Wybory samorządowe 2018

Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - mazowieckie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dzielnice m. st. Warszawy: Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Mokotów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Natalia Kocon
    1 253 (0,41%)
  2. 1 Daniel Leszek Witowski
    6 075 (2,01%)
  3. 2 Mariusz Bernard Patey
    626 (0,21%)
  4. 3 Magdalena Glick
    1 331 (0,44%)
  5. 4 Justyna Artman
    1 301 (0,43%)
  6. 6 Julian Dyzma Milfort
    426 (0,14%)
  7. 7 Stanisław Franczak
    787 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Anna Gabryś
    1 439 (0,48%)
  2. 5 Marcin Stanisław Turek
    83 (0,03%)
  3. 2 Katarzyna Monika Boborycka
    233 (0,08%)
  4. 4 Tomasz Józef Wojtczuk
    120 (0,04%)
  5. 3 Paweł Piotr Czajka
    345 (0,11%)
  6. 6 Aleksandra Nartonowicz
    211 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Joanna Adamczyk
    897 (0,30%)
  2. 2 Radosław Bartosz Koba
    453 (0,15%)
  3. 1 Julia Eliza Zimmermann
    6 176 (2,04%)
  4. 4 Natalia Katarzyna Kwiatkowska
    584 (0,19%)
  5. 5 Adam Tula
    336 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Cecylia Kądziela
    372 (0,12%)
  2. 1 Mariusz Lesław Krogulski
    1 620 (0,53%)
  3. 7 Piotr Grzebalski
    175 (0,06%)
  4. 3 Jacek Piotr Florysiak
    128 (0,04%)
  5. 4 Mirosława Florysiak
    85 (0,03%)
  6. 6 Justyna Stefania Kranas
    65 (0,02%)
  7. 5 Michał Nieznański
    136 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Adam Cierpisz
    5 072 (1,67%)
  2. 1 Witold Czesław Kołodziejski
    37 487 (12,38%)
  3. 5 Lidia Janina Nowicka
    6 400 (2,11%)
  4. 3 Andrzej Robert Gmitruk
    3 903 (1,29%)
  5. 4 Barbara Sackiewicz
    5 225 (1,73%)
  6. 6 Małgorzata Iwona Kobitowicz
    1 665 (0,55%)
  7. 7 Paweł Andrzej Terlecki
    9 886 (3,26%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariusz Bogdan Dołganiuk
    32 (0,01%)
  2. 1 Urszula Danuta Kokosińska
    397 (0,13%)
  3. 3 Wiesława Jaksa-Złotnicka
    59 (0,02%)
  4. 4 Arnold Mikina
    98 (0,03%)
  5. 6 Krzysztof Woźniak
    179 (0,06%)
  6. 2 Barbara Stanisława Lambrych
    83 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Jan Izdebski
    511 (0,17%)
  2. 3 Wojciech Edward Dobrzyński
    126 (0,04%)
  3. 7 Lena Huppert
    189 (0,06%)
  4. 2 Bożena Urszula Szwed
    171 (0,06%)
  5. 4 Jacek Jan Nowak
    132 (0,04%)
  6. 6 Janina Grażyna Wiśniewska
    114 (0,04%)
  7. 5 Marek Ziemowit Stawiarski
    83 (0,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ludwik Jerzy Rakowski
    60 920 (20,11%)
  2. 4 Bogdan Marian Olesiński
    6 249 (2,06%)
  3. 5 Helena Cichocka
    16 525 (5,46%)
  4. 7 Krzysztof Piotr Skolimowski
    12 752 (4,21%)
  5. 2 Maciej Tyśnicki
    8 136 (2,69%)
  6. 3 Katarzyna Anna Bornowska
    29 737 (9,82%)
  7. 6 Joanna Elżbieta Wiśniewska-Głowik
    8 197 (2,71%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Walentyna Rakiel-Czarnecka
    1 593 (0,53%)
  2. 2 Michał Stanisław Strąk
    926 (0,31%)
  3. 3 Teresa Maria Wyszyńska
    674 (0,22%)
  4. 7 Tomasz Jagodziński
    581 (0,19%)
  5. 5 Agata Zofia Grudowska
    401 (0,13%)
  6. 4 Adam Nyk
    340 (0,11%)
  7. 6 Ryszard Waldemar Miazek
    308 (0,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Maria Piekarska
    27 910 (9,21%)
  2. 3 Zofia Domicela Bzdak
    303 (0,10%)
  3. 2 Paweł Grzegorz Kołodziejski
    893 (0,29%)
  4. 4 Natalia Aleksandra Żukowska
    737 (0,24%)
  5. 7 Daniel Michalski
    624 (0,21%)
  6. 5 Władysław Słowiński
    192 (0,06%)
  7. 6 Marta Bolesława Kościelecka
    209 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mikołaj Szymon Midak
    190 (0,06%)
  2. 1 Mariusz Grzegorz Zalewski
    2 216 (0,73%)
  3. 2 Rafał Sałapski
    209 (0,07%)
  4. 4 Izabela Sokólska
    332 (0,11%)
  5. 5 Anita Olga Łapińska
    271 (0,09%)
  6. 6 Paulina Dywicka
    275 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Adam Nowak
    1 245 (0,41%)
  2. 4 Iwona Bożena Buchalska
    1 648 (0,54%)
  3. 1 Wojciech Robert Matyjasiak
    5 563 (1,84%)
  4. 5 Andrzej Daniel Sadomski
    567 (0,19%)
  5. 2 Małgorzata Hanna Sobczak
    3 887 (1,28%)
  6. 7 Bogdan Żmijewski
    1 869 (0,62%)
  7. 6 Izabela Sylwia Wróblewska
    2 509 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Stępniak
    807 (0,27%)
  2. 2 Ewa Anna Sufin-Jacquemart
    1 628 (0,54%)
  3. 3 Piotr Stefan Jakubczyk
    255 (0,08%)
  4. 6 Beata Maria Grabowska
    550 (0,18%)
  5. 7 Iwona Małgorzata Łukasiewicz
    433 (0,14%)
  6. 5 Jan Zieliński
    454 (0,15%)
  7. 1 Marek Stanisław Kossakowski
    2 703 (0,89%)

