonki, Piotra Wysokiego, Piwonii, Plac Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Plac Mikołaja Kopernika, Plac Teatralny, Plac Wolności, Pniowska, Pocztowa, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Polan, P. C. K. , Poremby, Powstańców Śląskich, Północna, Pryszczyny, Pszczela, Pszenna, Raciborska od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 22 parzyste, Robotnicza, Romualda Traugutta, Różana, Rubinowa, Rudzka, Rybacka, Rybnicka, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Saint Vallier, Sąsiedzka, Sienna, Sikorek, Skowronków, Słonecznikowa, Stalowa, Stanisława Staszica, Stanisława Wolnego, Stefana Czarnieckiego, Storczyków, Strąkowska, Strefowa, Stroma, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Sucha, Sybiraków, Szczygłów, Szeroka, Świętego Antoniego, Świętego Huberta, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2 do 22 parzyste i od nr 86 do końca parzyste i od nr 77 do końca nieparzyste, Świętego Maksymiliana, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tęczowa, Tulipanów, Turystyczna, Tylna, Uczniowska, Walecznych, Waltera Larysza, Weteranów, Widok, Wiejska od nr 1 do 7 nieparzyste, Wielopolska od nr 5 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste, Wieżowa, Wiklinowa, Wiktora Poloczka, Wilcza, Willowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 8 parzyste, Władysława Webera, Wodna, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyzwolenia, Za Komendą, Za Wiaduktem, Zagrodniki, Zajezdna, Zajęcza, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Zwonowicka, Żaglowa, Żołędziowa od nr 84 do końca, Żużlowa, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Ciokan
    251 (1,66%)
  2. 2 Jacek Piotr Pogocki
    53 (0,35%)
  3. 3 Andrzej Kwiecień
    23 (0,15%)
  4. 4 Rafał Adam Szymura
    78 (0,52%)
  5. 5 Aleksandra Marzena Muras
    42 (0,28%)
  6. 6 Ewelina Irena Musiolik
    25 (0,17%)
  7. 7 Katarzyna Krystyna Gaszka
    33 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Stanisław Sączek
    607 (4,01%)
  2. 9 Piotr Paweł Luks
    322 (2,13%)
  3. 7 Aleksander Remigiusz Nowakowski
    45 (0,30%)
  4. 3 Hanna Barbara Grzelec
    327 (2,16%)
  5. 5 Ksawery Erazm Fojcik
    135 (0,89%)
  6. 1 Jerzy Bolesław Lazar
    1 993 (13,18%)
  7. 8 Jolanta Maria Toczek
    55 (0,36%)
  8. 6 Barbara Wioleta Jasek
    230 (1,52%)
  9. 4 Sylwia Krystyna Krupa
    281 (1,86%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Chowaniec
    56 (0,37%)
  2. 3 Marian Zdzisław Ruszkiewicz
    7 (0,05%)
  3. 1 Aleksander Edward Larysz
    203 (1,34%)
  4. 6 Ireneusz Józef Szymała
    12 (0,08%)
  5. 5 Halina Mogielska
    21 (0,14%)
  6. 4 Danuta Markowska
    25 (0,17%)
  7. 8 Victor Fatan
    13 (0,09%)
  8. 7 Żaneta Anna Małkuch
    9 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ignacy Dwornik
    296 (1,96%)
  2. 6 Joanna Ciesielska
    67 (0,44%)
  3. 2 Bogdan Henryk Grajner
    38 (0,25%)
  4. 7 Agnieszka Katarzyna Święty
    5 (0,03%)
  5. 3 Barbara Zawadzka
    29 (0,19%)
  6. 4 Marek Jacek Sobik
    26 (0,17%)
  7. 8 Magdalena Natalia Wysłucha
    15 (0,10%)
  8. 5 Ryszard Mirosław Przekaza
    9 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tadeusz Franciszek Sosna
    14 (0,09%)
  2. 1 Rudolf Bernard Kołodziejczyk
    85 (0,56%)
  3. 2 Gabriela Nowak
