Wybory samorządowe 2018

Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - lubelskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto na prawach powiatu Lublin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Michał Mulak
    1 108 (0,78%)
  2. 2 Jadwiga Kamińska-Smyl
    185 (0,13%)
  3. 5 Edyta Anna Jaszczuk
    174 (0,12%)
  4. 4 Mateusz Łukasz Welman
    149 (0,11%)
  5. 3 Rafał Mekler
    112 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Jolanta Augustyniak
    4 365 (3,08%)
  2. 4 Marzena Siek
    642 (0,45%)
  3. 5 Konrad Artur Nowak
    636 (0,45%)
  4. 3 Kinga Dorota Kicińska
    852 (0,60%)
  5. 7 Mateusz Antoni Dobraczyński
    315 (0,22%)
  6. 6 Robert Lipiński
    874 (0,62%)
  7. 2 Renata Bieńko
    881 (0,62%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Iwona Maria Nabożna
    5 100 (3,60%)
  2. 3 Adam Jerzy Wasilewski
    5 798 (4,09%)
  3. 2 Bożena Grażyna Lisowska
    10 147 (7,16%)
  4. 1 Jacek Bury
    22 708 (16,02%)
  5. 5 Krzysztof Komorski
    6 322 (4,46%)
  6. 7 Krzysztof Zbigniew Kamiński
    2 089 (1,47%)
  7. 6 Emilia Eliza Lipińska
    2 823 (1,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Czesław Wojciechowski
    9 688 (6,84%)
  2. 5 Irmina Anna Nikiel
    1 370 (0,97%)
  3. 1 Mieczysław Stanisław Ryba
    32 923 (23,23%)
  4. 3 Bogna Maria Bender-Motyka
    3 207 (2,26%)
  5. 4 Dorota Ronek
    1 924 (1,36%)
  6. 7 Tomasz Krzysztof Tokarski
    3 532 (2,49%)
  7. 6 Czesław Mędykowski
    708 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Adam Pomorski
    118 (0,08%)
  2. 5 Magda Smyk
    140 (0,10%)
  3. 1 Rafał Janusz Kulicki
    915 (0,65%)
  4. 3 Anna Dominika Kołodziej
    182 (0,13%)
  5. 6 Paweł Jarosz
    78 (0,06%)
  6. 2 Łukasz Świeboda
    155 (0,11%)
  7. 7 Anna Woźna
    98 (0,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grażyna Irena Rojek
    242 (0,17%)
  2. 7 Mirosław Orłowski
    377 (0,27%)
  3. 3 Barbara Kowalska
    465 (0,33%)
  4. 4 Marcin Michał Przech
    215 (0,15%)
  5. 1 Grzegorz Kurczuk
    4 462 (3,15%)
  6. 6 Sylwia Anna Wieczorek
    318 (0,22%)
  7. 2 Stanisław Kiszczak
    450 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Irena Janina Kryszczuk
    453 (0,32%)
  2. 1 Ryszard Mieczysław Piotrowski
    1 391 (0,98%)
  3. 5 Małgorzata Michalina Kulawczuk
    727 (0,51%)
  4. 4 Patryk Ładny
    988 (0,70%)
  5. 3 Ryszard Jan Czyżma
    150 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Cecylia Jadwiga Bodio-Cichy
    69 (0,05%)
  2. 1 Włodzimierz Osadczy
    118 (0,08%)
  3. 4 Bolesław Domański
    96 (0,07%)
  4. 5 Emilia Magdalena Rogalska
    114 (0,08%)
  5. 3 Hubert Jan Gorczyca
    59 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Łukasz Kaczyński
    107 (0,08%)
  2. 2 Anna Samolińska
    431 (0,30%)
  3. 1 Piotr Trysiński
    616 (0,43%)
  4. 4 Eliza Maria Cieszkowska
    139 (0,10%)
  5. 3 Kamil Zieliński
    175 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Patrycja Anna Ładziak
    574 (0,41%)
  2. 2 Jan Kokot
    803 (0,57%)
  3. 3 Andrzej Henryk Dybiec
    319 (0,23%)
  4. 1 Wojciech Jan Górski
    3 597 (2,54%)
  5. 5 Hanna Krystyna Księżopolska-Bachmatiuk
    378 (0,27%)
  6. 7 Tadeusz Woźniak
    590 (0,42%)
  7. 4 Beata Staniak
    1 153 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Wiesław Gębala
    88 (0,06%)
  2. 5 Maciej Piotr Wierzchowski
    89 (0,06%)
  3. 3 Anna Barbara Kusyk
    103 (0,07%)
  4. 2 Przemysław Tadeusz Nakonieczny
    81 (0,06%)
  5. 1 Renata Mańko
    266 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kamil Hulip
    126 (0,09%)
  2. 1 Edyta Katarzyna Sosnowska
    705 (0,50%)
  3. 2 Sławomir Tomasz Siczek
    158 (0,11%)
  4. 4 Magdalena Mariola Wojciechowska-Jędrzejczyk
    111 (0,08%)
  5. 5 Bogdan Ciołek
    96 (0,07%)