Okręg 2

Dzielnice m. st. Warszawy: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Grzegorzewicz
    1 182 (0,43%)
  2. 7 Rozalia Maria Wasiewicz
    998 (0,37%)
  3. 6 Anna Daria Woźniakowska
    1 432 (0,52%)
  4. 2 Jerzy Wasiukiewicz
    1 156 (0,42%)
  5. 4 Klara Jadwiga Zawada
    2 183 (0,80%)
  6. 1 Waldemar Wasiewicz
    6 001 (2,20%)
  7. 3 Paweł Wiktor Komorowski
    1 006 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zygmunt Czaplicki
    137 (0,05%)
  2. 1 Ewa Alicja Nitecka
    1 438 (0,53%)
  3. 2 Anna Maria Adamiak
    413 (0,15%)
  4. 3 Marek Lisiowski
    219 (0,08%)
  5. 5 Martyna Szczubełek
    179 (0,07%)
  6. 6 Jan Paweł Wierzbicki
    384 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Ewa Paprota
    4 370 (1,60%)
  2. 2 Damian Jakub Duszczenko
    369 (0,14%)
  3. 3 Agnieszka Diana Strzałka
    743 (0,27%)
  4. 5 Marianna Jadwiga Wartecka
    289 (0,11%)
  5. 6 Bartłomiej Różycki
    335 (0,12%)
  6. 4 Jakub Ryszard Kundzik
    182 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Jan Wawer
    1 704 (0,62%)
  2. 2 Dariusz Artur Karczmarczyk
    448 (0,16%)
  3. 4 Aleksander Filip Kowaliński
    133 (0,05%)
  4. 3 Anna Maria Jamroz
    269 (0,10%)
  5. 5 Renata Celina Żmuda
    167 (0,06%)
  6. 6 Krzysztof Waldemar Mucha
    127 (0,05%)
  7. 7 Małgorzata Wiszewska
    156 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Claudia Staniszewska
    5 486 (2,01%)
  2. 2 Michał Grodzki
    15 251 (5,59%)
  3. 1 Michał Feliks Prószyński
    34 767 (12,74%)
  4. 3 Andrzej Snarski
    3 716 (1,36%)
  5. 5 Mariusz Marek Omelańczuk
    1 701 (0,62%)
  6. 6 Izabela Antonina Wojtasik
    3 231 (1,18%)
  7. 7 Agnieszka Jadwiga Jakubowska
    7 599 (2,79%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Lazur
    208 (0,08%)
  2. 1 Zdzisław Władysław Mokrogulski
    287 (0,11%)
  3. 5 Kamil Bernatek
    100 (0,04%)
  4. 3 Elżbieta Danuta Kopczyńska
    248 (0,09%)
  5. 6 Aleksandra Maria Lazur
    146 (0,05%)
  6. 4 Zbigniew Marek Witkowski
    131 (0,05%)
  7. 7 Agnieszka Iwona Witkowska-Suska
    191 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosława Zofia Modelska-Creech
    73 (0,03%)
  2. 5 Tomasz Małkiewicz
    57 (0,02%)
  3. 7 Sławomir Oprządek
    44 (0,02%)
  4. 3 Katarzyna Ewa Świerszcz
    144 (0,05%)
  5. 6 Piotr Lubański
    64 (0,02%)
  6. 1 Paweł Mieczysław Połanecki
    156 (0,06%)
  7. 4 Małgorzata Anna Sożewska-Wirkus
    53 (0,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Anna Kierzkowska
    26 409 (9,68%)
  2. 2 Krzysztof Grzegorz Strzałkowski
    19 493 (7,14%)
  3. 1 Bartosz Wiśniakowski
    40 724 (14,93%)
  4. 5 Jolanta Stanisława Osińska
    7 182 (2,63%)
  5. 6 Agnieszka Sylwia Słomczyńska
    10 250 (3,76%)
  6. 4 Adam Michał Hać
    13 652 (5,00%)
  7. 7 Tomasz Witold Mencina
    10 373 (3,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Jędrzejczak
    1 859 (0,68%)
  2. 3 Karol Tomasz Bielski
    473 (0,17%)
  3. 4 Tatiana Joanna Garstka
    442 (0,16%)
  4. 2 Wiktor Zbigniew Masłowski
    494 (0,18%)
  5. 5 Lucyna Gertruda Wasilewska
    382 (0,14%)
  6. 6 Maria Dudzik
    468 (0,17%)
  7. 7 Janusz Dyduch
    247 (0,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Helena Sekuła-Szmajdzińska
    11 075 (4,06%)
  2. 2 Agnieszka Katarzyna Wołk-Łaniewska
    2 279 (0,84%)
  3. 3 Mariusz Czesław Cegielski
    692 (0,25%)
  4. 4 Hanna Dorota Lamcho
    471 (0,17%)
  5. 6 Eugenia Józefa Tymieniecka
    335 (0,12%)
  6. 7 Ryszard Józef Dzieniszewski
    422 (0,15%)
  7. 5 Andrzej Stefan Namysłowski
    390 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Anna Zaleśna
    2 022 (0,74%)
  2. 4 Łukasz Dywicki
    243 (0,09%)
  3. 2 Sławomir Dziubiński
    569 (0,21%)
  4. 6 Adam Gołota
    477 (0,17%)
  5. 3 Bogusława Bulińska
    113 (0,04%)
  6. 5 Alicja Stanisława Stawicka
    159 (0,06%)
  7. 7 Zuzanna Maria Krajewska
    345 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Danuta Zofia Radulska
    1 278 (0,47%)
  2. 4 Krzysztof Tomasz Marciniak
    1 595 (0,58%)
  3. 6 Katarzyna Monika Kośla
    1 652 (0,61%)
  4. 3 Marta Boguszewska
    3 373 (1,24%)
  5. 1 Andrzej Wiesław Rosiewicz
    4 914 (1,80%)
  6. 2 Wojciech Papis
    1 775 (0,65%)
  7. 7 Małgorzata Ewa Jarecka-Powolny
    1 366 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Krystyna Oleszkiewicz-Zakrzewska
    1 004 (0,37%)
  2. 6 Małgorzata Ewa Szumska-Przeniosło
    416 (0,15%)
  3. 1 Wojciech Marian Kubalewski
    1 607 (0,59%)
  4. 5 Konrad Piotr Zbrożek
    196 (0,07%)
  5. 3 Mariusz Koziatek
    286 (0,10%)
  6. 7 Michał Dominik Marusik
    263 (0,10%)
  7. 4 Joanna Maja Górska
    1 387 (0,51%)

