Wybory samorządowe 2018

Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - małopolskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Powiaty: olkuski, chrzanowski, oświęcimski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogusław Mikołaj Mąsior
    4 239 (2,60%)
  2. 3 Wojciech Robert Szczepanik
    767 (0,47%)
  3. 2 Józef Kała
    5 652 (3,46%)
  4. 5 Magdalena Bolek
    1 441 (0,88%)
  5. 4 Aneta Irena Jabłońska-Wypasek
    1 261 (0,77%)
  6. 6 Małgorzata Maria Matusiak
    1 130 (0,69%)
  7. 7 Marcin Papiurek
    335 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwona Józefa Gibas
    25 795 (15,81%)
  2. 2 Andrzej Janusz Wójcik
    10 982 (6,73%)
  3. 3 Rafał Kosowski
    8 874 (5,44%)
  4. 4 Marta Kinga Budzyńska
    3 692 (2,26%)
  5. 7 Marta Anna Pieczka
    3 675 (2,25%)
  6. 5 Ewa Iwona Szwajnoch
    1 360 (0,83%)
  7. 6 Zbigniew Gęgotek
    2 634 (1,61%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Stanisława Wiśniewska-Dorynek
    528 (0,32%)
  2. 1 Janusz Mikołaj Mentlewicz
    2 937 (1,80%)
  3. 2 Władysław Januszyk
    722 (0,44%)
  4. 6 Dorota Ewa Kajdas
    797 (0,49%)
  5. 7 Alicja Marzena Walotek
    518 (0,32%)
  6. 5 Zdzisław Banyś
    512 (0,31%)
  7. 4 Andrzej Alfred Buliński
    302 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Monika Anna Szymańska
    1 483 (0,91%)
  2. 4 Monika Maria Piasecka-Gruszczyńska
    209 (0,13%)
  3. 3 Andrzej Jan Tomaszewski
    394 (0,24%)
  4. 2 Samuel Jonatan Nowak
    425 (0,26%)
  5. 5 Wojciech Pacia
    345 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kinga Sabina Placek
    213 (0,13%)
  2. 1 Krzysztof Adam Zgrzywa
    256 (0,16%)
  3. 2 Jadwiga Teresa Szatan
    536 (0,33%)
  4. 3 Michał Władysław Szczygieł
    310 (0,19%)
  5. 5 Jerzy Suchan
    88 (0,05%)
  6. 6 Iwona Styrylska
    168 (0,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Rams
    2 212 (1,36%)
  2. 2 Tadeusz Andrzej Arkit
    11 506 (7,05%)
  3. 1 Kinga Agnieszka Skowrońska
    14 347 (8,79%)
  4. 7 Bartłomiej Beniamin Kasperczyk
    2 115 (1,30%)
  5. 4 Krystyna Barbara Siemek
    4 034 (2,47%)
  6. 5 Andrzej Jan Bojarski
    4 109 (2,52%)
  7. 3 Marcin Michał Cockiewicz
    9 145 (5,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grażyna Mally
    595 (0,36%)
  2. 1 Grzegorz Roman Zawadzki
    2 780 (1,70%)
  3. 4 Piotr Paweł Baran
    1 090 (0,67%)
  4. 2 Olga Lachowicz
    1 586 (0,97%)
  5. 3 Maria Jadwiga Michta
    640 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Zdzisław Babecki
    295 (0,18%)
  2. 2 Grzegorz Jan Kumanek
    540 (0,33%)
  3. 1 Norbert Grzegorz Dąbrowski
    1 034 (0,63%)
  4. 5 Paulina Winkler
    288 (0,18%)
  5. 7 Adam Aleksander Czachur
    374 (0,23%)
  6. 4 Urszula Gabriela Rozmus
    550 (0,34%)
  7. 6 Ilona Jadwiga Szczerkowska
    183 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Przemysław Wojciech Paw
    823 (0,50%)
  2. 6 Miron Dominik Piszczek
    2 358 (1,45%)
  3. 5 Marta Katarzyna Kubicz
    991 (0,61%)
  4. 3 Zbigniew Andrzej Smykla
    611 (0,37%)
  5. 1 Andrzej Ignacy Feliksik
    4 106 (2,52%)
  6. 2 Agnieszka Kazimiera Ścigaj
    5 236 (3,21%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Michał Glanowski
    631 (0,39%)
  2. 1 Tomasz Robert Bąk
    2 125 (1,30%)
  3. 2 Edyta Wanda Witek
    841 (0,52%)
  4. 3 Krzysztof Malicki
    545 (0,33%)
  5. 4 Anastazja Maria Piela
    446 (0,27%)
  6. 7 Aleksandra Maria Szuta
    759 (0,47%)
  7. 6 Jan Bogusław Wędrzyk
    221 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Józefa Gabryś
    441 (0,27%)
  2. 3 Mirosław Krzysztof Świerguła
    282 (0,17%)
  3. 1 Ireneusz Charchut
    625 (0,38%)
  4. 6 Sylwia Świerguła
    378 (0,23%)
  5. 5 Maciej Bielat
    231 (0,14%)
  6. 2 Grażyna Małgorzata Michałek
    550 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Magdalena Czerw
    163 (0,10%)
  2. 2 Agnieszka Joanna Żelazna-Weszka
    182 (0,11%)
  3. 1 Jakub Maria Stonawski
    284 (0,17%)
  4. 5 Grzegorz Krzek
    231 (0,14%)
  5. 3 Irena Janina Skrzypoń
    99 (0,06%)

