Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Raciąż: ulice: Mławska, Rzeźniana, Spacerowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Józef Cichocki
14
(10,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Artur Piotr Gizler
56
(40,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Robert Kazimierz Kłosowski
34
(24,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Larysa Dzięgielewska
33
(24,09%)
Okręg 2
Raciąż ulice: Akacjowa, Działkowa, Ks. Gracjana Rzewuskiego, Leśna, Szwedzka, Zawoda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Antoni Henryk Bethke
9
(5,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Jerzy Jan Lawendowski
53
(32,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Wiesław Zdzisław Grzegorzewski
51
(30,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Anna Decker
52
(31,52%)
Okręg 3
Raciąż ulice: Basztowa, Bolesława Chrobrego, Juranda, Kasztelańska, Krótka, Mieszka I, Władysława Jagiełły, Ziemowita
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Małgorzata Elżbieta Jakubowska
27
(13,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Marzanna Kubińska
63
(32,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Barbara Szcześniak
17
(8,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Damian Szcześniewski
15
(7,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA GRABOWSKIEGO
-
21
Sławomir Kazimierz Grabowski
42
(21,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Andrzej Jarosz
29
(15,03%)
Okręg 4
Raciąż ulice: 19 Stycznia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Andrzej Wojciech Staniszewski
73
(48,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Ireneusz Leszek Brdak
78
(51,66%)
Okręg 5
Raciąż ulice: Jana Pawła II (bloki o nr: 1, 1A, 2, 3)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Krzysztof Pawełek
36
(23,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Krzysztof Dądalski
66
(43,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Dariusz Kubuj
51
(33,33%)
Okręg 6
Raciąż ulice: Jana Pawła II (bloki o nr 4, 5, 6, 7)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Anna Małgorzata Przeździęk
8
(6,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Andrzej Sendal
67
(51,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Artur Paweł Rubinkowski
8
(6,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksandra Jolanta Korzybska
46
(35,66%)
Okręg 7
Raciąż ulice: Przechodnia, Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Krystyna Sieradzka - Ziembińska
5
(4,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Dariusz Dobrosielski
49
(41,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Jarosław Straus
31
(26,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Dąbkowska
32
(27,35%)
Okręg 8
Raciąż ulice: Bronisława Zielińskiego, Kilińskiego nr od 1 do 47A, od 48A do 56, 57, od 59 do 87, mjr Henryka Dobrzańskiego, Romana Wnorowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Jacek Bernard Bojanowski
26
(18,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Paweł Chrzanowski
70
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Anna Beata Wychódzka
12
(8,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Halina Teresa Dankiewicz
32
(22,86%)
Okręg 9
Raciąż ulice: Kilińskiego (bloki 48, 56/1, 56/2, 56A, 56B, 58), Stanisława Konarskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Milena Kurkowska
14
(10,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Leszek Medard Kowalski
58
(42,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Magda Kisielewska
33
(24,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Rutkowski
32
(23,36%)
Okręg 10
Raciąż ulice: 550 - lecia Raciąża, Młodzieżowa, Nadrzeczna, Parkowa, Plac Adama Mickiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Beata Agnieszka Giżyńska
8
(5,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Izabela Świerczyńska
70
(44,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Janusz Radecki
45
(28,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Rafał Kowalski
35
(22,15%)
Okręg 11
Raciąż ulice: Kościuszki, Płocka od nr 1 do nr 47, Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Anna Maria Dzięgielewska
24
(19,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Krystyna Chrzanowska
24
(19,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Sławomir Wiesław Wesołowski
20
(15,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Chyczewska
25
(19,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Zbigniew Artur Leszczyński
33
(26,19%)
Okręg 12
Raciąż ulice: 11 Listopada, Dworcowa, Kraszewskiego, Łąkowa, Płocka od nr 48 do nr 77, Polna, Sportowa, Spółdzielcza, Zakolejowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Marcin Miszewski
4
(3,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Andrzej Karasiewicz
59
(45,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Jakub Wichowski
19
(14,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maria Eliza Szcześniewska
15
(11,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY POŚPIECH
-
20
Marta Pośpiech
34
(25,95%)
Okręg 13
Raciąż ulice: Józefa Piłsudskiego, Lipowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Andrzej Kida
32
(22,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA ADAMSKIEGO
-
22
Zbigniew Adamski
111
(77,62%)
Okręg 14
Raciąż ulice: Błonie, Cicha, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Ewa Buczkowska
21
(15,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Magdalena Bylińska
61
(44,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Katarzyna Szerszeniewska
34
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Monika Przeradzka
20
(14,71%)
Okręg 15
Raciąż ulice: Barańskiego, Dr Atanazego Hankiewicza, Jesionowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Reymonta, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SADOWSKIEGO
-
19
Helena Krajewska
10
(7,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA GODLEWSKIEGO
-
18
Edyta Katarzyna Obrębska
47
(33,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNY RACIĄŻ"
-
17
Iwona Małgorzata Karwowska
13
(9,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Godlewski
72
(50,70%)