Okręg 3

Dzielnice m. st. Warszawy: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga Północ, Praga Południe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Wiśniewska
    1 269 (0,43%)
  2. 7 Beata Małgorzata Bielińska-Jacewicz
    810 (0,27%)
  3. 2 Agnieszka Ewa Strzembosz
    2 718 (0,92%)
  4. 3 Mateusz Duch
    2 739 (0,92%)
  5. 1 Tomasz Krzysztof Barbachowski
    5 454 (1,84%)
  6. 6 Jerzy Banaś
    1 134 (0,38%)
  7. 4 Izabela Anna Mioduszewska
    1 955 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosław Marian Obstawski
    73 (0,02%)
  2. 1 Krzysztof Kudera
    1 296 (0,44%)
  3. 5 Klaudia Szczubełek
    387 (0,13%)
  4. 2 Elżbieta Maria Dziubak
    771 (0,26%)
  5. 3 Paweł Michalik
    679 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Michał Aleksander Skrzyniarz
    223 (0,08%)
  2. 4 Kacper Janusz Van Wallendael
    393 (0,13%)
  3. 3 Monika Zofia Godlewska
    756 (0,26%)
  4. 2 Aleksander Krzysztof Paradziński
    411 (0,14%)
  5. 5 Urszula Teresa Kuczyńska
    414 (0,14%)
  6. 1 Anna Klara Jagodzińska
    4 561 (1,54%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Kazimiera Tumanowicz
    343 (0,12%)
  2. 1 Jerzy Rychlik
    1 645 (0,55%)
  3. 7 Dominika Anna Józefowicz
    191 (0,06%)
  4. 5 Paweł Usiądek
    116 (0,04%)
  5. 6 Rafał Piotr Wielądek
    214 (0,07%)
  6. 4 Edyta Agnieszka Luty
    364 (0,12%)
  7. 3 Damian Władysław Cieślak
    267 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dominik Konrad Nowak
    4 300 (1,45%)
  2. 6 Ewa Elżbieta Lisiecka
    13 857 (4,67%)
  3. 1 Tomasz Władysław Zdzikot
    27 598 (9,31%)
  4. 7 Piotr Milwiw-Baron
    2 027 (0,68%)
  5. 2 Wojciech Jakub Zabłocki
    20 554 (6,93%)
  6. 3 Anna Maria Rożek
    11 444 (3,86%)
  7. 5 Agnieszka Magdalena Matusik-Niedziałek
    3 574 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Szmigiel
    202 (0,07%)
  2. 1 Ryszard Marek Dziong
    190 (0,06%)
  3. 3 Barbara Balcerzak
    217 (0,07%)
  4. 4 Andrzej Marian Dryl
    103 (0,03%)
  5. 5 Henryk Albin Górski
    94 (0,03%)
  6. 6 Magdalena Teresa Wykręt-Semilska
    117 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Bartłomiej Pruszyński
    161 (0,05%)
  2. 2 Barbara Teresa Pluchrat
    100 (0,03%)
  3. 3 Stanisław Bartłomiej Morysiński
    65 (0,02%)
  4. 4 Jolanta Maria Polichnowska
    84 (0,03%)
  5. 6 Walery Wysoczański
    39 (0,01%)
  6. 5 Agnieszka Anna Obierzyńska
    78 (0,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wioletta Paprocka-Ślusarska
    23 470 (7,92%)
  2. 5 Jerzy Maria Jurek
    3 938 (1,33%)
  3. 3 Izabela Ziątek
    16 025 (5,41%)
  4. 4 Krzysztof Celiński
    8 446 (2,85%)
  5. 6 Elżbieta Dorota Gęsina
    7 892 (2,66%)
  6. 7 Łukasz Tomasz Jeziorski
    9 273 (3,13%)
  7. 1 Tomasz Antoni Kucharski
    58 452 (19,72%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Ludomir Szymanek
    638 (0,22%)
  2. 1 Izabela Stelmańska
    2 708 (0,91%)
  3. 4 Zbigniew Kaliszyk
    337 (0,11%)
  4. 7 Rafał Sebastian Nowatkiewicz
    263 (0,09%)
  5. 6 Agata Maria Farkowska
    426 (0,14%)
  6. 5 Robert Jerzy Surowiecki
    253 (0,09%)
  7. 3 Teresa Maria Bogiel
    591 (0,20%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Izabela Parzych-Górska
    808 (0,27%)
  2. 4 Dariusz Tadeusz Sadkowski
    442 (0,15%)
  3. 1 Danuta Waniek
    15 515 (5,23%)
  4. 3 Mariusz Święcki
    1 572 (0,53%)
  5. 7 Andrzej Płonka
    577 (0,19%)
  6. 6 Zbigniew Piotr Paradowski
    376 (0,13%)
  7. 5 Jolanta Wiktoruk
    602 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Julia Anna Kawka
    421 (0,14%)
  2. 1 Sylwester Stawicki
    1 774 (0,60%)
  3. 2 Grzegorz Henryk Stawicki
    266 (0,09%)
  4. 4 Klaudia Weronika Krawczyk
    347 (0,12%)
  5. 3 Artur Kulpita
    244 (0,08%)
  6. 5 Aleksandra Karolina Sokólska
    222 (0,07%)
  7. 6 Magdalena Maria Krawczyk
    206 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aleksandra Magdalena Zawirska
    2 387 (0,81%)
  2. 4 Zofia Emilia Melak
    3 338 (1,13%)
  3. 5 Mirosław Dariusz Gleb
    595 (0,20%)
  4. 7 Dariusz Jerzy Połeć
    1 398 (0,47%)
  5. 1 Dariusz Kacprzak
    7 984 (2,69%)
  6. 2 Julia Helena Kuchno
    2 954 (1,00%)
  7. 3 Michał Jerzy Woźniak
    1 780 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Larysa Helena Jaromska
    77 (0,03%)
  2. 1 Grażyna Janina Wasilewska-Miernicka
    211 (0,07%)
  3. 2 Ryszard Szułakiewicz
    56 (0,02%)
  4. 4 Krzysztof Wróbel
    173 (0,06%)
  5. 5 Joanna Zofia Zwolińska
    123 (0,04%)
  6. 6 Paweł Cezary Łęski
    121 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Adam Bojanowski
    449 (0,15%)
  2. 4 Magda Stefaniak
    727 (0,25%)
  3. 3 Maria Elżbieta Orłowska
    1 047 (0,35%)
  4. 1 Jarosław Malicki
    1 805 (0,61%)
  5. 5 Małgorzata Zielińska
    1 131 (0,38%)