Okręg 2

Powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 9 Michał Piotr Misztal
    452 (0,18%)
  2. 3 Arkadiusz Gajda
    677 (0,26%)
  3. 7 Ewa Maria Krawczyk
    382 (0,15%)
  4. 10 Dorota Janiszek
    356 (0,14%)
  5. 6 Izabella Bartosiewicz-Olejnicka
    208 (0,08%)
  6. 8 Monika Teresa Augustynowicz
    176 (0,07%)
  7. 4 Rafał Grzegorz Mysiakowski
    111 (0,04%)
  8. 5 Andrzej Tomasz Więcławski
    242 (0,09%)
  9. 2 Adam Antoni Robak
    274 (0,11%)
  10. 1 Tomasz Antoni Olejnicki
    1 347 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grzegorz Stanisław Szyszko
    3 743 (1,45%)
  2. 1 Grzegorz Krzysztof Kapusta
    12 540 (4,87%)
  3. 5 Henryk Józef Smolarz
    7 436 (2,89%)
  4. 4 Henryk Józef Dudziak
    6 121 (2,38%)
  5. 3 Marek Kos
    11 574 (4,50%)
  6. 2 Piotr Sławomir Rzetelski
    10 770 (4,18%)
  7. 12 Magdalena Misiaszek
    1 695 (0,66%)
  8. 9 Anna Monika Olszak
    2 304 (0,90%)
  9. 8 Henryk Jerzy Soboń
    887 (0,34%)
  10. 7 Agnieszka Dec
    4 058 (1,58%)
  11. 11 Hanna Elżbieta Kamola
    964 (0,37%)
  12. 10 Marta Kazimiera Szklarczyk
    1 069 (0,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Krzysztof Nakonieczny
    6 783 (2,64%)
  2. 1 Krzysztof Babisz
    11 598 (4,51%)
  3. 3 Krzysztof Andrzej Gładysz
    1 148 (0,45%)
  4. 7 Sylwia Stanisława Guz
    2 300 (0,89%)
  5. 4 Anna Eliza Lisowska
    2 945 (1,14%)
  6. 12 Lilla Stefanek
    1 641 (0,64%)
  7. 11 Adam Tomasz Dunia
    645 (0,25%)
  8. 9 Wojciech Bogdan Lipnicki
    1 074 (0,42%)
  9. 10 Katarzyna Fatyga
    852 (0,33%)
  10. 8 Agnieszka Milena Rozpędowska
    933 (0,36%)
  11. 5 Józef Franciszek Fert
    290 (0,11%)
  12. 6 Andrzej Bolesław Kalinowski
    730 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ilona Dziaduch
    4 598 (1,79%)
  2. 2 Jacek Andrzej Szczot
    6 896 (2,68%)
  3. 6 Zdzisław Zbigniew Podkański
    10 477 (4,07%)
  4. 3 Anna Baluch
    11 436 (4,44%)
  5. 1 Tomasz Piotr Solis
    25 444 (9,89%)
  6. 7 Tadeusz Kocoń
    4 460 (1,73%)
  7. 5 Marek Grzegorz Wojciechowski
    14 896 (5,79%)
  8. 9 Agnieszka Kaczyńska
    9 062 (3,52%)
  9. 8 Ryszard Marek Majkowski
    9 754 (3,79%)
  10. 11 Anna Aldona Matraszek-Furtak
    3 593 (1,40%)
  11. 12 Leszek Kowalczyk
    10 169 (3,95%)
  12. 10 Magdalena Filipek-Sobczak
    9 157 (3,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maksymilian Olaf Cegiełka
