Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatRogoźno, ulice: Aleje Marszałka Piłsudskiego, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Reja, Rolna, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Zaułek.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Hetmańska, Kościuszki parzyste 26 - 48, Krzyżaniaka, Kasztelańska, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Olchowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wójtostwo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Alojzego Twardeckiego, Asnyka, Chabrowa, Garbacka, Grochowskiego, Floriana Miśko. Wojska Polskiego nr12 - 67, Kochanowskiego, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks. Werbla, Orzeszkowej, Polna, Prusa, Romana Orlika, Skautów, Sobolewskiego, Szarych Szeregów.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Wojska Polskiego 1 - 11, Krótka, Osiedle Przemysława II 2 - 10.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Kościuszki 51, 59; Osiedle Przemysława II 11 - 20, Seminarialna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Kościuszki nr 53 - 57, 61 - 63, oraz nieparzyste 27 - 49, Sądowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Boczna, Boguniewska, Bursztynowa, Chopina, Diamentowa, Długa, Dojazd, Koralowa, Kręta, Kryształowa, Kwarcowa, Łamana, Mała, Międzyleska, Moniuszki, Nowa, Paderewskiego, Perłowa, Plażowa, Południowa, Przelotowa, Rubinowa, Skrajna, Skromna, Spokojna, Strzelecka, Sucha, Szafirowa, Szeroka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Średnia, Topazowa, Turkusowa, Ukryta, Ustronna, Wielka Poznańska od 61 do końca, Wieniawskiego, Wschodnia, Zachodnia, Zakątek.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Gościnna, Kotlarska, Mała Poznańska, Plac Jana Pawła II, Plac Marcinkowskiego, Poprzeczna, Wąska, Wielka Poznańska 1 - 60.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Rogoźno, ulice: Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kościelna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Potulicka, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Wągrowiecka, Wielka Szkolna, Za Jeziorem, Żurawia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miejscowości: Biniewo, Cieśle, Marlewo, Owczegłowy, Pruśce, Sierniki, Stare, Wojciechowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miejscowości: Boguniewo, Budziszewko, Międzylesie, Nienawiszcz, Studzieniec.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miejscowości: Józefinowo, Parkowo, Słomowo, Szczytno.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miejscowości: Grudna, Jaracz, Kaziopole, Rożnowice, Wełna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miejscowości: Dziewcza Struga, Garbatka, Laskowo, Nowy Młyn, Ruda, Tarnowo, Żołędzin.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miejscowości: Gościejewo, Karolewo, Owieczki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów