Wybory samorządowe 2018

Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - kujawsko-pomorskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Bydgoszcz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Roman Alojzy Wawrzonkoski
    46 (0,03%)
  2. 5 Beata Barbara Bojko
    225 (0,16%)
  3. 6 Marcin Paweł Wolniewicz
    87 (0,06%)
  4. 3 Barbara Maria Tyczyńska-Hoffmann
    145 (0,10%)
  5. 1 Karolina Kozłowska
    1 207 (0,87%)
  6. 2 Mariusz Janik
    482 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Maria Niedbalska
    474 (0,34%)
  2. 1 Ewa Teresa Ankiewicz-Jasińska
    1 089 (0,79%)
  3. 3 Anna Bernadeta Błasik
    273 (0,20%)
  4. 4 Jolanta Gradek
    244 (0,18%)
  5. 5 Wojciech Waldemar Kokoszczyński
    155 (0,11%)
  6. 6 Łukasz Drzycimski
    204 (0,15%)
  7. 7 Paweł Maksymilian Sankowski
    455 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Halina Agnieszka Rępuszewska
    255 (0,18%)
  2. 1 Karol Krzysztof Kwiatkowski
    3 677 (2,66%)
  3. 3 Barbara Kotulska
    1 012 (0,73%)
  4. 2 Marek Władysław Kowalczyk
    625 (0,45%)
  5. 6 Przemysław Jan Proczek
    241 (0,17%)
  6. 7 Malwina Siewierska
    671 (0,49%)
  7. 4 Sławomir Kuglarz
    503 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Małgorzata Karp
    230 (0,17%)
  2. 2 Magdalena Durczak
    387 (0,28%)
  3. 1 Daniel Przemysław Kaszubowski
    666 (0,48%)
  4. 5 Zdzisław Ryszard Kaszubowski
    114 (0,08%)
  5. 4 Paulina Maria Chechła
    203 (0,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Wojciech Grzybowski
    2 803 (2,03%)
  2. 7 Łukasz Marcin Krupa
    5 096 (3,68%)
  3. 4 Radosława Maria Staszak-Kowalska
    3 672 (2,66%)
  4. 5 Natalia Maria Falkowska-Wierczewska
    3 422 (2,47%)
  5. 6 Bogna Małgorzata Wojciechowska-Blachowska
    1 896 (1,37%)
  6. 1 Zbigniew Wiktor Ostrowski
    17 723 (12,82%)
  7. 2 Roman Franciszek Jasiakiewicz
    26 379 (19,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Krzemkowski
