Wybory samorządowe 2018

Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - podlaskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Białystok

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Augustyn
    11 683 (10,01%)
  2. 8 Wioletta Maria Karczewska
    924 (0,79%)
  3. 2 Zbigniew Nikitorowicz
    6 899 (5,91%)
  4. 3 Karol Pilecki
    8 057 (6,90%)
  5. 4 Sławomir Nazaruk
    9 641 (8,26%)
  6. 5 Jolanta Szczygieł-Rogowska
    1 836 (1,57%)
  7. 9 Andrzej Kowalewski
    1 343 (1,15%)
  8. 6 Paulina Pyrko
    1 177 (1,01%)
  9. 7 Jarosław Zygmunt Dworzański
    4 389 (3,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marek Citko
    4 981 (4,27%)
  2. 4 Bogusław Dębski
    7 701 (6,60%)
  3. 7 Elżbieta Kauc-Dmochowska
    504 (0,43%)
  4. 5 Teresa Hernik
    702 (0,60%)
  5. 8 Marcin Zabłudowski
    782 (0,67%)
  6. 2 Elżbieta Maria Kaufman-Suszko
    2 886 (2,47%)
  7. 1 Artur Kosicki
    11 838 (10,14%)
  8. 9 Justyna Emilia Żalek
    10 571 (9,06%)
  9. 3 Grzegorz Kucharewicz
    2 024 (1,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Agnieszka Nazaruk-Zdanuczyk
    484 (0,41%)
  2. 1 Robert Paweł Żyliński
    1 366 (1,17%)
  3. 2 Eliza Szadkowska
    435 (0,37%)
  4. 3 Michał Marcin Freino
    836 (0,72%)
  5. 7 Dorota Stanisława Lewko-Ninkiewicz
    202 (0,17%)
  6. 5 Zbigniew Stanisław Kamiński
    190 (0,16%)
  7. 6 Anna Grześ
    320 (0,27%)
  8. 4 Danuta Wierzbicka
    225 (0,19%)
  9. 8 Grzegorz Rykowski
    133 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Łukasz Leoszko
    2 347 (2,01%)
  2. 7 Aleksander Bojczuk
    177 (0,15%)
  3. 8 Magdalena Niesterczuk
    300 (0,26%)
  4. 2 Katarzyna Monika Turosieńska-Durlik
    455 (0,39%)
  5. 4 Joanna Szydłowska
    679 (0,58%)
  6. 5 Łukasz Dymko
    557 (0,48%)
  7. 3 Arkadiusz Gawroński
    355 (0,30%)
  8. 6 Natalia Zawistowska
    433 (0,37%)
  9. 9 Dariusz Józef Wasilewski
    993 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Przemysław Falkowski
    117 (0,10%)
  2. 2 Grzegorz Jan Janoszka
    184 (0,16%)
  3. 1 Katarzyna Ewa Rosińska
    832 (0,71%)
  4. 3 Magdalena Sielawa
    122 (0,10%)
  5. 5 Urszula Domysławska
    118 (0,10%)
  6. 6 Adrian Skowroński
    93 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aniela Anna Aktyl-Nowak
    71 (0,06%)
  2. 1 Monika Inga Cylwik
    516 (0,44%)
  3. 2 Stanisław Robert Wyszyński
    76 (0,07%)
  4. 3 Ireneusz Żyłowski
    79 (0,07%)
  5. 5 Stanisław Krzysztof Moszyński
    39 (0,03%)
  6. 6 Ewa Powichrowska
    148 (0,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Karpowicz
    1 944 (1,67%)
  2. 7 Iwona Jarocka
    235 (0,20%)
  3. 4 Andrzej Demianowicz
    122 (0,10%)
  4. 1 Marian Czesław Szamatowicz
    3 738 (3,20%)
  5. 3 Jadwiga Piotrowicz
    206 (0,18%)
  6. 6 Dariusz Matwiejczuk
    474 (0,41%)
  7. 5 Bogumiła Koniuszewska
    100 (0,09%)
  8. 8 Tomasz Kuźmicki
    84 (0,07%)
  9. 9 Elżbieta Januszewska
    160 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Łukasz Baranowski
    121 (0,10%)
  2. 1 Oskar Wądołowski
    533 (0,46%)
  3. 2 Małgorzata Janina Jałocha
    62 (0,05%)
  4. 5 Jakub Zadykowicz
    122 (0,10%)
  5. 4 Justyna Petelska
    122 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Rogalski
    58 (0,05%)
  2. 4 Anna Kiryluk
    97 (0,08%)
  3. 1 Tadeusz Kreda
    104 (0,09%)
  4. 2 Sylwia Miłkowska
    80 (0,07%)
  5. 8 Tomasz Surynowicz
    32 (0,03%)
  6. 6 Jerzy Jarosławski
    17 (0,01%)
  7. 5 Anna Chlabicz
    107 (0,09%)
  8. 7 Cezary Walendziuk
    40 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksander Kiryluk
    758 (0,65%)
  2. 2 Marzanna Karolczuk
    555 (0,48%)
  3. 3 Edyta Zapolska
    564 (0,48%)
  4. 5 Kamil Fiodorow
    175 (0,15%)
  5. 4 Rafał Wasilewski
    321 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bożena Józefa Bartczak
    89 (0,08%)
  2. 4 Ewa Szpakowicz
    444 (0,38%)
  3. 1 Krzysztof Krasowski
    1 174 (1,01%)
  4. 3 Piotr Boratyński
    168 (0,14%)
  5. 2 Danuta Wiktoria Rodziewicz
    303 (0,26%)
  6. 6 Marek Kurzyna
    243 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maciej Stypka
    1 313 (1,13%)
  2. 2 Andrzej Tomasz Jędrzejewski
    134 (0,11%)
  3. 1 Wojciech Bolesław Wójcicki
    628 (0,54%)
  4. 5 Grzegorz Rogalewski
    92 (0,08%)
  5. 4 Ewa Cywińska
    194 (0,17%)
  6. 7 Agnieszka Tucholska
    94 (0,08%)
  7. 6 Agnieszka Rusiłowicz
    84 (0,07%)