Okręg 4

miasto Płock; powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamil Ocicki
    1 357 (0,37%)
  2. 6 Danuta Bożena Gorzelańczyk
    551 (0,15%)
  3. 8 Artur Witkoś
    550 (0,15%)
  4. 4 Aleksander Piotr Kilar
    903 (0,25%)
  5. 1 Włodzimierz Olewnik
    7 093 (1,94%)
  6. 2 Irmina Donata Ochenkowska
    1 375 (0,38%)
  7. 3 Robert Sylwester Nitek
    706 (0,19%)
  8. 7 Sebastian Paweł Grzegorzewski
    527 (0,14%)
  9. 11 Jan Pawlak
    1 352 (0,37%)
  10. 9 Marta Henryka Żołądź
    564 (0,15%)
  11. 10 Monika Małgorzata Dąbrowska
    1 330 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Teresa Czajka
    529 (0,14%)
  2. 3 Ryszard Nitecki
    106 (0,03%)
  3. 1 Leszek Piotr Salamoński
    568 (0,16%)
  4. 4 Bartłomiej Krzysztof Law
    67 (0,02%)
  5. 6 Zofia Olender
    327 (0,09%)
  6. 5 Irena Władysława Rogalska-Czaplicka
    186 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Malińska
    1 510 (0,41%)
  2. 2 Jerzy Wojciech Piórowicz
    288 (0,08%)
  3. 3 Aleksandra Woźniak
    455 (0,12%)
  4. 4 Mateusz Dobrowolski
    270 (0,07%)
  5. 6 Rafał Trzeciak
    255 (0,07%)
  6. 5 Sylwia Rębosz
    185 (0,05%)
  7. 7 Zuzanna Głowacka
    280 (0,08%)
  8. 9 Julia Marciniak-Mierzwa
    153 (0,04%)
  9. 8 Filip Michał Kwiatkowski
    254 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Turowska
    319 (0,09%)
  2. 2 Andrzej Rybnik
    287 (0,08%)
  3. 1 Jerzy Robert Nowak
    1 700 (0,46%)
  4. 4 Tomasz Józef Stelmach
    307 (0,08%)
  5. 3 Marek Stanisław Mossakowski
    444 (0,12%)
  6. 6 Magdalena Kucińska
    342 (0,09%)
  7. 8 Agnieszka Monika Pawlak
    362 (0,10%)
  8. 7 Elżbieta Anna Binięda
    136 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Franciszek Krajewski
    5 047 (1,38%)
  2. 1 Rafał Romanowski
    46 831 (12,80%)
  3. 4 Agnieszka Maria Krzętowska
    6 593 (1,80%)
  4. 5 Maria Bożena Gajewska
    8 856 (2,42%)
  5. 6 Wiesław Mateusz Kownacki
    4 345 (1,19%)
  6. 7 Ewa Anna Leśniewska
    7 334 (2,00%)
  7. 11 Mirosław Marian Milewski
    12 478 (3,41%)
  8. 2 Artur Tomasz Czapliński
    12 053 (3,29%)
  9. 3 Łukasz Gołębiowski
    13 783 (3,77%)
  10. 9 Zenon Marian Kowalewski
    6 508 (1,78%)
  11. 8 Beata Katarzyna Marzęda-Przybysz
    4 524 (1,24%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwona Lidia Szczepaniak
    792 (0,22%)
  2. 2 Andrzej Grzegorzewski
    296 (0,08%)
  3. 3 Jacek Wiśniewski
    462 (0,13%)
  4. 4 Ewa Nagucka
    269 (0,07%)
  5. 6 Janina Zofia Szczerba
    126 (0,03%)
  6. 5 Paweł Amelian
    255 (0,07%)
  7. 9 Arkadiusz Dębiec
    258 (0,07%)
  8. 7 Łukasz Adamiak
    228 (0,06%)
  9. 8 Małgorzata Nagucka
    130 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Bardoński
    252 (0,07%)
  2. 3 Włodzimierz Stefan Magalski
    115 (0,03%)
  3. 4 Maria Teresa Fijałkowska
    251 (0,07%)
  4. 2 Maria Kuczyńska
    324 (0,09%)
  5. 6 Leszek Wiśniewski
    197 (0,05%)
  6. 5 Adam Jakubiak
    255 (0,07%)
  7. 7 Maria Ewa Trzebińska
    64 (0,02%)
  8. 8 Maria Ewa Czaradzka
    83 (0,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Mariusz Raboszuk
    8 938 (2,44%)
  2. 3 Beata Małgorzata Rusinowska
    6 223 (1,70%)
  3. 2 Stefan Józef Kotlewski
    3 746 (1,02%)
  4. 4 Jan Korytowski
    1 365 (0,37%)
  5. 5 Małgorzata Zofia Rzeplińska
    2 831 (0,77%)
  6. 6 Marcin Łobko
    896 (0,24%)
  7. 11 Urszula Henryka Pawlak
    2 141 (0,59%)
  8. 8 Grzegorz Lomperta
    864 (0,24%)
  9. 10 Jolanta Maria Smykowska
    944 (0,26%)
  10. 9 Rafał Mariusz Woźnowski
    1 284 (0,35%)
  11. 7 Aneta Uchwał
    1 617 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Tomasz Matuszewski
    2 371 (0,65%)
  2. 1 Adam Krzysztof Struzik
    76 971 (21,04%)
  3. 3 Wiesława Krawczyk
    5 434 (1,49%)
  4. 4 Paweł Jerzy Obermeyer
    9 161 (2,50%)
  5. 6 Konrad Wojnarowski
    6 775 (1,85%)
  6. 5 Grzegorz Gańko
    6 728 (1,84%)
  7. 7 Elżbieta Szymanik
    5 026 (1,37%)
  8. 8 Renata Dorota Drążewska
    2 638 (0,72%)
  9. 10 Bożena Liszewska
    1 800 (0,49%)
  10. 11 Sławomir Wyrzykowski
    3 447 (0,94%)
  11. 2 Mirosław Adam Orliński
    13 173 (3,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marian Serwach
    633 (0,17%)
  2. 1 Włodzimierz Czarzasty
    11 792 (3,22%)
  3. 2 Ilona Iwaniak
    1 969 (0,54%)
  4. 3 Emilia Kotewska-Avramčeva
    1 076 (0,29%)
  5. 5 Jerzy Spodobalski
    791 (0,22%)
  6. 6 Stanisław Kuciński
    630 (0,17%)
  7. 11 Jerzy Mieczysław Kotarski
    1 081 (0,30%)
  8. 7 Wiesława Pałysa
    496 (0,14%)
  9. 10 Robert Jerzy Grudzień
    515 (0,14%)
  10. 9 Aldona Skorupska
    451 (0,12%)
  11. 8 Tomasz Kocimski
    341 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Przemysław Ciesielski
    196 (0,05%)
  2. 1 Mateusz Siennicki
    1 154 (0,32%)
  3. 4 Rafał Jerzy Wereszczaka
    173 (0,05%)
  4. 2 Jarosław Władysław Popowski
    269 (0,07%)
  5. 3 Barbara Danuta Puternicka
    209 (0,06%)
  6. 5 Joanna Tyśkiewicz
    299 (0,08%)
  7. 6 Marta Sikora
    413 (0,11%)
  8. 7 Alicja Wójcik
    455 (0,12%)
  9. 9 Dominika Maria Korwin-Mikke
    1 051 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sławomir Ambroziak
    1 345 (0,37%)
  2. 2 Roman Tadeusz Niesiobędzki
    1 076 (0,29%)
  3. 6 Józef Franciszek Smolorz
    576 (0,16%)
  4. 7 Żaneta Dąbrowska
    1 552 (0,42%)
  5. 8 Marcin Wieczorek
    1 172 (0,32%)
  6. 9 Przemysław Kocyła
    372 (0,10%)
  7. 4 Aleksandra Wiśnicka
    1 343 (0,37%)
  8. 3 Grażyna Pietrzak
    2 451 (0,67%)
  9. 11 Krzysztof Dariusz Pietrzak
    1 453 (0,40%)
  10. 1 Iwona Krystyna Wierzbicka
    4 429 (1,21%)
  11. 10 Damian Sieczka
    581 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Zbigniew Siwek
    506 (0,14%)
  2. 1 Agata Anna Rull Quesada
    1 006 (0,27%)
  3. 5 Patryk Wydurski
    465 (0,13%)
  4. 3 Anna Maria Krzeska-Gomułka
    503 (0,14%)
  5. 4 Henryk Sieciński
    293 (0,08%)