    17 043 (12,32%)
  2. 2 Anna Marta Jędryka
    4 087 (2,96%)
  3. 3 Paulina Wenderlich
    4 811 (3,48%)
  4. 6 Anna-Maria Szymańska
    1 673 (1,21%)
  5. 4 Bronisław Pastuszewski
    3 714 (2,69%)
  6. 5 Teresa Misiewicz
    1 392 (1,01%)
  7. 7 Konstanty Dombrowicz
    7 269 (5,26%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Maria Wiczyńska
    169 (0,12%)
  2. 3 Łukasz Maciej Górnecki
    79 (0,06%)
  3. 5 Marta Elżbieta Mierzyńska
    112 (0,08%)
  4. 1 Leszek Zieliński
    261 (0,19%)
  5. 2 Franciszek Kazimierz Gładykowski
    65 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Natalia Marta Tyrańska
    143 (0,10%)
  2. 4 Dorota Elżbieta Rutkowska-Spicera
    147 (0,11%)
  3. 3 Roman Kazimierz Puchowski
    117 (0,08%)
  4. 1 Cyprian Kamil Sajna
    1 021 (0,74%)
  5. 2 Konrad Kamil Biruta
    207 (0,15%)
  6. 6 Monika Paulina Franke
    122 (0,09%)
  7. 7 Mikołaj Dariusz Huzar
    138 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Wojtecki
    713 (0,52%)
  2. 5 Przemysław Królikowski
    83 (0,06%)
  3. 2 Bogdan Jan Smeja
    174 (0,13%)
  4. 3 Jolanta Maria Fischer
    117 (0,08%)
  5. 4 Katarzyna Beata Królikowska
    126 (0,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Andrzej Kozłowicz
    1 294 (0,94%)
  2. 3 Danuta Halina Deja
    1 340 (0,97%)
  3. 4 Waldemar Lipiński
    355 (0,26%)
  4. 5 Agnieszka Aleksandra Balcer
    723 (0,52%)
  5. 1 Jan Józef Szopiński
    9 473 (6,85%)
  6. 6 Zbigniew Milej
    508 (0,37%)
  7. 7 Małgorzata Teresa Tylicka
    1 079 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Paweł Potocki
    736 (0,53%)
  2. 1 Jacek Waldemar Lebiedziński
    1 318 (0,95%)
  3. 5 Tamara Trzebuchowska
    426 (0,31%)
  4. 4 Maciej Andrzej Graczyk
    559 (0,40%)
  5. 3 Agnieszka Magdalena Chudzińska
    1 247 (0,90%)
  6. 6 Cezary Kołakowski
    264 (0,19%)
  7. 7 Iwona Dorota Osiadacz
    527 (0,38%)