    300 (0,12%)
  2. 3 Natan Paweł Szlachta
    368 (0,14%)
  3. 1 Natalia Anna Wiślińska
    1 569 (0,61%)
  4. 5 Marika Patrycja Wasak
    237 (0,09%)
  5. 4 Monika Dorota Jarosz
    470 (0,18%)
  6. 9 Konrad Piotr Białach
    131 (0,05%)
  7. 7 Wiesława Maria Gieracz
    121 (0,05%)
  8. 6 Mateusz Stępniak
    392 (0,15%)
  9. 10 Adrian Norbert Kędzierski
    245 (0,10%)
  10. 11 Dominika Anna Januszek
    350 (0,14%)
  11. 8 Karol Pikul
    400 (0,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 9 Monika Elżbieta Siemion-Dudek
    213 (0,08%)
  2. 2 Mirosław Dariusz Złomaniec
    360 (0,14%)
  3. 5 Adam Krzysztof Kasprzak
    986 (0,38%)
  4. 4 Anna Pielaszkiewicz
    422 (0,16%)
  5. 1 Jacek Andrzej Czerniak
    4 035 (1,57%)
  6. 7 Krzysztof Marian Kornacki
    562 (0,22%)
  7. 6 Rafał Knap
    492 (0,19%)
  8. 10 Tomasz Grzegorz Chyliński
    546 (0,21%)
  9. 3 Beata Wicha
    798 (0,31%)
  10. 8 Henryk Kamiński
    462 (0,18%)
  11. 11 Anna Maria Łabarewicz
    149 (0,06%)
  12. 12 Małgorzata Elżbieta Sadurska
    1 334 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Rebejko
    263 (0,10%)
  2. 1 Tomasz Piotr Warzocha
    863 (0,34%)
  3. 2 Joanna Edyta Kasza
    440 (0,17%)
  4. 3 Jakub Sypiański
    263 (0,10%)
  5. 5 Maciej Paweł Kozioł
    603 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Mirosław Gogółka
    5 854 (2,27%)
  2. 2 Krzysztof Kowalczyk
    2 540 (0,99%)
  3. 5 Maria Ziętek
    1 095 (0,43%)
  4. 3 Paweł Kubala
    1 335 (0,52%)
  5. 4 Katarzyna Piekarczyk
    1 114 (0,43%)
  6. 8 Małgorzata Anna Wszelaka
    500 (0,19%)
  7. 10 Angelika Michalska
    814 (0,32%)
  8. 6 Kazimiera Krawiec
    448 (0,17%)
  9. 11 Paweł Krzyżanek
    621 (0,24%)
  10. 7 Paweł Kargulewicz
    691 (0,27%)
  11. 9 Anna Raczkowska-Rola
    423 (0,16%)
  12. 12 Katarzyna Kulesza
    2 163 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Cezary Nowakowski
    348 (0,14%)
  2. 12 Cezary Jan Kruk
    514 (0,20%)
  3. 11 Barbara Ożarek
    94 (0,04%)
  4. 9 Katarzyna Ożarek
    165 (0,06%)
  5. 6 Anna Nieróbca
    422 (0,16%)
  6. 5 Anna Pyszniak
    433 (0,17%)
  7. 3 Stefan Górecki
    280 (0,11%)
  8. 1 Wiesława Grażyna Goluch
    787 (0,31%)
  9. 8 Barbara Włodarczyk
    297 (0,12%)
  10. 4 Stanisław Wojciech Waś
    239 (0,09%)
  11. 2 Mirosław Tokarczyk
    452 (0,18%)
  12. 10 Ryszard Kempa
    122 (0,05%)

Okręg 3

Powiaty: bialski, parczewski, radzyński, łukowski, miasto na prawach powiatu Biała Podlaska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Artur Kasperek
    202 (0,13%)
  2. 5 Adriana Wojtan
    96 (0,06%)
  3. 6 Mateusz Paweł Piesko
    165 (0,10%)
  4. 4 Anna Ewa Abramek
    202 (0,13%)
  5. 1 Danuta Elżbieta Kuzko
    700 (0,44%)
  6. 3 Maciej Borek
    250 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Litwiniuk
    7 093 (4,50%)
  2. 8 Henryk Makarewicz
    2 141 (1,36%)
  3. 1 Sławomir Antoni Sosnowski
    18 443 (11,69%)
  4. 5 Krystyna Zdzisława Czyżewska
    1 152 (0,73%)
  5. 6 Bernarda Ewa Machniak
    1 455 (0,92%)
  6. 4 Janusz Hordejuk
    2 204 (1,40%)
  7. 3 Marek Kopeć
    6 156 (3,90%)
  8. 7 Halina Szkodzińska
    876 (0,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Mieczysław Goździołko
    3 737 (2,37%)
  2. 4 Stanisław Romanowski
    1 654 (1,05%)
  3. 2 Izabela Rozmysł
    1 104 (0,70%)
  4. 7 Ryszard Bronisław Filipiuk
    688 (0,44%)
  5. 5 Wioleta Magdalena Pietruszewska
    546 (0,35%)
  6. 8 Grzegorz Łubik
    680 (0,43%)
  7. 6 Anna Ochnio
    1 148 (0,73%)
  8. 3 Krzysztof Tymoszuk
    2 408 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Jacenty Łocheński Vel Ochnio
    1 576 (1,00%)
  2. 3 Barbara Aldona Barszczewska
    10 090 (6,39%)
  3. 1 Jerzy Ryszard Szwaj
    18 637 (11,81%)
  4. 2 Eliasz Cezary Iwan
    7 127 (4,52%)
  5. 7 Justyna Klebaniuk
    2 150 (1,36%)
  6. 8 Ryszard Andrzej Szczygieł
    9 701 (6,15%)
  7. 4 Sławomir Skwarek
    15 083 (9,56%)
  8. 5 Krystyna Zofia Chmiel
    2 966 (1,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Monika Marciniuk
    845 (0,54%)
  2. 3 Radosław Januszko
    242 (0,15%)
  3. 2 Marek Matejuk
    898 (0,57%)
  4. 5 Tomasz Gustaw Panasiuk
    226 (0,14%)
  5. 8 Inez Daria Palkowska
    149 (0,09%)
  6. 6 Wioletta Maria Kasprzak
    139 (0,09%)
  7. 7 Paweł Stanisław Błaszczak
    109 (0,07%)
  8. 4 Krystyna Bożena Bukowska
    196 (0,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Maksymiuk
    343 (0,22%)
  2. 6 Ewa Bieniek
    479 (0,30%)
  3. 2 Tadeusz Jan Kochanowski
    531 (0,34%)
  4. 3 Bożena Maria Denidiuk
    292 (0,19%)
  5. 1 Riad Haidar
    18 826 (11,93%)
  6. 4 Jolanta Anna Wolanin
    406 (0,26%)
  7. 8 Grzegorz Lucjan Głowiński
    301 (0,19%)
  8. 7 Wioleta Zarębska
    251 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Mateńka
    589 (0,37%)
  2. 3 Klaudia Elżbieta Mickiewicz
    306 (0,19%)
  3. 4 Aneta Małgorzata Kędzierska-Ginter
    207 (0,13%)
  4. 5 Paweł Michałek
    300 (0,19%)
  5. 1 Antoni Wysokiński
    879 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Maciej Roczon
    230 (0,15%)
  2. 4 Monika Kapłon
    256 (0,16%)
  3. 5 Robert Galas
    130 (0,08%)
  4. 2 Katarzyna Monika Babis
    159 (0,10%)
  5. 3 Paweł Drozd
    238 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Robert Pomietło
    646 (0,41%)
  2. 1 Marcin Cabaj
    4 773 (3,03%)
  3. 4 Krzysztof Józef Gomółka
    2 153 (1,36%)
  4. 5 Ewa Hanna Zdun
    604 (0,38%)
  5. 6 Grażyna Zofia Jóźwiak
    610 (0,39%)
  6. 3 Marzena Jolanta Malesa
    1 041 (0,66%)

Okręg 4

Powiaty: chełmski, łęczyński, krasnostawski, świdnicki, włodawski, miasto na prawach powiatu Chełm