Okręg 2

powiat augustowski, powiat sejneński, powiat suwalski, powiat sokólski, powiat moniecki, miasto Suwałki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Wojciech Masłowski
    925 (0,83%)
  2. 2 Waldemar Kwaterski
    7 320 (6,58%)
  3. 1 Anna Naszkiewicz
    6 994 (6,29%)
  4. 3 Marcin Gnoza
    378 (0,34%)
  5. 4 Jerzy Demiańczuk
    1 117 (1,00%)
  6. 5 Andrzej Raś
    3 546 (3,19%)
  7. 9 Agnieszka Jankowska
    831 (0,75%)
  8. 6 Bronisław Talkowski
    344 (0,31%)
  9. 8 Irena Dorosz-Grajek
    379 (0,34%)
  10. 7 Małgorzata Sara Snarska-Nieznańska
    360 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Romuald Łanczkowski
    12 002 (10,79%)
  2. 2 Paweł Wnukowski
    11 017 (9,90%)
  3. 3 Jadwiga Barbara Zabielska
    5 884 (5,29%)
  4. 4 Agnieszka Muracka
    1 492 (1,34%)
  5. 5 Wiesława Burnos
    4 284 (3,85%)
  6. 8 Jan Stanisław Wdowiak
    548 (0,49%)
  7. 10 Marcin Sutkowski
    4 219 (3,79%)
  8. 6 Alicja Anna Janczewska
    1 476 (1,33%)
  9. 7 Adam Gorlo
    2 954 (2,65%)
  10. 9 Agnieszka Sołtys
    2 004 (1,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Dzimida-Chmielewska
    248 (0,22%)
  2. 1 Cezary Cieślukowski
    10 496 (9,43%)
  3. 2 Bogdan Dyjuk
    6 399 (5,75%)
  4. 3 Andrzej Zbigniew Koronkiewicz
    1 350 (1,21%)
  5. 5 Maria Guzel
    941 (0,85%)
  6. 6 Joanna Jędzul
    443 (0,40%)
  7. 8 Sławomir Sawicki
    1 962 (1,76%)
  8. 9 Franciszek Sokołowski
    768 (0,69%)
  9. 10 Marian Magnuszewski
    1 722 (1,55%)
  10. 7 Małgorzata Kaźmierczak
    647 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Jaroś
    642 (0,58%)
  2. 1 Jerzy Ząbkiewicz
    2 143 (1,93%)
  3. 2 Jarosław Janusz Grondys
    316 (0,28%)
  4. 9 Małgorzata Zawadzka
    684 (0,61%)
  5. 4 Ewelina Zielenkiewicz
    573 (0,51%)
  6. 3 Waldemar Konstanty Kazimierczak
    401 (0,36%)
  7. 5 Romuald Zygmunt Lulkiewicz
    293 (0,26%)
  8. 7 Emilia Łukowska
    447 (0,40%)
  9. 8 Tomasz Milewski
    610 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kamila Maria Wysocka
    377 (0,34%)
  2. 1 Marcin Birgiel
    623 (0,56%)
  3. 5 Jakub Osiejewski
    82 (0,07%)
  4. 3 Dżemil Gembicki
    223 (0,20%)
  5. 2 Urszula Raducha
    324 (0,29%)
  6. 6 Aleksandra Julia Andrukiewicz
    256 (0,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jadwiga Zub
    459 (0,41%)
  2. 8 Bożena Żabicka-Krawczyk
    193 (0,17%)
  3. 4 Henryk Kozłowski
    336 (0,30%)
  4. 3 Ryszard Bronisław Gajewski
    557 (0,50%)
  5. 1 Tomasz Mańczuk
    1 975 (1,77%)
  6. 6 Anna Jasionek
    315 (0,28%)
  7. 5 Jarosław Kosakowski
    231 (0,21%)
  8. 9 Elżbieta Bednarz
    194 (0,17%)
  9. 10 Andrzej Eugeniusz Chmielewski
    264 (0,24%)
  10. 7 Maciej Okuła
    149 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Koncewicz
    471 (0,42%)
  2. 3 Marta Budzanowska
    173 (0,16%)
  3. 4 Kamil Kurnicki
    134 (0,12%)
  4. 1 Joanna Bobik
    577 (0,52%)
  5. 5 Grzegorz Grycuk
    150 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Flis
    155 (0,14%)
  2. 6 Zygmunt Osiecki
    133 (0,12%)
  3. 3 Krzysztof Dąbrowski
    267 (0,24%)
  4. 7 Aneta Żyznowska
    89 (0,08%)
  5. 5 Barbara Zdancewicz
    156 (0,14%)
  6. 1 Mirosław Basiewicz
    243 (0,22%)
  7. 4 Ryszard Flis
    74 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Rafał Makarewicz
    323 (0,29%)
  2. 5 Ewa Bartkowiak
    387 (0,35%)
  3. 3 Janina Okrągła
    387 (0,35%)
  4. 1 Antoni Przyborowski
    369 (0,33%)
  5. 2 Jarosław Hryń
    249 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Nowel
    596 (0,54%)
  2. 4 Dariusz Gajdowski
    117 (0,11%)
  3. 6 Ewelina Szałańska
    136 (0,12%)
  4. 2 Ryszard Trypus
    59 (0,05%)
  5. 5 Marta Agnieszka Żochowska
    95 (0,09%)
  6. 3 Monika Grabowska
    223 (0,20%)