    33 (0,22%)
  4. 4 Hieronim Józef Morgała
    7 (0,05%)
  5. 5 Janina Dąbrowska
    19 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Maria Kozielska
    251 (1,66%)
  2. 6 Jarosław Andrzej Tokarczyk
    40 (0,26%)
  3. 5 Barbara Magdalena Mrowiec
    49 (0,32%)
  4. 7 Maria Krystyna Kuśka
    74 (0,49%)
  5. 8 Jolanta Agnieszka Oroń
    99 (0,65%)
  6. 1 Marcin Aleksander Talarek
    383 (2,53%)
  7. 4 Jacek Paweł Mularczyk
    451 (2,98%)
  8. 3 Wiktor Andrzej Mandrysz
    69 (0,46%)
  9. 9 Piotr Kazimierz Kuźnik
    99 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystyna Maria Wałach
    740 (4,89%)
  2. 1 Małgorzata Maria Piaskowy
    1 178 (7,79%)
  3. 6 Robert Przybysławski
    210 (1,39%)
  4. 5 Jan Józef Lubos
    58 (0,38%)
  5. 3 Ginter Eryk Zaik
    559 (3,70%)
  6. 4 Grażyna Bogusława Graś
    320 (2,12%)
  7. 7 Leszek Stefan Moskal
    456 (3,02%)
  8. 8 Justyna Agnieszka Kotula
    200 (1,32%)
  9. 9 Jan Marek Fiałkowski
    235 (1,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dominik Ryszard Niewelt
    251 (1,66%)
  2. 1 Wojciech Piotr Kiljańczyk
    1 433 (9,48%)
  3. 3 Krzysztof Sylwester Szafraniec
    659 (4,36%)
  4. 4 Izabela Zuzanna Faksa
    256 (1,69%)
  5. 8 Agnieszka Bernadeta Kurpanik
    157 (1,04%)
  6. 7 Grzegorz Antoni Potysz
    180 (1,19%)
  7. 9 Jolanta Marzena Jakubiec
    110 (0,73%)
  8. 6 Ludmiła Maria Student
    624 (4,13%)
  9. 2 Benedykt Marek Kołodziejczyk
    489 (3,23%)

Okręg 2

Anieli Krzywoń, Astronautów, Bagnista, Błękitna, Boguszowicka, Bracka, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste i od nr 18 do końca parzyste, Brzezińska, Buchalików, Cedrowa, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cyprysowa, Czwartaków, Dębowa, Doktora Józefa Rostka, Emila Drobnego, Fabryczna, Generała Stanisława Szeptyckiego, Gospodarcza, Gotartowicka, Grabowa, Gronowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Łukasiewicza, Jana Karskiego, Jasna, Jastrzębska, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesienna, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Elsnera, Józefa Lompy, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kadetów, Karola Miarki, Kłokocińska, Komunalna, Kosmonautów, Kosynierów, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Księdza Henryka Groborza, Księdza Pawła Pośpiecha, Ligocka, Mariana Rejewskiego, Marii Konopnickiej, Michała Grażyńskiego, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Mokra, Niska, Nowomiejska, Orla, Osiedle Południe, Osiedle Różane, Oskara Kolberga, Patriotów, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Emila Pawlasa, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Pochyła, Pogodna, Poligonowa, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego, Profesora Tomasza Strzembosza, Prosta od nr 113 do końca nieparzyste i od nr 62 do końca parzyste, Przejazdowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Ptasia, Radosna, Rajska, Rybna, Rycerska, Sadowa, Samotna, Skośna, Słoneczna, Sołtystwo, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stara, Stawowa, Stefana Żeromskiego od nr 1 do 64, Strażacka, Studzienna, Sygnały, Sztolniowa, Szybowcowa, Świętego Wawrzyńca, Tadeusza Rejtana, Urocza, Walerego Wróblewskiego, Wazów, Wąska, Węglowa, Wielopolska od nr 1 do 3 nieparzyste, Władysława Kuboszka, Włościańska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolna, Wronia, Za Torem, Zadumy, Zakątek, Zapłocie, Zbożowa, Zgodna, Ziemska, Ziołowa, Zuchów, Żelazna, Żniwna, Żorska, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Rafał Wojciech Rudawski
    20 (0,17%)
  2. 3 Michalina Weronika Ciupek
    44 (0,38%)
  3. 5 Jadwiga Maria Maroszek
    22 (0,19%)
  4. 1 Krzysztof Bogusław Cichy
    187 (1,62%)
  5. 6 Monika Anna Zielecka
    16 (0,14%)
  6. 2 Robert Mieczysław Skiejka
    9 (0,08%)
  7. 7 Dawid Patryk Kowalewski
    21 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirela Elżbieta Szutka
    1 668 (14,43%)
  2. 6 Sławomir Józef Kula
    247 (2,14%)
  3. 3 Piotr Jan Basista
    221 (1,91%)
  4. 8 Emil Fojcik
    101 (0,87%)
  5. 7 Joanna Dominika Brzózka
    327 (2,83%)
  6. 4 Paweł Jan Korduła
    162 (1,40%)
  7. 5 Bernadeta Cecylia Krupa
    325 (2,81%)
  8. 2 Tadeusz Władysław Pałka
    709 (6,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Lewa
    27 (0,23%)
  2. 1 Tadeusz Jerzy Gruszka
    271 (2,34%)
  3. 2 Tadeusz Marian Syska
    175 (1,51%)
  4. 4 Maciej Janusz Sajkowski
    63 (0,55%)
  5. 5 Bernadeta Janina Kocyba
    114 (0,99%)
  6. 7 Katarzyna Marta Rdzeń
    10 (0,09%)
  7. 8 Mirosław Józef Filec
    146 (1,26%)
  8. 6 Jarosław Andrzej Sobczuk
    26 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Alojzy Antoni Motyka
    29 (0,25%)
  2. 4 Bożena Róża Oleksińska
    26 (0,22%)
  3. 2 Romana Aniela Goleniowska
    19 (0,16%)
  4. 1 Walenty Jan Stajer
    109 (0,94%)
  5. 5 Jacek Arkadiusz Szymura
    75 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Józef Kuśka
    346 (2,99%)
  2. 7 Iwona Barbara Mazurowska
    21 (0,18%)
  3. 2 Łukasz Tadeusz Klimowicz
    162 (1,40%)
  4. 5 Aleksandra Beata Musiolik
    136 (1,18%)
  5. 4 Ilona Jadwiga Dwojakowska
    42 (0,36%)
  6. 8 Michał Aleksander Wieczorek
    59 (0,51%)
  7. 6 Anna Luiza Janus
    71 (0,61%)
  8. 3 Wojciech Wasyl
    224 (1,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Paweł Wiśniewski
    786 (6,80%)
  2. 5 Jan Walenty Smołka
    225 (1,95%)
  3. 1 Jan Rafał Mura
    688 (5,95%)
  4. 3 Andrzej Oświecimski
    686 (5,94%)
  5. 8 Mirela Anna Bytnar
    51 (0,44%)
  6. 4 Marek Zniszczoł
    264 (2,28%)
  7. 7 Krystyna Helena Szweter
    89 (0,77%)
  8. 6 Aleksandra Sylwia Czykieta-Panek
    55 (0,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Romuald Kremiec
    231 (2,00%)
  2. 1 Łukasz Piotr Kłosek
    1 298 (11,23%)
  3. 3 Judyta Katarzyna Mojżesz-Zimonczyk
    455 (3,94%)
  4. 4 Helena Weronika Bojanowska
    171 (1,48%)
  5. 5 Ryszard Antoni Porębski
    25 (0,22%)
  6. 6 Daniel Franciszek Misala
    155 (1,34%)
  7. 7 Marta Maria Trojan
    60 (0,52%)
  8. 8 Grażyna Maria Szulik
    89 (0,77%)

Okręg 3

1 Maja, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Puszkina, Anny Stefek, Augustyna Kwiotka, Barbary, Barbórki, Beskidzka, Bieszczadzka, Boczna, Bolesława Krupińskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Brzeziny Miejskie od nr 1 do 115 nieparzyste i od nr 2 do 16 parzyste, Chwałowicka, Cienista, Dąbrowy, Doktora Jana Adamskiego, Działkowców, Ernesta Mruli, Feliksa Nowowiejskiego, Frontowa, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gabrieli