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Elżbieta Rawska
    175 (0,12%)
  2. 1 Marek Artur Pydyś
    826 (0,55%)
  3. 4 Marcin Lipa
    398 (0,27%)
  4. 5 Monika Gabriela Błaszczak
    287 (0,19%)
  5. 6 Mateusz Mulak
    206 (0,14%)
  6. 3 Anna Kabasa
    134 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Galina Grabarczuk
    845 (0,57%)
  2. 6 Arkadiusz Paweł Marucha
    1 206 (0,81%)
  3. 3 Dorota Justyna Sawa
    5 085 (3,42%)
  4. 1 Ewa Małgorzata Jaszczuk
    6 364 (4,27%)
  5. 5 Beata Irena Panasiuk
    1 815 (1,22%)
  6. 2 Adam Rychliczek
    4 840 (3,25%)
  7. 4 Marcin Wojciech Troć
    3 619 (2,43%)
  8. 8 Renata Jolanta Kasprzak
    1 396 (0,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Klaudia Olga Sawa
    1 153 (0,77%)
  2. 2 Krzysztof Bojarski
    6 667 (4,48%)
  3. 1 Krzysztof Grabczuk
    25 311 (17,00%)
  4. 3 Ewa Darwicz
    1 041 (0,70%)
  5. 5 Krystyna Chodakowska
    723 (0,49%)
  6. 6 Krzysztof Paweł Gałan
    1 596 (1,07%)
  7. 7 Mariola Grażyna Kuć
    832 (0,56%)
  8. 8 Dariusz Daniel Białowąs
    1 568 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Urszula Małgorzata Gomółka
    3 420 (2,30%)
  2. 1 Zdzisław Szwed
    21 531 (14,46%)
  3. 5 Zbigniew Robert Bijata
    4 245 (2,85%)
  4. 6 Michał Andrzej Piotrowicz
    8 546 (5,74%)
  5. 4 Przemysław Bartłomiej Matysiak
    3 627 (2,44%)
  6. 3 Lucyna Dargiewicz
    2 846 (1,91%)
  7. 2 Konrad Bernard Sawicki
    11 474 (7,71%)
  8. 7 Ewa Krystyna Pastusiak
    5 185 (3,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Helena Krystyna Błaszczak
    205 (0,14%)
  2. 4 Paweł Piotr Palkowski
    177 (0,12%)
  3. 5 Barbara Krystyna Kulicka
    187 (0,13%)
  4. 2 Wiktor Kasprzak
    289 (0,19%)
  5. 1 Rafał Tomasz Bukowski
    989 (0,66%)
  6. 6 Kamila Zabłocka
    353 (0,24%)
  7. 3 Miriam Poździk
    185 (0,12%)
  8. 8 Marek Robert Bielak
    234 (0,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marzena Elżbieta Świnarska
    320 (0,21%)
  2. 1 Michał Reoland Gołoś
    2 208 (1,48%)
  3. 2 Marek Mazurek
    1 189 (0,80%)
  4. 7 Dominika Maria Majcher
    423 (0,28%)
  5. 6 Małgorzata Janina Dziadko-Żmuda
    356 (0,24%)
  6. 8 Mirosław Krzysztof Blacha
    1 078 (0,72%)
  7. 4 Jacek Tomasz Chęć
    879 (0,59%)
  8. 5 Ewa Monika Bartoszewska-Wic
    346 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Adam Panasiuk
    972 (0,65%)
  2. 2 Renata Kusak
    437 (0,29%)
  3. 5 Paweł Aleksander Panasiuk
    324 (0,22%)
  4. 3 Małgorzata Iwona Panasiuk
    353 (0,24%)
  5. 4 Paweł Kazimierz Ręba
    170 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Gabriel Jan Kaczyński
    241 (0,16%)
  2. 1 Magdalena Zelent
    924 (0,62%)
  3. 4 Jarosław Piotr Wroński
    290 (0,19%)
  4. 5 Magdalena Aleksandra Tabor
    184 (0,12%)
  5. 3 Katarzyna Edyta Zabratańska
    164 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Rafał Janulewicz
    3 318 (2,23%)
  2. 3 Mirosława Teresa Fornal
    858 (0,58%)
  3. 2 Ewa Joanna Hordejuk
    918 (0,62%)
  4. 4 Romuald Franciszek Perepeczo
    769 (0,52%)
  5. 8 Marcin Michał Marek
    976 (0,66%)
  6. 5 Daria Harmasz
    608 (0,41%)
  7. 6 Katarzyna Wdowiak
    771 (0,52%)
  8. 7 Sebastian Zdzisław Białoskurski
    214 (0,14%)

Okręg 5

Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski, miasto na prawach powiatu Zamość