Okręg 3

powiat grajewski, powiat kolneński, powiat łomżyński, powiat zambrowski, miasto Łomża

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Piorunek
    8 170 (8,63%)
  2. 2 Cezary Mikołaj Kisiel
    1 955 (2,07%)
  3. 3 Marek Stanisław Minda
    902 (0,95%)
  4. 8 Urszula Bernarda Samul
    391 (0,41%)
  5. 7 Lucyna Bagińska
    747 (0,79%)
  6. 4 Izabela Metelska
    850 (0,90%)
  7. 6 Jadwiga Michałowska
    286 (0,30%)
  8. 5 Piotr Grodzki
    1 062 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Piotr Modzelewski
    4 307 (4,55%)
  2. 1 Marek Olbryś
    15 128 (15,98%)
  3. 5 Marek Adam Komorowski
    5 121 (5,41%)
  4. 2 Adam Wojciech Sekściński
    5 996 (6,33%)
  5. 3 Wanda Elżbieta Mieczkowska
    5 391 (5,70%)
  6. 4 Marcin Piotr Sekściński
    4 264 (4,51%)
  7. 7 Ewa Frączek
    2 741 (2,90%)
  8. 8 Barbara Zalewska
    3 078 (3,25%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Robert Chaberek
    892 (0,94%)
  2. 5 Krzysztof Sobiewski
    440 (0,46%)
  3. 1 Stefan Krajewski
    9 892 (10,45%)
  4. 2 Wojciech Grochowski
    4 459 (4,71%)
  5. 4 Alina Szepelska
    626 (0,66%)
  6. 7 Monika Ewa Plona
    691 (0,73%)
  7. 6 Anna Rydzewska
    838 (0,89%)
  8. 8 Dariusz Bruliński
    1 107 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sylwia Kosińska
    436 (0,46%)
  2. 1 Andrzej Modzelewski
    3 299 (3,49%)
  3. 2 Adrian Łukasz Surawski
    1 006 (1,06%)
  4. 5 Konstanty Wojciech Jankowski
    163 (0,17%)
  5. 3 Anna Poznańska
    415 (0,44%)
  6. 4 Krystian Kruszyński
    304 (0,32%)
  7. 7 Lech Poznański
    119 (0,13%)
  8. 8 Żaneta Katarzyna Wiśniewska-Poreda
    309 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Sydow
    46 (0,05%)
  2. 1 Ewelina Makowska
    371 (0,39%)
  3. 6 Igor Łukasz Aleksandrowicz
    92 (0,10%)
  4. 4 Robert Łukasz Wysocki
    126 (0,13%)
  5. 3 Ewa Iwaniuk
    92 (0,10%)
  6. 5 Sylwia Ostapowicz
    71 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Lipska
    209 (0,22%)
  2. 5 Bogdan Aleksander Sawłowiec
    52 (0,05%)
  3. 6 Sylwia Godlewska
    235 (0,25%)
  4. 1 Tadeusz Zenon Nowak
    176 (0,19%)
  5. 2 Katarzyna Kuklińska
    278 (0,29%)
  6. 3 Sławomir Gradowski
    180 (0,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Teresa Zuzga
    209 (0,22%)
  2. 3 Paweł Fabiszewski
    231 (0,24%)
  3. 2 Piotr Modzelewski
    617 (0,65%)
  4. 1 Alina Gromadzka
    737 (0,78%)
  5. 4 Ewa Ponichtera
    241 (0,25%)
  6. 8 Piotr Szadurski
    160 (0,17%)
  7. 5 Mirosław Brzózka
    182 (0,19%)
  8. 7 Marlena Żyjewska
    83 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Cezary Nietupski
    128 (0,14%)
  2. 2 Janina Kołodziejczyk
    152 (0,16%)
  3. 1 Karol Cyprian Kiciński
    349 (0,37%)
  4. 4 Anna Kosacka
    140 (0,15%)
  5. 5 Igor Daniłowski
    113 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Fiertek
    99 (0,10%)
  2. 4 Joanna Anna Szabłowska
    125 (0,13%)
  3. 5 Emil Trzaska
    126 (0,13%)
  4. 1 Piotr Paweł Komorowski
    431 (0,46%)
  5. 3 Ewa Zaborszczyk
    108 (0,11%)
  6. 6 Elżbieta Wanda Mocarska
    144 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emilia Pikulińska
    309 (0,33%)
  2. 1 Krystyna Drozdowska
    473 (0,50%)
  3. 5 Andrzej Kochanowski
    407 (0,43%)
  4. 4 Edward Rutkowski
    660 (0,70%)
  5. 3 Tadeusz Brodowski
    159 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jacek Kropiewnicki
    70 (0,07%)
  2. 6 Łukasz Filipczuk
    52 (0,05%)
  3. 7 Agata Paulina Palinnik
    64 (0,07%)
  4. 5 Maciej Rogacz
    46 (0,05%)
  5. 1 Aleksander Krzysztof Szymczak
    555 (0,59%)
  6. 2 Adrianna Sitko
    105 (0,11%)
  7. 4 Magdalena Brzuzy
    61 (0,06%)