Okręg 5

miasto Radom; powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Makuch
    1 428 (0,47%)
  2. 3 Piotr Jerzy Sikora
    2 265 (0,75%)
  3. 2 Tomasz Świtka
    3 141 (1,04%)
  4. 5 Tadeusz Pyrcioch
    922 (0,31%)
  5. 4 Agnieszka Katarzyna Rejczak
    3 085 (1,02%)
  6. 6 Marcin Nowak
    1 852 (0,61%)
  7. 8 Justyna Jadwiga Maniak
    1 075 (0,36%)
  8. 1 Agata Bożena Pater
    7 121 (2,36%)

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tadeusz Trochanowski
    90 (0,03%)
  2. 1 Beata Elżbieta Trochanowska
    578 (0,19%)
  3. 2 Tomasz Piotr Nałęcz
    403 (0,13%)
  4. 4 Anatol Kalinowski
    170 (0,06%)
  5. 5 Elżbieta Trochanowska
    157 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Michał Święcicki
    126 (0,04%)
  2. 1 Konrad Mostek
    729 (0,24%)
  3. 3 Sławomir Płatos
    380 (0,13%)
  4. 6 Anna Izabela Żytkowska-Prus
    131 (0,04%)
  5. 5 Jarosław Marcin Soja
    141 (0,05%)
  6. 8 Jolanta Turzyńska
    433 (0,14%)
  7. 4 Oliwia Małgorzata Marciszewska
    225 (0,07%)
  8. 2 Justyna Agnieszka Kosiec
    522 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Michał Konopski
    457 (0,15%)
  2. 4 Marcin Bińkowski
    552 (0,18%)
  3. 1 Marek Wacław Szewczyk
    1 634 (0,54%)
  4. 3 Agnieszka Magdalena Witasek
    215 (0,07%)
  5. 5 Aleksandra Karolina Bomba
    551 (0,18%)
  6. 9 Dorota Szydło
    471 (0,16%)
  7. 6 Paweł Sambor
    331 (0,11%)
  8. 7 Dominika Paulina Miodowska
    185 (0,06%)
  9. 8 Karol Kowalski
    503 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Maciej Andrzej Kosowski
    2 912 (0,97%)
  2. 4 Jacek Adam Wrocławski
    1 979 (0,66%)
  3. 2 Jakub Piotr Kowalski
    37 772 (12,53%)
  4. 3 Agnieszka Beata Górska
    19 314 (6,41%)
  5. 1 Radosław Aleksander Fogiel
    36 940 (12,26%)
  6. 5 Aurelia Bogusława Michałowska
    3 296 (1,09%)
  7. 6 Jan Rejczak
    11 031 (3,66%)
  8. 7 Anna Wolszczak
    6 343 (2,10%)
  9. 9 Ewa Białecka
    12 673 (4,20%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Leszek Mostek
    187 (0,06%)
  2. 4 Jolanta Grażyna Motyka
    323 (0,11%)
  3. 5 Marek Zbigniew Jaworski
    409 (0,14%)
  4. 6 Elżbieta Korcz
    406 (0,13%)
  5. 9 Sławomir Wojciech Wójcik
    683 (0,23%)
  6. 7 Jadwiga Kaczmarska
    174 (0,06%)
  7. 8 Jolanta Raczyńska
    234 (0,08%)
  8. 1 Adam Jarosław Maroszek
    887 (0,29%)
  9. 2 Ewa Barbara Mąkosa
    719 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aldona Małgorzata Skrzypczak
    155 (0,05%)
  2. 3 Jakub Maciejewski
    382 (0,13%)
  3. 2 Andrzej Julian Gospodarczyk
    168 (0,06%)
  4. 5 Beata Maria Mazur
    509 (0,17%)
  5. 1 Krzysztof Skrzypczak
    490 (0,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Józef Śmietanka
    8 828 (2,93%)
  2. 1 Rafał Piotr Rajkowski
    29 861 (9,91%)
  3. 4 Aneta Bors
    2 488 (0,83%)
  4. 7 Magdalena Beata Nowacka
    3 238 (1,07%)
  5. 8 Elżbieta Grażyna Cichawa-Grabowska
    898 (0,30%)
  6. 6 Sylwia Łyżwa
    2 565 (0,85%)
  7. 9 Witold Wójcik
    2 086 (0,69%)
  8. 5 Zygmunt Andrzej Łukomski
    1 080 (0,36%)
  9. 2 Łukasz Kwiecień
    3 516 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Ilona Dorota Jaroszek-Nowak
    2 445 (0,81%)
  2. 2 Zbigniew Gołąbek
    8 687 (2,88%)
  3. 1 Bożenna Teresa Pacholczak
    9 453 (3,14%)
  4. 3 Leszek Janusz Przybytniak
    10 170 (3,37%)
  5. 4 Bogusława Janina Jaworska
    5 955 (1,98%)
  6. 5 Anna Monika Chaładaj-Grodzińska
    2 789 (0,93%)
  7. 6 Andrzej Ryszard Piotrowski
    2 043 (0,68%)
  8. 8 Jolanta Katarzyna Wilczyńska-Furmanek
    1 493 (0,50%)
  9. 7 Krzysztof Postek
    2 032 (0,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Robert Sitarski
    3 215 (1,07%)
  2. 3 Grażyna Janina Maryniak-Gawrylik
    604 (0,20%)
  3. 4 Zygmunt Gorycki
    581 (0,19%)
  4. 6 Janusz Marian Cichy
    833 (0,28%)
  5. 5 Barbara Helena Kupczyk
    343 (0,11%)
  6. 8 Marcin Paweł Feruś
    332 (0,11%)
  7. 7 Bożena Małgorzata Wilk
    873 (0,29%)
  8. 9 Magdalena Marszałek
    1 564 (0,52%)
  9. 2 Leszek Rejmer
    2 118 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Hubert Stanisław Czerniak
    3 940 (1,31%)
  2. 3 Ewelina Szymańska
    664 (0,22%)
  3. 2 Stefan Błaszczyk
    697 (0,23%)
  4. 8 Arkadiusz Rafał Czarnecki
    452 (0,15%)
  5. 6 Ernest Nosowski
    181 (0,06%)
  6. 4 Bartosz Jan Saniewski
    238 (0,08%)
  7. 7 Teresa Basińska
    297 (0,10%)
  8. 5 Ewa Wanda Maciaszek
    333 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Wrześniak
    1 402 (0,47%)
  2. 8 Ewa Frączek
    2 003 (0,66%)
  3. 4 Ewa Grażyna Grzona
    475 (0,16%)
  4. 9 Andrzej Sukiennik
    1 316 (0,44%)
  5. 7 Aleksandra Anna Gadaj
    766 (0,25%)
  6. 5 Monika Wioletta Kaczmarczyk
    1 279 (0,42%)
  7. 6 Krystian Czarnecki
    931 (0,31%)
  8. 1 Iwona Maryla Skrzypczak
    3 977 (1,32%)
  9. 3 Krzysztof Lenart
    1 585 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Staniszewski
    382 (0,13%)
  2. 1 Beata Barbara Michalec
    1 021 (0,34%)
  3. 3 Katarzyna Dorota Maj-Wężyk
    409 (0,14%)
  4. 4 Zdzisław Grzegorz Broda
    312 (0,10%)
  5. 5 Elżbieta Helena Jagiełło
    795 (0,26%)