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Seweryn Misztal
    642 (0,38%)
  2. 1 Szczepan Kupisz
    632 (0,37%)
  3. 3 Tomasz Antoniak
    246 (0,15%)
  4. 6 Wioleta Paplińska
    146 (0,09%)
  5. 5 Elżbieta Krystyna Pisarska
    184 (0,11%)
  6. 4 Hanna Irena Szabłowska
    81 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Tomasz Bratkowski
    14 673 (8,66%)
  2. 2 Jerzy Nizioł
    3 687 (2,18%)
  3. 8 Maria Wanda Słota
    1 814 (1,07%)
  4. 4 Stanisław Cisło
    2 999 (1,77%)
  5. 6 Maciej Mulawa
    2 413 (1,42%)
  6. 5 Anna Wiśniewska
    3 183 (1,88%)
  7. 7 Stanisław Kielech
    1 833 (1,08%)
  8. 3 Celina Ewa Skromak
    1 903 (1,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Poznański
    2 886 (1,70%)
  2. 2 Mariusz Grad
    4 711 (2,78%)
  3. 7 Andrzej Osuch
    899 (0,53%)
  4. 6 Aneta Elżbieta Najda
    1 641 (0,97%)
  5. 1 Zofia Anna Woźnica
    8 413 (4,97%)
  6. 5 Marian Jan Mazur
    1 053 (0,62%)
  7. 4 Andrzej Stanisław Mulawa
    1 495 (0,88%)
  8. 8 Katarzyna Wołoszyn
    1 287 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Mulawa
    16 514 (9,75%)
  2. 3 Anna Kusiak-Janiec
    7 972 (4,71%)
  3. 8 Stanisław Misztal
    8 548 (5,05%)
  4. 1 Maria Gmyz
    17 206 (10,16%)
  5. 7 Robert Andrzej Bondyra
    8 968 (5,30%)
  6. 5 Krzysztof Jan Gałaszkiewicz
    9 221 (5,45%)
  7. 6 Grzegorz Wróbel
    11 863 (7,01%)
  8. 4 Anna Katarzyna Mróz
    3 632 (2,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Paulina Szydłowska-Tutaj
    138 (0,08%)
  2. 1 Tomasz Czarnecki
    1 131 (0,67%)
  3. 2 Maciej Mirosław Błaszczak
    244 (0,14%)
  4. 4 Weronika Agata Gauda
    207 (0,12%)
  5. 5 Artur Janusz Smyk
    276 (0,16%)
  6. 7 Adam Parol
    207 (0,12%)
  7. 6 Emilia Maria Matysek
    141 (0,08%)
  8. 8 Katarzyna Anna Rosińska-Łubkowska
    120 (0,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Basaj
    512 (0,30%)
  2. 1 Marek Franciszek Palonka
    2 108 (1,24%)
  3. 2 Monika Buczko
    1 189 (0,70%)
  4. 5 Mariusz Sędziak
    325 (0,19%)
  5. 8 Gerard Waszkiewicz
    1 012 (0,60%)
  6. 3 Sylwester Krasoń
    452 (0,27%)
  7. 7 Krzysztof Mateusz Korniak
    441 (0,26%)
  8. 6 Danuta Władysława Antoniuk
    365 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Radosław Kiecana
    544 (0,32%)
  2. 3 Henryk Kazimierz Maścibroda
    240 (0,14%)
  3. 2 Katarzyna Szmidt
    332 (0,20%)
  4. 4 Adam Witkowski
    217 (0,13%)
  5. 5 Joanna Onuch
    145 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Lewandowski
    491 (0,29%)
  2. 1 Agnieszka Halina Marcinkowska-Kozak
    377 (0,22%)
  3. 5 Jakub Domański
    262 (0,15%)
  4. 4 Jarosław Paweł Iwan
    116 (0,07%)
  5. 3 Ewa Stefania Kaczyńska
    217 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Daniłowicz
    2 188 (1,29%)
  2. 7 Irena Kamińska
    803 (0,47%)
  3. 3 Krzysztof Mateusz Jasiński
    1 742 (1,03%)
  4. 1 Andrzej Józef Kudlicki
    4 464 (2,64%)
  5. 5 Barbara Ewa Kamińska
    2 451 (1,45%)
  6. 4 Malwina Magdalena Lizak
    1 260 (0,74%)
  7. 6 Waldemar Edmund Brzyski
    1 031 (0,61%)
  8. 8 Edyta Szast
    862 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Ewa Kwiecińska
    257 (0,15%)
  2. 4 Sebastian Liminowicz
    99 (0,06%)
  3. 6 Józef Kłyż
    217 (0,13%)
  4. 1 Marek Splewiński
    470 (0,28%)
  5. 7 Anna Mielnik
    411 (0,24%)
  6. 3 Adam Andrzej Kozyra
    393 (0,23%)
  7. 5 Agnieszka Kamila Gadecka
    136 (0,08%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Warto zobaczyć

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Najczęściej czytane