Okręg 2

Powiaty: bydgoski, sępoleński, świecki, tucholski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Damian Rzadkiewicz
    176 (0,16%)
  2. 4 Leszek Andrzej Hejne
    188 (0,17%)
  3. 3 Anna Marta Ejankowska
    335 (0,30%)
  4. 1 Aleksandra Justyna Smolaga
    670 (0,60%)
  5. 2 Stanisław Baranik
    205 (0,18%)
  6. 5 Marta Agata Chojnacka
    765 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sławomir Stanisław Kuczyński
    1 362 (1,22%)
  2. 1 Agnieszka Maria Kłopotek
    8 745 (7,85%)
  3. 2 Ewa Monika Mes
    5 795 (5,20%)
  4. 4 Hanna Maria Drewka
    1 171 (1,05%)
  5. 5 Krzysztof Janusz Różański
    835 (0,75%)
  6. 6 Jadwiga Zofia Pik
    646 (0,58%)
  7. 7 Zbigniew Paweł Kruczyński
    792 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Andrzej Feddek
    845 (0,76%)
  2. 1 Marek Lewandowski
    4 020 (3,61%)
  3. 3 Anna Maria Balcerowicz
    722 (0,65%)
  4. 6 Rafał Jakub Hoffmann
    743 (0,67%)
  5. 5 Dorota Maria Gęza
    512 (0,46%)
  6. 4 Maja Anna Kurlandt-Oświecińska
    518 (0,47%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Paweł Katulski
    14 499 (13,02%)
  2. 4 Grzegorz Gaca
    3 980 (3,57%)
  3. 3 Piotr Stelmach
    2 347 (2,11%)
  4. 5 Justyna Anna Parii-Fryszke
    1 757 (1,58%)
  5. 2 Tadeusz Grzegorz Pogoda
    12 713 (11,41%)
  6. 7 Hanna Krystyna Szramka
    1 514 (1,36%)
  7. 6 Ewa Marta Bukowska
    2 237 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Żaneta Katarzyna Śrubkowska
    735 (0,66%)
  2. 3 Marzena Maria Litwinowicz
    3 060 (2,75%)
  3. 2 Jacek Antoni Chmarzyński
    5 642 (5,07%)
  4. 1 Marek Leon Witkowski
    13 380 (12,01%)
  5. 5 Elżbieta Maria Kwiatkowska
    2 574 (2,31%)
  6. 7 Leszek Piotr Kaczyński
    3 836 (3,44%)
  7. 4 Wacław Antoni Kropiński
    2 004 (1,80%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Maria Nartowska
    409 (0,37%)
  2. 2 Jerzy Andrzej Zając
    429 (0,39%)
  3. 3 Mariusz Marcin Krasicki
    225 (0,20%)
  4. 4 Anna Krystyna Konieczna
    470 (0,42%)
  5. 5 Danuta Stanowicka
    272 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Michał Spinek
    171 (0,15%)
  2. 5 Agnieszka Iwona Zagert
    272 (0,24%)
  3. 1 Tomasz Jacek Bethke
    962 (0,86%)
  4. 4 Alicja Anna Trojan
    354 (0,32%)
  5. 6 Teresa Maria Woźniak
    471 (0,42%)
  6. 3 Adrian Treder
    264 (0,24%)
  7. 7 Wojciech Sypniewski
    1 073 (0,96%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Jarosz
    967 (0,87%)
  2. 4 Renata Maria Kisiel
    656 (0,59%)
  3. 1 Ryszard Edwin Molus
    2 024 (1,82%)
  4. 3 Benedykt Jan Kluczka
    646 (0,58%)
  5. 5 Anna Maria Grobelna
    1 013 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Żaneta Anna Talkowska
    117 (0,11%)
  2. 6 Patryk Zakrzewski
    249 (0,22%)
  3. 3 Bożena Maria Ziemkowska
    168 (0,15%)
  4. 1 Monika Skubakowska
    329 (0,30%)
  5. 4 Rafał Krzysztof Rutkowski
    349 (0,31%)
  6. 2 Maciej Banaszkiewicz
    167 (0,15%)