Okręg 6

miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Dąbrowski
    2 121 (0,56%)
  2. 5 Barbara Maria Sadowska
    1 640 (0,43%)
  3. 8 Magdalena Kotlarz
    853 (0,22%)
  4. 9 Radosław Leszczyński
    1 142 (0,30%)
  5. 6 Mariola Zofia Kowalewska
    860 (0,23%)
  6. 7 Wanda Maria Ługowska
    660 (0,17%)
  7. 1 Marian Piłka
    8 742 (2,30%)
  8. 3 Ireneusz Kulesza
    1 707 (0,45%)
  9. 10 Hubert Michał Pasiak
    3 443 (0,91%)
  10. 4 Teresa Trzaska
    2 404 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Szabłowski
    736 (0,19%)
  2. 1 Agnieszka Nartonowicz
    1 685 (0,44%)
  3. 5 Zdzisława Dzięgielewska
    241 (0,06%)
  4. 3 Adrian Dzięgielewski
    300 (0,08%)
  5. 4 Grażyna Bobowska
    463 (0,12%)
  6. 6 Romuald Lech Wierzbicki
    220 (0,06%)
  7. 7 Ewa Szczubełek
    859 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Andrzej Pniewski
    288 (0,08%)
  2. 1 Dorota Zofia Olko
    1 580 (0,42%)
  3. 3 Ewa Danuta Zielińska
    642 (0,17%)
  4. 4 Aleksandra Ewa Szkudłapska
    157 (0,04%)
  5. 6 Maja Joanna Czepiel
    162 (0,04%)
  6. 5 Patryk Eryk Reguła
    183 (0,05%)
  7. 7 Piotr Krajewski
    428 (0,11%)
  8. 8 Andrzej Rafał Broniarek
    134 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Sławomir Tumanowicz
    1 596 (0,42%)
  2. 2 Adam Eliasz Durka
    330 (0,09%)
  3. 4 Magdalena Patrycja Melion
    345 (0,09%)
  4. 5 Michał Marzoch
    323 (0,09%)
  5. 3 Karol Dądera
    426 (0,11%)
  6. 6 Paulina Danuta Małyszek
    205 (0,05%)
  7. 7 Milena Agata Iwanowska
    299 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Bala
    17 817 (4,70%)
  2. 1 Wojciech Józef Kudelski
    54 857 (14,46%)
  3. 8 Dorota Skrzypek
    7 081 (1,87%)
  4. 10 Barbara Rogalska
    7 237 (1,91%)
  5. 9 Maciej Górski
    10 490 (2,77%)
  6. 7 Krzysztof Winiarski
    10 184 (2,68%)
  7. 6 Jacek Kozaczyński
    5 244 (1,38%)
  8. 5 Michał Tadeusz Góras
    11 146 (2,94%)
  9. 2 Marcin Grabowski
    23 896 (6,30%)
  10. 3 Krzysztof Jan Żochowski
    16 738 (4,41%)
  11. 11 Elżbieta Woźniak-Sionek
    9 685 (2,55%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Grażyna Tul
    195 (0,05%)
  2. 4 Sara Kanonowicz
    240 (0,06%)
  3. 5 Jarosław Wilkowski
    241 (0,06%)
  4. 8 Barbara Leszczyńska
    323 (0,09%)
  5. 9 Anna Teresa Matyszewska
    328 (0,09%)
  6. 6 Zenon Józef Paśnicki
    176 (0,05%)
  7. 1 Andrzej Wójcik
    1 237 (0,33%)
  8. 2 Tomasz Maciej Rycielski
    226 (0,06%)
  9. 7 Jolanta Krawczak
    290 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Hanna Łuka Kosel
    63 (0,02%)
  2. 8 Renata Danuta Hennig
    32 (0,01%)
  3. 9 Dorota Gutowska
    192 (0,05%)
  4. 10 Kazimierz Rudzki
    86 (0,02%)
  5. 11 Sławomir Adam Kulas
    261 (0,07%)
  6. 6 Kamila Gałecka
    309 (0,08%)
  7. 1 Henryk Dmowski
    430 (0,11%)
  8. 4 Katarzyna Joanna Sieniawska-Sokołowska
    101 (0,03%)
  9. 2 Dariusz Leon Żochowski
    646 (0,17%)
  10. 3 Mirosław Stanisław Jedynak
    131 (0,03%)
  11. 5 Olga Miłosz
    471 (0,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Lanc
    25 818 (6,81%)
  2. 2 Krzysztof Tadeusz Gruziński
    3 765 (0,99%)
  3. 3 Wiesław Andrzej Kalicki
    2 498 (0,66%)
  4. 4 Ryszard Dziadak
    1 686 (0,44%)
  5. 6 Robert Sobiech
    1 787 (0,47%)
  6. 8 Dorota Jastrzębska
    2 374 (0,63%)
  7. 5 Ewa Jolanta Flaga
    3 578 (0,94%)
  8. 7 Andrzej Daniluk
    1 315 (0,35%)
  9. 9 Marzena Danielak
    1 724 (0,45%)
  10. 10 Maciej Mirosław Wójcik
    1 339 (0,35%)
  11. 11 Bożena Sawicka
    3 090 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Jan Augustyniak
    15 414 (4,06%)
  2. 1 Janina Ewa Orzełowska
    26 189 (6,90%)
  3. 5 Jerzy Piesio
    3 932 (1,04%)
  4. 3 Marian Krupiński
    9 604 (2,53%)
  5. 6 Mariusz Kozera
    2 457 (0,65%)
  6. 4 Cecylia Domżała
    6 100 (1,61%)
  7. 7 Rafał Pieniak
    2 523 (0,67%)
  8. 9 Ewa Pędzich-Ościłowska
    821 (0,22%)
  9. 11 Grzegorz Krzysztof Skwierczyński
    1 662 (0,44%)
  10. 8 Anna Agnieszka Wieczorek
    1 867 (0,49%)
  11. 10 Anna Tarkowska
    1 182 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 9 Patryk Laskowski
    479 (0,13%)
  2. 1 Krzysztof Filipek
    4 413 (1,16%)
  3. 2 Maciej Tadeusz Prandota
    574 (0,15%)
  4. 3 Krzysztof Kołodziejczyk
    1 927 (0,51%)
  5. 5 Wiesław Lipowski
    736 (0,19%)
  6. 4 Elżbieta Halina Stawowska
    715 (0,19%)
  7. 7 Michał Dariusz Fierka
    95 (0,03%)
  8. 6 Eryka Anna Rowicka
    381 (0,10%)
  9. 10 Tomasz Zbigniew Zagrodzki
    185 (0,05%)
  10. 11 Sandra Ngoc Dinh Hong
    1 064 (0,28%)
  11. 8 Sylwia Matyja
    443 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Zdunek
    1 854 (0,49%)
  2. 5 Edyta Radzikowska
    598 (0,16%)
  3. 4 Paweł Bala
    652 (0,17%)
  4. 2 Aneta Anna Salamon
    338 (0,09%)
  5. 3 Cezary Cybulski
    351 (0,09%)
  6. 6 Tadeusz Stoszewski
    164 (0,04%)
  7. 7 Ewa Kądziela
    410 (0,11%)
  8. 8 Maria Tobiasz
    314 (0,08%)
  9. 9 Michał Harasim
    172 (0,05%)
  10. 10 Piotr Paweł Stefaniuk
    277 (0,07%)
  11. 11 Natalia Ewa Korwin-Mikke
    1 276 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Gajowniczek
    6 308 (1,66%)
  2. 2 Zofia Błońska
    2 688 (0,71%)
  3. 6 Anna Malitka
    1 575 (0,42%)
  4. 8 Urszula Elżbieta Kowalczyk
    2 490 (0,66%)
  5. 3 Marcin Krupa
    2 106 (0,56%)
  6. 7 Grzegorz Janiszewski
    956 (0,25%)
  7. 5 Adam Bodzan
    1 011 (0,27%)
  8. 4 Joanna Kubeł
    2 360 (0,62%)
  9. 9 Henryk Ireneusz Tomasiewicz
    378 (0,10%)
  10. 10 Maria Antonina Krawczyk
    1 046 (0,28%)
  11. 11 Łukasz Łubkowski
    1 361 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Urszula Sara Zielińska
    1 658 (0,44%)
  2. 2 Paweł Jerzy Nawrocki
    297 (0,08%)
  3. 4 Tomasz Grzegorz Wilczyński
    422 (0,11%)
  4. 3 Irena Kołodziej
    494 (0,13%)
  5. 5 Katarzyna Mitros
    484 (0,13%)