Zapolskiej, Garbocze, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Górnicza, Górniczego Stanu, Górnośląska, Gruntowa nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste, Gustawa Morcinka, Harcerska, Hetmańska, Hugona Kołłątaja, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Kazimierza, Jana Kowalczyka, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Pawła Woronicza, Jana Rericha, Jana Skrzetuskiego, Jana Wyglendy, Jana Zamojskiego, Jerzego Giedroycia, Jerzego Malchera, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Józefa Pukowca, Józefa Rymera, Józefa Szulika, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Kossaka, Kamienna, Karlika, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kożdoniów, Kręta, Księdza Jana Śliwki, Księdza Norberta Bończyka, Księdza Piotra Skargi, Kupiecka, Leopolda Staffa, Letnia, Lokalna, Lotników, Ludomira Różyckiego, Ludwika Zamenhofa, Majora Brunona Janasa, Majora Władysława Mażewskiego, Marklowicka, Michała Wołodyjowskiego, Modrzewiowa, Niedobczycka od nr 106 do końca, Niepodległości, Niewiadomska, Nikodema Sobika, Nowa, Obrońców Pokoju, Obywatelska, Odległa, Odrodzenia, Ogrodowa, Olszycka, Orzechowa, Parkowa, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Pod Hałdą, Pokładowa, Popielowska, Prosta od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste, Przewozowa, Przyjemna, Raciborska od nr 181 do końca nieparzyste i od nr 192 do końca parzyste, Racławicka, Radziejowska, Rozstajna, Skalna, Składowa, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Worcella, Stanisława Żółkiewskiego, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szczerbicka, Sztygarska, Szyb Marcin, Szybowa, Śląska, Średnia, Świerklańska, Tkoczów, Tomasza Zana, Torowa, Trzech Krzyży, Tytusa Chałubińskiego, Ustronna, Weroniki, Wiertnicza, Wincentego Kadłubka, Wisławy Szymborskiej, Wjazdowa, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do końca nieparzyste i od nr 204 do końca parzyste, Wrębowa, Wrzosowa, Wyrobiskowa, Zacisze, Zakole, Ziemowita, Złota, Związkowa, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Źródlana, Żołnierzy Września, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Czesław Weis
    143 (1,23%)
  2. 2 Mirosław Krystian Bajer
    73 (0,63%)
  3. 5 Sylwia Weis
    30 (0,26%)
  4. 3 Marzena Klaudia Walasek
    62 (0,53%)
  5. 4 Marzena Urszula Nitner
    34 (0,29%)
  6. 6 Grzegorz Brodziński
    41 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Jacek Kostka
    81 (0,70%)
  2. 3 Aleksandra Mika
    195 (1,68%)
  3. 8 Krzysztof Łukasz Kałuża
    172 (1,48%)
  4. 2 Jan Krajczok
    307 (2,64%)
  5. 5 Joanna Barbara Duda
    186 (1,60%)
  6. 4 Mariusz Szymon Węglorz
    652 (5,60%)
  7. 7 Anna Maria Grzegoszczyk
    45 (0,39%)
  8. 1 Arkadiusz Stanisław Szweda
    1 232 (10,59%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marian Antoni Dudek
    10 (0,09%)
  2. 1 Roland Karol Herok
    67 (0,58%)
  3. 3 Izabela Jolanta Antonkiewicz
    14 (0,12%)
  4. 5 Sławomir Józef Bauer
    10 (0,09%)
  5. 6 Grzegorz Główka
    7 (0,06%)
  6. 4 Elżbieta Izabela Lużyna
    16 (0,14%)
  7. 2 Adrianna Agnieszka Wojtasik
    18 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Maria Kantor
    30 (0,26%)
  2. 6 Katarzyna Beata Siudy
    32 (0,27%)
  3. 1 Henryk Joachim Cebula
    662 (5,69%)
  4. 3 Wiesław Józef Mańka