Okręg 3

Miasto Grudziądz, powiaty: brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, wąbrzeski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Ryszard Musielak
    330 (0,27%)
  2. 2 Katarzyna Pałgan
    149 (0,12%)
  3. 3 Piotr Paweł Nowacki
    267 (0,21%)
  4. 5 Paweł Mateusz Bytner
    417 (0,34%)
  5. 4 Joanna Anuszewska
    519 (0,42%)
  6. 7 Jarosław Anuszewski
    207 (0,17%)
  7. 6 Wiesława Renata Stelmaszyk
    101 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Jakub Bober
    14 149 (11,37%)
  2. 2 Paweł Zgórzyński
    5 299 (4,26%)
  3. 3 Anna Pastuszka
    1 271 (1,02%)
  4. 4 Marzena Ewa Rachubińska
    1 362 (1,09%)
  5. 5 Marian Sobiesław Piątek
    1 311 (1,05%)
  6. 6 Jadwiga Szatkowska
    704 (0,57%)
  7. 7 Zbigniew Jerzy Olech
    948 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Hanna Matyjasik
    3 652 (2,94%)
  2. 3 Dariusz Rafał Ryl
    471 (0,38%)
  3. 4 Mariusz Gołębiewski
    765 (0,61%)
  4. 2 Marek Jerzy Grzybowski
    1 660 (1,33%)
  5. 5 Eliza Mróz
    845 (0,68%)
  6. 6 Małgorzata Sokołowska-Krysiewicz
    433 (0,35%)
  7. 7 Paweł Bartłomiej Grabowski
    1 014 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Joanna Ziółkowska
    889 (0,71%)
  2. 1 Marcin Franciszek Kostrzyński
    812 (0,65%)
  3. 3 Magdalena Justyna Szczepańska
    370 (0,30%)
  4. 4 Julietta Wasielewska-Kaszubowska
    296 (0,24%)
  5. 5 Adam Tatarek
    200 (0,16%)
  6. 6 Arkadiusz Jastrzębski
    266 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Sebastian Heyka
    4 252 (3,42%)
  2. 4 Barbara Marianna Wasiluk
    1 405 (1,13%)
  3. 2 Robert Malinowski
    9 415 (7,57%)
  4. 3 Anna Katarzyna Sawicka
    3 299 (2,65%)
  5. 6 Beata Stanisława Zaczeniuk-Zaremba
    303 (0,24%)
  6. 5 Jarosław Czesław Durszewicz
    414 (0,33%)
  7. 7 Michał Marek Czepek
    8 902 (7,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Beata Taranowicz
    14 526 (11,68%)
  2. 3 Andrzej Lech Szalkowski
    5 301 (4,26%)
  3. 2 Marek Hildebrandt
    9 986 (8,03%)
  4. 4 Dariusz Ryszard Malinowski
    2 442 (1,96%)
  5. 7 Marzena Małgorzata Ratyńska
    1 821 (1,46%)
  6. 6 Małgorzata Genowefa Klimek
    2 550 (2,05%)
  7. 5 Paweł Edward Jankiewicz
    1 765 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Bolesław Duszyński
    1 616 (1,30%)
  2. 6 Katarzyna Kłosowska
    532 (0,43%)
  3. 4 Elżbieta Kamila Kartal
    139 (0,11%)
  4. 3 Roman Stanisław Aniołkowski
    416 (0,33%)
  5. 5 Krystyna Teresa Prejs
    215 (0,17%)
  6. 2 Mariusz Mierzyński
    296 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Zwoliński
    663 (0,53%)
  2. 1 Agnieszka Katarzyna Borsuk-De Moor
    572 (0,46%)
  3. 4 Tomasz Walczuk
    264 (0,21%)
  4. 3 Tomasz Krzysztof Ziółkowski
    361 (0,29%)
  5. 5 Aleksandra Łasińska
    351 (0,28%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Jan Wenderlich
    11 157 (8,97%)
  2. 2 Krzysztof Marek Jakubiak
    450 (0,36%)
  3. 7 Katarzyna Ewa Hapka
    350 (0,28%)
  4. 4 Maria Stanisława Małkiewicz
    447 (0,36%)
  5. 3 Henryka Zawadzka
    806 (0,65%)
  6. 5 Bożena Wojciechowska
    415 (0,33%)
  7. 6 Leszek Jerzy Lewczuk
    279 (0,22%)