Okręg 4

powiat bielski, powiat siemiatycki, powiat wysokomazowiecki, powiat hajnowski, powiat białostocki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Zenon Żywno
    15 080 (10,32%)
  2. 8 Agnieszka Ewa Tarkawian
    850 (0,58%)
  3. 7 Nadzieja Marzena Dragun
    435 (0,30%)
  4. 2 Hubert Krzysztof Ścisło
    613 (0,42%)
  5. 9 Piotr Sitkiewicz
    511 (0,35%)
  6. 4 Halina Roszkowska
    1 730 (1,18%)
  7. 3 Igor Łukaszuk
    7 184 (4,92%)
  8. 5 Agnieszka Anna Sitarska
    1 924 (1,32%)
  9. 6 Jerzy Józef Kubiak
    425 (0,29%)
  10. 11 Adam Kamiński
    1 126 (0,77%)
  11. 10 Beata Malinowska
    753 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Kondraciuk
    4 302 (2,94%)
  2. 1 Stanisław Derehajło
    14 199 (9,72%)
  3. 2 Łukasz Siekierko
    14 147 (9,68%)
  4. 3 Sebastian Łukaszewicz
    9 434 (6,46%)
  5. 6 Marek Malinowski
    4 950 (3,39%)
  6. 11 Zbigniew Jan Filipkowski
    1 021 (0,70%)
  7. 4 Grzegorz Kapica
    3 397 (2,32%)
  8. 5 Mirosława Anna Jaroszewicz-Łojewska
    938 (0,64%)
  9. 9 Irena Dawidziuk
    1 560 (1,07%)
  10. 8 Aleksandra Szczudło
    6 070 (4,15%)
  11. 10 Grażyna Jadwiga Sidorczuk-Uszyńska
    1 275 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Mariusz Turczewski
    552 (0,38%)
  2. 1 Jerzy Leszczyński
    12 281 (8,41%)
  3. 2 Mikołaj Janowski
    5 888 (4,03%)
  4. 3 Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska
    924 (0,63%)
  5. 4 Anna Biegańska
    645 (0,44%)
  6. 6 Marcin Karczewski
    556 (0,38%)
  7. 10 Wiesław Konopko
    1 054 (0,72%)
  8. 5 Bożena Krzyżanowska
    852 (0,58%)
  9. 7 Daniel Karol Roszkowski
    939 (0,64%)
  10. 9 Zofia Zaworska
    644 (0,44%)
  11. 11 Agnieszka Zawistowska
    939 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Stanisław Kempliński
    238 (0,16%)
  2. 8 Małgorzata Mierzwińska
    356 (0,24%)
  3. 1 Krzysztof Tołwiński
    3 891 (2,66%)
  4. 4 Alina Ojdana
    1 103 (0,75%)
  5. 2 Wanda Jankowska
    1 348 (0,92%)
  6. 7 Norbert Grzegorz Krzykawski
    154 (0,11%)
  7. 5 Dawid Jakimiuk
    694 (0,47%)
  8. 10 Marcin Szarejko
    806 (0,55%)
  9. 6 Ewa Wappa-Busłowska
    232 (0,16%)
  10. 9 Julita Monika Chańko
    379 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Seweryn Prokopiuk
    733 (0,50%)
  2. 2 Dorota Koczot
    222 (0,15%)
  3. 3 Michał Iwaniuk
    295 (0,20%)
  4. 5 Michał Łukasz Grzejszczyk
    72 (0,05%)
  5. 6 Aneta Ciwoniuk
    232 (0,16%)
  6. 4 Michalina Daria Artysiewicz
    115 (0,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Eugeniusz Borowski
    531 (0,36%)
  2. 2 Agnieszka Jakoniuk
    1 006 (0,69%)
  3. 1 Włodzimierz Pietroczuk
    3 970 (2,72%)
  4. 4 Emilia Korolczuk
    505 (0,35%)
  5. 5 Piotr Marek Oziabło
    778 (0,53%)
  6. 9 Dariusz Skibiński
    180 (0,12%)
  7. 7 Janusz Warpechowski
    243 (0,17%)
  8. 11 Michał Iwańczuk
    441 (0,30%)
  9. 6 Walentyna Bisz
    291 (0,20%)
  10. 8 Jan Antoni Wawrzyniak
    105 (0,07%)
  11. 10 Bogusława Jadwiga Czarkowska
    176 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magda Koncewicz
    230 (0,16%)
  2. 1 Maciej Skomarowski
    757 (0,52%)
  3. 3 Maciej Kupiński
    193 (0,13%)
  4. 4 Joanna Gryniewicz
    165 (0,11%)
  5. 5 Danuta Zadykowicz
    165 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Trzaska
    178 (0,12%)
  2. 1 Barbara Komorowska
    363 (0,25%)
  3. 4 Piotr Trzaska
    153 (0,10%)
  4. 3 Beata Mierzejewska
    123 (0,08%)
  5. 5 Antoni Mocarski
    123 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aneta Dobkowska
    739 (0,51%)
  2. 5 Bożena Renata Miszkiel
    389 (0,27%)
  3. 1 Piotr Naumiuk
    1 166 (0,80%)
  4. 2 Adam Kiryluk
    789 (0,54%)
  5. 4 Łukasz Kapłanow
    167 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Jan Kownacki
    134 (0,09%)
  2. 3 Grzegorz Smoktunowicz
    294 (0,20%)
  3. 2 Anna Pietruczuk
    510 (0,35%)
  4. 6 Mateusz Banel
    167 (0,11%)
  5. 7 Barbara Godun
    319 (0,22%)
  6. 5 Grażyna Kurzyna
    332 (0,23%)
  7. 1 Karol Marek Nieciecki
    726 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Henryk Bielawski
    785 (0,54%)
  2. 2 Artur Hampel
    313 (0,21%)
  3. 3 Justyna Gajdowska
    239 (0,16%)
  4. 4 Mariusz Rokicki
    189 (0,13%)
  5. 5 Magdalena Marlena Kwasiborska
    109 (0,07%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Warto zobaczyć

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Najczęściej czytane