    146 (1,25%)
  5. 2 Monika Magdalena Tomiczek
    132 (1,13%)
  6. 7 Justyna Katarzyna Bober-Kuźnik
    54 (0,46%)
  7. 5 Marek Andrzej Malgrab
    40 (0,34%)
  8. 8 Katarzyna Małgorzata Rosa
    31 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Halina Berger
    18 (0,15%)
  2. 4 Zenon Robert Gamoń
    6 (0,05%)
  3. 2 Karol Paweł Wronka
    13 (0,11%)
  4. 1 Krystyna Jadwiga Mędrala
    29 (0,25%)
  5. 5 Lucyna Aleksandra Poseł
    9 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Stanisław Wojaczek
    1 320 (11,34%)
  2. 2 Dariusz Piotr Paszenda
    93 (0,80%)
  3. 4 Mieczysław Piotr Błaszczyk
    146 (1,25%)
  4. 6 Bernadeta Sylwia Joneczek
    86 (0,74%)
  5. 7 Grzegorz Franciszek Stawski
    13 (0,11%)
  6. 8 Jędrzej Konieczny
    77 (0,66%)
  7. 5 Barbara Teresa Naparstek
    17 (0,15%)
  8. 3 Iwona Maria Bednorz
    191 (1,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Franciszek Białous
    616 (5,29%)
  2. 2 Grażyna Jolanta Kohut
    654 (5,62%)
  3. 6 Katarzyna Renata Jastrzębska-Gajda
    33 (0,28%)
  4. 3 Wacław Henryk Adamczyk
    85 (0,73%)
  5. 4 Władysława Anna Jagła
    143 (1,23%)
  6. 5 Grażyna Anna Jarząbek
    138 (1,19%)
  7. 8 Daniel Roman Gigla
    118 (1,01%)
  8. 7 Ilona Maria Czaja-Holona
    104 (0,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Aleksander Lubszczyk
    348 (2,99%)
  2. 6 Barbara Halina Kopka
    114 (0,98%)
  3. 1 Piotr Paweł Kuczera
    2 042 (17,55%)
  4. 5 Marek Jacek Jarząbek
    66 (0,57%)
  5. 3 Edyta Małgorzata Godziek-Knaissi
    194 (1,67%)
  6. 7 Mirela Bogusława Kiljańczyk
    99 (0,85%)
  7. 8 Marian Antoni Fojcik
    230 (1,98%)
  8. 4 Monika Romana Abrahamczyk
    113 (0,97%)

Okręg 4

Alfonsa Zgrzebnioka, Antoniego Woryny, Barwna, Basztowa, Błażeja Stolarskiego, Bohaterów Westerplatte, Bratnia, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Floriańska, Franciszka Pilarczyka, Franciszkańska, Gajowa, Generała Józefa Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Głucha, Gołębia, Graniczna, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Jana Kilińskiego, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste, Jarzynowa, Józefa Cyrana, Juliana Tuwima, Kardynała Bolesława Kominka, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Konrada Winklera, Kornela Ujejskiego, Kosów, Krzywa, Krzyżowa, Księdza Henryka Jośki, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Lektorska, Leśna, Liściasta, Ludwika Zdrzałka, Łanowa, Łąkowa, Mahoniowa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malinowa, Malwowa, Marokanów, Mieszka I, Na Niwie, Na Okrzeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1 do 105, Obrońców Rybnika, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Orzepowicka, Osiedle Krakusa, Pawła Cierpioła, Pawła Stalmacha, Piownik, Platanowa, Plebiscytowa, Pod Lasem, Pod Szybem, Polna, Popiela, Poprzeczna, Przedmieście, Raciborska od nr 15 do 179 nieparzyste i od nr 24 do 190 parzyste, Rolnicza, Równa, Serdeczna, Sławików, Smolna, Sowia, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Szczęść Boże, Szczęśliwa, Szkolna, Środkowa, Świerkowa, Świętego Józefa od nr 1 do 75 nieparzyste i od nr 24 do 84 parzyste, Świętej Jadwigi, Targowa, Topolowa, Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wandy, Wawelska, Wiatraczna, Wiejska od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Wincentego Pola, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 10 do końca parzyste, Wodzisławska od nr 1 do 209 nieparzyste i od nr 2 do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska, Zamysłowska, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka, Zielona, Żołędziowa od nr 1 do 83, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Mateusz Mielcarek