Okręg 4

Miasto Toruń, powiaty: chełmiński, toruński

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Magdalena Anna Iwanicka
    200 (0,14%)
  2. 1 Paulina Matysiak
    1 094 (0,79%)
  3. 4 Tomasz Szymon Markiewka
    144 (0,10%)
  4. 2 Artur Eichhorst
    184 (0,13%)
  5. 5 Katarzyna Anna Starzyńska
    120 (0,09%)
  6. 3 Iwona Joanna Macioszek
    189 (0,14%)
  7. 6 Rafał Artur Derda
    191 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Cieszyński
    805 (0,58%)
  2. 1 Andrzej Ignacy Gross
    1 910 (1,37%)
  3. 4 Małgorzata Bogumiła Pociżnicka
    299 (0,22%)
  4. 5 Anna Maria Kubczak-Kosicka
    201 (0,14%)
  5. 6 Stanisław Jan Wzorek
    317 (0,23%)
  6. 7 Sabina Smeja
    282 (0,20%)
  7. 3 Tomasz Łuczak
    439 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Lech Kowalski
    2 585 (1,86%)
  2. 2 Damian Rafał Kaczan
    445 (0,32%)
  3. 6 Marian Jan Szmania
    128 (0,09%)
  4. 3 Beata Rajczyk
    640 (0,46%)
  5. 7 Sebastian Mamrot
    573 (0,41%)
  6. 4 Halina Dykier
    264 (0,19%)
  7. 5 Agnieszka Szumilas-Hermanowicz
    363 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Andrzej Gołębiewski
    930 (0,67%)
  2. 3 Sylwester Tomasz Jankowski
    195 (0,14%)
  3. 5 Renata Elżbieta Wypij
    603 (0,43%)
  4. 4 Monika Aleksandra Chmarzyńska
    281 (0,20%)
  5. 2 Piotr Jacek Korpal
    296 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Waldemar Warczygłowa
    1 021 (0,73%)
  2. 3 Leszek Stanisław Pluciński
    3 675 (2,64%)
  3. 5 Aneta Rzepka
    1 425 (1,03%)
  4. 4 Katarzyna Anna Lubańska
    3 371 (2,43%)
  5. 1 Piotr Franciszek Całbecki
    68 542 (49,33%)
  6. 7 Jacek Gajewski
    2 780 (2,00%)
  7. 6 Grażyna Maria Kasprowicz
    630 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Piotr Kałużny
    6 853 (4,93%)
  2. 1 Przemysław Tomasz Przybylski
    19 556 (14,07%)
  3. 3 Anna Łukaszewska
    2 920 (2,10%)
  4. 7 Wojciech Świtalski
    1 784 (1,28%)
  5. 4 Anna Bożena Szwed
    1 365 (0,98%)
  6. 6 Barbara Światkowska
    876 (0,63%)
  7. 5 Jacek Ryszard Szarszewski
    1 023 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Benedykt Pilarski
    361 (0,26%)
  2. 2 Małgorzata Joanna Mierzyńska
    121 (0,09%)
  3. 3 Jarosław Benedykt Tomela
    89 (0,06%)
  4. 4 Rafał Edmund Bednarek
    105 (0,08%)
  5. 5 Ireneusz Nartowski
    26 (0,02%)
  6. 6 Nikoletta Anna Kasztelan
    98 (0,07%)
  7. 7 Anna Małgorzata Werner
    228 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Sosnowski
    275 (0,20%)
  2. 1 Adam Marcin Wierzbowski
    911 (0,66%)
  3. 4 Wojciech Mackojć
    224 (0,16%)
  4. 3 Beata Szyjkowska
    199 (0,14%)
  5. 5 Klaudia Natalia Kalinowska
    233 (0,17%)
  6. 6 Katarzyna Monika Wiśniewska
    256 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Marcin Szarski
    640 (0,46%)
  2. 2 Monika Maria Lisiecka
    143 (0,10%)
  3. 3 Wojciech Lisiecki
    98 (0,07%)
  4. 5 Jarosław Kubacki
    161 (0,12%)
  5. 4 Sandra Becker
    106 (0,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Kruszyński
    684 (0,49%)
  2. 1 Magdalena Beata Osińska
    2 235 (1,61%)
  3. 2 Czesława Janina Augustinowicz
    561 (0,40%)
  4. 4 Stanisław Juszczyk
    192 (0,14%)
  5. 5 Danuta Kazimiera Fundela
    162 (0,12%)
  6. 6 Bożena Zofia Glinka
    244 (0,18%)
  7. 7 Józef Ziółkowski
    387 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Mirosław Rutkowski
    125 (0,09%)
  2. 1 Ilona Renata Tabor
    181 (0,13%)
  3. 2 Joanna Teresa Rygielska
    134 (0,10%)
  4. 4 Tomasz Kulczycki
    71 (0,05%)
  5. 3 Patryk Adam Piórkowski
    85 (0,06%)
  6. 6 Magdalena Grajewska-Gajo
    113 (0,08%)