Okręg 7

Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 9 Mikołaj Dunin
    1 474 (0,31%)
  2. 12 Lidia Barbara Leniec
    541 (0,11%)
  3. 13 Tomasz Józef Fersz
    706 (0,15%)
  4. 1 Krzysztof Kawęcki
    12 114 (2,53%)
  5. 2 Janusz Waldemar Piotrowski
    1 550 (0,32%)
  6. 3 Elżbieta Maria Młocka
    1 828 (0,38%)
  7. 4 Kazimierz Andrzej Zych
    2 403 (0,50%)
  8. 6 Aleksander Miron Zaręba
    1 170 (0,24%)
  9. 10 Ewa Anna Rowińska
    1 700 (0,36%)
  10. 11 Wiesław Marian Popiel
    599 (0,13%)
  11. 7 Bernadetta Dutkowska
    1 171 (0,24%)
  12. 8 Janusz Paweł Bukowski
    722 (0,15%)
  13. 5 Teresa Borkowska
    1 918 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Czesława Parda
    371 (0,08%)
  2. 1 Piotr Grzegorz Manarczyk
    2 404 (0,50%)
  3. 2 Jacek Michał Boborycki
    386 (0,08%)
  4. 5 Izabela Katarzyna Jarzyna-Błaszczak
    1 663 (0,35%)
  5. 4 Krzysztof Myszka
    679 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Joanna Infeld
    1 041 (0,22%)
  2. 1 Marcin Górski
    3 403 (0,71%)
  3. 3 Mateusz Szymański
    596 (0,12%)
  4. 4 Anna Smogorzewska
    971 (0,20%)
  5. 8 Joanna Dagmara Cieplińska-Kowalska
    213 (0,04%)
  6. 6 Joanna Agnieszka Przygodzka
    524 (0,11%)
  7. 5 Marek Posiadała
    290 (0,06%)
  8. 10 Anna Konopka
    1 003 (0,21%)
  9. 7 Jacek Sut
    666 (0,14%)
  10. 9 Tadeusz Piotr Grygo
    194 (0,04%)
  11. 12 Michał Mikołaj Mierzwa
    251 (0,05%)
  12. 11 Robert Urbanek
    244 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alina Barbara Wawer
    341 (0,07%)
  2. 1 Krzysztof Bosak
    6 189 (1,29%)
  3. 4 Tomasz Rutkowski
    495 (0,10%)
  4. 3 Kamil Chrustowski
    351 (0,07%)
  5. 5 Anna Jadwiga Pintara
    230 (0,05%)
  6. 7 Anna Zofia Janaszek
    186 (0,04%)
  7. 6 Michał Stolarek
    268 (0,06%)
  8. 8 Piotr Filipek
    507 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Bittel
    42 714 (8,93%)
  2. 13 Łukasz Jerzy Kudlicki
    9 243 (1,93%)
  3. 2 Katarzyna Lubiak
    23 050 (4,82%)
  4. 3 Dominika Małgorzata Figurska
    22 101 (4,62%)
  5. 4 Damian Dariusz Olszewski
    14 040 (2,94%)
  6. 8 Piotr Wojciechowski
    7 903 (1,65%)
  7. 5 Marcel Józef Klinowski
    4 022 (0,84%)
  8. 6 Krystyna Bożena Kwasiborska-Przychodzka
    3 347 (0,70%)
  9. 11 Piotr Kłos
    6 096 (1,27%)
  10. 9 Urszula Maria Starużyk
    4 630 (0,97%)
  11. 7 Stefan Traczyk
    9 709 (2,03%)
  12. 10 Michał Adam Walewski
    2 052 (0,43%)
  13. 12 Monika Agnieszka Czajkowska
    7 305 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Wojciech Tomczyk
    380 (0,08%)
  2. 4 Sabina Marianna Lipińska
    333 (0,07%)
  3. 1 Sławomir Michał Batóg
    600 (0,13%)
  4. 5 Krzysztof Stanisław Stecki
    154 (0,03%)
  5. 6 Aneta Rutkowska
    662 (0,14%)
  6. 8 Mariusz Dąbrowski
    386 (0,08%)
  7. 7 Marcin Michał Ostapkowicz
    84 (0,02%)
  8. 9 Jolanta Ewa Sztora
    113 (0,02%)
  9. 10 Agnieszka Pietrzak
    528 (0,11%)
  10. 3 Vy Ngo Van
    1 090 (0,23%)
  11. 11 Joanna Kolc-Kraśniewska
    65 (0,01%)
  12. 12 Norbert Pietrzak
    384 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tomasz Dąbała
    215 (0,04%)
  2. 8 Ewa Jolanta Gmiter-Rogalska
    114 (0,02%)
  3. 3 Katarzyna Karolina Zbudniewek
    194 (0,04%)
  4. 11 Adam Remigiusz Domaradzki
    230 (0,05%)
  5. 9 Jerzy Wyszyński
    252 (0,05%)
  6. 1 Romuald Tadeusz Starosielec
    267 (0,06%)
  7. 2 Jerzy Rybak
    738 (0,15%)
  8. 4 Dariusz Prokopowicz
    234 (0,05%)
  9. 7 Karol Kulas
    249 (0,05%)
  10. 6 Beata Anna Seroczyńska
    298 (0,06%)
  11. 10 Iwona Zuzanna Bednarska