    151 (1,16%)
  2. 6 Sylwia Izabela Szewczyk-Buchta
    40 (0,31%)
  3. 3 Dawid Maślanka
    34 (0,26%)
  4. 2 Mariusz Piotr Maroszek
    57 (0,44%)
  5. 5 Magdalena Maria Nowak
    65 (0,50%)
  6. 4 Joanna Kapuśniak
    33 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Jadwiga Cichecka
    264 (2,03%)
  2. 7 Hanna Małgorzata Brzezina
    57 (0,44%)
  3. 1 Łukasz Dwornik
    1 782 (13,71%)
  4. 6 Michał Stanisław Popek
    102 (0,78%)
  5. 2 Joanna Adamska
    382 (2,94%)
  6. 3 Jan Jerzy Zimny
    107 (0,82%)
  7. 8 Mateusz Jan Kurc
    302 (2,32%)
  8. 4 Karol Bogusław Szymura
    390 (3,00%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Bartłomiej Bednarski
    68 (0,52%)
  2. 5 Eugenia Maria Larysz
    50 (0,38%)
  3. 4 Jolanta Mogielska
    20 (0,15%)
  4. 2 Jerzy Tadeusz Milanowski
    23 (0,18%)
  5. 6 Urszula Helena Dudek
    29 (0,22%)
  6. 3 Piotr Paweł Węgrzyn
    26 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Rudolf Zmuda
    80 (0,62%)
  2. 3 Leonard Marek Gorzawski
    13 (0,10%)
  3. 2 Zdzisław Jerzy Drążewski
    53 (0,41%)
  4. 4 Emilia Kościółek
    25 (0,19%)
  5. 5 Anna Antonina Zimna
    12 (0,09%)
  6. 6 Marcin Dominik Franke
    25 (0,19%)
  7. 7 Katarzyna Joanna Turbiarz
    15 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maciej Adam Kąkol
    19 (0,15%)
  2. 1 Andrzej Krzysztof Helis
    39 (0,30%)
  3. 2 Piotr Józef Orszulik
    26 (0,20%)
  4. 4 Henrieta Natalia Ochojska
    12 (0,09%)
  5. 5 Barbara Aleksandra Szymura
    31 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Józef Chmieliński
    521 (4,01%)
  2. 5 Krystyna Genowefa Dajka
    25 (0,19%)
  3. 6 Urszula Stęclik
    37 (0,28%)
  4. 8 Sławomir Walento
    63 (0,48%)
  5. 3 Maria Teresa Polanecka-Nabagło
    518 (3,99%)
  6. 4 Agata Aleksandra Kuczera-Kulka
    80 (0,62%)
  7. 7 Jan Kazimierz Tkocz
    46 (0,35%)
  8. 2 Ewa Maria Ryszka
    268 (2,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Kopczyński
    120 (0,92%)
  2. 7 Bernadeta Janina Grzesik
    53 (0,41%)
  3. 3 Marek Florczyk
    507 (3,90%)
  4. 2 Kazimierz Wiesław Zięba
    316 (2,43%)
  5. 1 Piotr Paweł Masłowski
    977 (7,52%)
  6. 4 Elżbieta Piotrowska
    233 (1,79%)
  7. 6 Bogumiła Czesława Maryańska
    138 (1,06%)
  8. 8 Barbara Magdalena Zielińska
    223 (1,72%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Franciszek Jan Kurpanik
    1 278 (9,83%)
  2. 4 Radosław Jan Knesz
    969 (7,46%)
  3. 5 Danuta Władysława Hanak
    337 (2,59%)
  4. 7 Aneta Sabina Bokuniewicz
    240 (1,85%)
  5. 2 Weronika Małgorzata Piekoszowska
    724 (5,57%)
  6. 8 Arkadiusz Skowron
    256 (1,97%)
  7. 6 Dominika Agnieszka Dycha
    211 (1,62%)
  8. 3 Bronisław Józef Drabiniok
    523 (4,02%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Warto zobaczyć

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Najczęściej czytane