Okręg 5

Powiaty: inowrocławski, mogileński, nakielski, żniński

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Andrzej Hoffmann
    1 263 (0,92%)
  2. 2 Teresa Warsicka
    148 (0,11%)
  3. 3 Michał Wysocki
    562 (0,41%)
  4. 4 Bogumiła Elżbieta Mierzwa
    183 (0,13%)
  5. 6 Martyna Dorota Dąbrowska
    476 (0,34%)
  6. 5 Robert Piotr Wyszomirski
    108 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Kurzawa
    16 581 (12,01%)
  2. 2 Ryszard Franciszek Kierzek
    5 281 (3,83%)
  3. 4 Danuta Maria Paluszak
    801 (0,58%)
  4. 3 Marek Daniel Domżała
    7 506 (5,44%)
  5. 5 Aleksandra Beata Pazderska
    771 (0,56%)
  6. 6 Barbara Maria Buzała
    1 603 (1,16%)
  7. 7 Eligiusz Patalas
    3 369 (2,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Sikorowski
    2 442 (1,77%)
  2. 7 Sara Agata Piwowar
    863 (0,63%)
  3. 2 Sławomir Kazimierz Szeliga
    2 033 (1,47%)
  4. 4 Ryszard Synówka
    287 (0,21%)
  5. 3 Sławomira Janina Sukacz
    515 (0,37%)
  6. 5 Przemysław Andrzej Budniak
    347 (0,25%)
  7. 6 Marta Agnieszka Chechłowska-Lipińska
    275 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Maria Borkowska
    456 (0,33%)
  2. 2 Anna Katarzyna Borkowska
    732 (0,53%)
  3. 1 Michał Marek Różański
    887 (0,64%)
  4. 3 Gertruda Kubalewska
    277 (0,20%)
  5. 5 Maciej Michał Czyżewski
    323 (0,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jakub Waszak
    2 181 (1,58%)
  2. 1 Elżbieta Genowefa Piniewska
    16 949 (12,28%)
  3. 4 Juliusz Jakub Młodecki
    1 413 (1,02%)
  4. 2 Wojciech Szczęsny
    10 692 (7,75%)
  5. 5 Grzegorz Stanisław Szydłowski
    883 (0,64%)
  6. 6 Olga Brzezińska
    2 100 (1,52%)
  7. 7 Lidia Małgorzata Kowal
    2 363 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Maria Maćkowska
    6 791 (4,92%)
  2. 3 Michał Czesław Nowacki
    2 467 (1,79%)
  3. 6 Adam Heliodor Banaszak
    6 821 (4,94%)
  4. 4 Maria Zabłocka
    2 545 (1,84%)
  5. 5 Stefan Nikodem Łuczak
    2 269 (1,64%)
  6. 7 Jolanta Kołodziej
    2 967 (2,15%)
  7. 1 Jerzy Marek Gawęda
    12 632 (9,15%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Zygmunt Niemczyk
    397 (0,29%)
  2. 4 Kazimierz Jagiełło
    314 (0,23%)
  3. 3 Adam Lewandowski
    535 (0,39%)
  4. 2 Katarzyna Regina Więckowska
    204 (0,15%)
  5. 5 Jolanta Bejger
    297 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Łusiak
    535 (0,39%)
  2. 2 Jarosław Latawiec
    319 (0,23%)
  3. 1 Łukasz Radosław Pająk
    687 (0,50%)
  4. 6 Dominik Marek Kalinowski
    398 (0,29%)
  5. 4 Renata Anna Sypniewska
    414 (0,30%)
  6. 7 Jakub Aureliusz Piwowar
    189 (0,14%)
  7. 5 Aleksandra Katarzyna Ogrodowska-Sajna
    126 (0,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Domański
    1 566 (1,13%)
  2. 3 Małgorzata Maria Rucińska
    1 608 (1,17%)
  3. 4 Urszula Elżbieta Szadowska
    703 (0,51%)
  4. 7 Tadeusz Stanisław Twarużek
    1 222 (0,89%)
  5. 5 Maria Jolanta Woźniak
    1 168 (0,85%)
  6. 6 Henryk Szczepański
    826 (0,60%)
  7. 1 Henryk Wincenty Grobelny
    4 135 (3,00%)

KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Agnieszka Kasprzyk
    279 (0,20%)
  2. 4 Emilia Czechowska
    266 (0,19%)
  3. 5 Piotr Stanisław Czepkowski
    104 (0,08%)
  4. 1 Mariusz Jan Bertram
    224 (0,16%)
  5. 2 Klaudia Joanna Majewska
    325 (0,24%)