    330 (0,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Katarzyna Brzezińska
    10 623 (2,22%)
  2. 7 Grażyna Orzechowska-Mikulska
    3 499 (0,73%)
  3. 1 Marcin Podsędek
    41 078 (8,59%)
  4. 6 Dorota Anna Zbińkowska
    3 481 (0,73%)
  5. 4 Jadwiga Teresa Zakrzewska
    13 746 (2,87%)
  6. 3 Piotr Kandyba
    11 322 (2,37%)
  7. 2 Maciej Grzegorz Lasek
    20 401 (4,27%)
  8. 8 Dariusz Kalinowski
    5 258 (1,10%)
  9. 11 Joanna Grocka
    2 848 (0,60%)
  10. 10 Sławomir Kacprowicz
    1 429 (0,30%)
  11. 9 Anna Julia Boksa
    3 294 (0,69%)
  12. 12 Aleksandra Maria Trojanowska
    5 165 (1,08%)
  13. 13 Aleksandra Ewa Śmietanka
    8 372 (1,75%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Janina Stalińska
    12 575 (2,63%)
  2. 1 Bożena Jadwiga Żelazowska
    15 515 (3,24%)
  3. 3 Erwina Lilia Ryś-Ferens
    4 733 (0,99%)
  4. 5 Agata Młynarczyk
    1 142 (0,24%)
  5. 6 Artur Pozorek
    1 760 (0,37%)
  6. 4 Magdalena Biernacka
    6 106 (1,28%)
  7. 7 Ilona Nasiadka
    739 (0,15%)
  8. 8 Marek Bogusław Książek
    2 402 (0,50%)
  9. 9 Jan Przywoźny
    527 (0,11%)
  10. 10 Marek Szczepan Sudomirski
    699 (0,15%)
  11. 13 Emilia Oleksiak
    2 757 (0,58%)
  12. 11 Ewa Szynkiewicz
    810 (0,17%)
  13. 12 Waldemar Henryk Andrzejczyk
    776 (0,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Iwona Katarzyna Kępka
    700 (0,15%)
  2. 11 Anna Pelagia Szymańska
    617 (0,13%)
  3. 4 Andrzej Marek Radzikowski
    1 034 (0,22%)
  4. 1 Krzysztof Kamil Gawkowski
    12 609 (2,64%)
  5. 2 Marek Zdzisław Papuga
    2 279 (0,48%)
  6. 3 Sylwia Lidia Buźniak
    827 (0,17%)
  7. 5 Maria Henryka Socha
    917 (0,19%)
  8. 8 Robert Kalinowski
    838 (0,18%)
  9. 6 Jerzy Edward Walasek
    450 (0,09%)
  10. 7 Lucyna Wanda Rutkowska
    968 (0,20%)
  11. 10 Adam Eugeniusz Zakrzewski
    504 (0,11%)
  12. 9 Katarzyna Kowalska
    798 (0,17%)
  13. 13 Konrad Krzysztof Gołota
    755 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jacek Bińkowski
    627 (0,13%)
  2. 7 Jadwiga Boczkowska
    349 (0,07%)
  3. 10 Marta Włodarczyk
    738 (0,15%)
  4. 4 Zbigniew Jachnicki
    288 (0,06%)
  5. 3 Justyna Bernadetta Banach
    747 (0,16%)
  6. 1 Jacek Wilk
    0 (0%)
  7. 2 Wioletta Marta Jachowicz-Wróblewska
    1 196 (0,25%)
  8. 6 Sławomir Paweł Guzik
    612 (0,13%)
  9. 9 Grzegorz Jerzy Zakrzewski
    324 (0,07%)
  10. 11 Jarosław Damian Korzynow
    258 (0,05%)
  11. 8 Renata Ewa Rombel-Zakrzewska
    163 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Kuczabski
    1 532 (0,32%)
  2. 1 Konrad Szymon Rytel
    13 453 (2,81%)
  3. 4 Marek Grzegorz Jędrzejczak
    2 037 (0,43%)
  4. 2 Ludwika Jadwiga Chewińska
    2 516 (0,53%)
  5. 13 Andrzej Ryszard Kicman
    2 762 (0,58%)
  6. 5 Dorota Sowińska-Kobelak
    4 248 (0,89%)
  7. 10 Zbigniew Witaszek
    1 827 (0,38%)
  8. 8 Adam Janczewski
    2 384 (0,50%)
  9. 11 Kamila Maria Boguszewska
    3 243 (0,68%)
  10. 12 Grzegorz Michał Lipiński
    2 147 (0,45%)
  11. 6 Sławomir Jan Góźdź
    1 328 (0,28%)
  12. 7 Joanna Kobryń
    2 961 (0,62%)
  13. 9 Aleksandra Grzęda
    3 073 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wanda Maria Majewska
    3 627 (0,76%)
  2. 6 Jacek Tomasz Norberczuk
    415 (0,09%)
  3. 4 Wojciech Stanisław Żakowicz
    374 (0,08%)
  4. 2 Daniel Rafał Ryjewski
    483 (0,10%)
  5. 3 Monika Patrycja Juszczyk
    1 110 (0,23%)
  6. 5 Wioletta Macher
    897 (0,19%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Warto zobaczyć

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Najczęściej czytane