Okręg 6

Miasto Włocławek, powiaty: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Julia Joanna Pokorska
    321 (0,23%)
  2. 1 Tomasz Piotr Matraszek
    615 (0,44%)
  3. 2 Katarzyna Czernic
    243 (0,17%)
  4. 4 Maciej Wojciech Śmigielski
    408 (0,29%)
  5. 6 Krzysztof Michał Małecki
    681 (0,49%)
  6. 3 Dorota Belska
    337 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Jerzy Kuliński
    979 (0,70%)
  2. 1 Aneta Jędrzejewska
    15 014 (10,80%)
  3. 2 Dariusz Politowski
    3 465 (2,49%)
  4. 7 Ewa Sławomira Kierzkowska
    1 733 (1,25%)
  5. 4 Witold Kwapiński
    585 (0,42%)
  6. 5 Małgorzata Jankowska
    2 279 (1,64%)
  7. 6 Zygmunt Sosnowski
    1 508 (1,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Katarzyna Świderska
    1 030 (0,74%)
  2. 2 Aneta Stanisława Komorowska-Dudek
    1 303 (0,94%)
  3. 1 Marek Kuszyński
    3 707 (2,67%)
  4. 6 Dominik Władysław Bendkowski
    479 (0,34%)
  5. 4 Jerzy Sikorowski
    649 (0,47%)
  6. 3 Mariusz Budziński
    1 619 (1,17%)
  7. 5 Agnieszka Elżbieta Wilińska
    1 280 (0,92%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Marian Pietrzak
    1 938 (1,39%)
  2. 1 Sławomir Andrzej Kopyść
    13 352 (9,61%)
  3. 3 Grażyna Maria Buzanowska
    1 470 (1,06%)
  4. 7 Teresa Orbaczewska
    1 952 (1,40%)
  5. 2 Bożena Teresa Stępniewska
    3 902 (2,81%)
  6. 4 Mariusz Ryszard Trojanowski
    3 667 (2,64%)
  7. 6 Agnieszka Elżbieta Radowska
    1 466 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Jaranowski
    14 129 (10,17%)
  2. 2 Rafał Władysław Sobolewski
    7 989 (5,75%)
  3. 4 Edyta Maria Jaszczak
    2 503 (1,80%)
  4. 3 Mirosław Krajewski
    3 446 (2,48%)
  5. 6 Andrzej Wiśniewski
    4 586 (3,30%)
  6. 7 Anna Urszula Gembicka
    7 898 (5,68%)
  7. 5 Anna Śledzińska-Będkowska
    2 326 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lech Stefan Kuropatwiński
    1 384 (1,00%)
  2. 2 Waldemar Michalak
    745 (0,54%)
  3. 4 Małgorzata Kalinowska
    615 (0,44%)
  4. 3 Zbigniew Franciszek Puszczałowski
    171 (0,12%)
  5. 5 Maria Wanda Łyczak
    622 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Zbigniew Łuczak
    1 630 (1,17%)
  2. 4 Agnieszka Mentzen
    321 (0,23%)
  3. 2 Natalia Marta Ziółkowska
    794 (0,57%)
  4. 3 Kacper Boroń
    263 (0,19%)
  5. 5 Krzysztof Janusz Melerski
    180 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Cezary Rafał Szarwas
    757 (0,54%)
  2. 2 Anna Pinińska
    344 (0,25%)
  3. 5 Elżbieta Adamiak
    307 (0,22%)
  4. 4 Kazimierz Limanowski
    140 (0,10%)
  5. 3 Juliusz Hoffman
    379 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Inez Justyna Szczurowska
    1 057 (0,76%)
  2. 4 Marek Tadeusz Koziński
    1 595 (1,15%)
  3. 7 Anna Zofia Turska
    1 474 (1,06%)
  4. 1 Stanisław Pawlak
    12 865 (9,26%)
  5. 2 Grażyna Stanisława Czajkowska
    1 548 (1,11%)
  6. 6 Dariusz Włodzimierz Jaworski
    1 233 (0,89%)
  7. 3 Jerzy Jan Wysocki
    1 684 (1,21%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Warto zobaczyć

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Najczęściej czytane