Okręg 2

Powiaty: miechowski, proszowicki, krakowski, wielicki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Paweł Grodecki
    118 (0,06%)
  2. 3 Janusz Krzysztof Korczak
    185 (0,09%)
  3. 8 Michał Jacek Krupa
    633 (0,31%)
  4. 4 Maria Stanisława Ptak
    243 (0,12%)
  5. 6 Anna Ewelina Dobosz
    198 (0,10%)
  6. 1 Stanisław Papież
    1 356 (0,67%)
  7. 2 Kamil Stachowicz
    256 (0,13%)
  8. 7 Danuta Bronisława Jankosz
    50 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jadwiga Maria Duda
    1 417 (0,70%)
  2. 3 Urszula Stochel
    1 304 (0,65%)
  3. 1 Wojciech Kozak
    17 631 (8,75%)
  4. 2 Adam Stanisław Domagała
    5 652 (2,80%)
  5. 7 Marek Edward Szymański
    1 083 (0,54%)
  6. 5 Wiesław Robert Wójcik
    1 099 (0,55%)
  7. 4 Piotr Michał Janczyk
    1 127 (0,56%)
  8. 8 Monika Katarzyna Dudek
    1 839 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Jakub Smółka
    12 270 (6,09%)
  2. 1 Rafał Paweł Bochenek
    38 446 (19,08%)
  3. 3 Mirosław Antoni Dróżdż
    10 161 (5,04%)
  4. 4 Iwona Maria Tworzydło-Woźniak
    4 315 (2,14%)
  5. 5 Iwona Maria Kornaś-Pierzak
    2 343 (1,16%)
  6. 8 Bogdan Marek Pęk
    11 078 (5,50%)
  7. 7 Bożena Jolanta Rążewska
    1 637 (0,81%)
  8. 6 Katarzyna Maria Nogieć
    3 346 (1,66%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Jan Kosiński
    416 (0,21%)
  2. 1 Jerzy Władysław Jaskiernia
    2 108 (1,05%)
  3. 4 Janina Irena Zdziobek
    191 (0,09%)
  4. 3 Jan Marek Fabiański
    415 (0,21%)
  5. 5 Marek Andrzej Słowiński
    325 (0,16%)
  6. 7 Elżbieta Krystyna Ciepły
    287 (0,14%)
  7. 8 Kinga Gałka
    601 (0,30%)
  8. 6 Barbara Janina Leszczyńska
    312 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Waldemar Stanisław Latocha
    166 (0,08%)
  2. 3 Jolanta Ewa Pers
    266 (0,13%)
  3. 5 Justyna Plec
    367 (0,18%)
  4. 1 Wiktoria Aleksandra Barańska
    1 287 (0,64%)
  5. 2 Piotr Aleksander Mirocha
    231 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anita Maria Mędrek
    247 (0,12%)
  2. 3 Agata Ewa Satoła
    146 (0,07%)
  3. 6 Iwona Janina Jedynak
    256 (0,13%)
  4. 7 Grażyna Maria Wołowczyk
    80 (0,04%)
  5. 1 Aleksander Władysław Luty
    737 (0,37%)
  6. 5 Agnieszka Rösner-Zawilińska
    88 (0,04%)
  7. 4 Piotr Rajnold Mika
    149 (0,07%)
  8. 8 Andrzej Piotr Bereta
    120 (0,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Jan Krupa
    22 716 (11,27%)
  2. 5 Artur Stefan Baranowski
    3 138 (1,56%)
  3. 6 Bożena Teresa Pietras-Goc
    1 149 (0,57%)
  4. 4 Zbigniew Kacała
    1 353 (0,67%)
  5. 3 Sylwia Kinga Salwińska
    2 604 (1,29%)
  6. 7 Kajetan Aleksander Konarzewski
    1 241 (0,62%)
  7. 8 Marcin Mariusz Matuszyk
    3 436 (1,71%)
  8. 2 Elżbieta Jadwiga Achinger
    8 256 (4,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sylwia Iwona Salawa
    1 586 (0,79%)
  2. 1 Leszek Franciszek Batko
    4 143 (2,06%)
  3. 2 Anna Małgorzata Wawrzynek
    1 205 (0,60%)
  4. 3 Tomasz Adam Zbrzeźny
    362 (0,18%)
  5. 5 Stefan Paweł Kliński
    551 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Urszula Maria Hanasz
    178 (0,09%)
  2. 3 Jadwiga Anna Dygnarowicz
    246 (0,12%)
  3. 5 Ewa Krystyna Nowowiejska
    291 (0,14%)
  4. 1 Bartłomiej Tomasz Małczyk
    1 326 (0,66%)
  5. 2 Łukasz Padło
    327 (0,16%)
  6. 4 Mariusz Marcin Spyrka
    331 (0,16%)
  7. 7 Agnieszka Karolina Wanat
    153 (0,08%)
  8. 8 Jakub Bańdo
    227 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Murzyn
    3 036 (1,51%)
  2. 4 Anna Barbara Tabasz
    439 (0,22%)
  3. 2 Grzegorz Artur Kukiz
    4 268 (2,12%)
  4. 5 Ewa Maria Skałka
    664 (0,33%)
  5. 7 Małgorzata Zofia Kubala
    477 (0,24%)
  6. 3 Marek Maciej Kucharski
    725 (0,36%)
  7. 6 Tadeusz Tomasz Bergel
    271 (0,13%)
  8. 8 Janusz Marcin Dudek
    834 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

kandydatliczba głosów

  1. 8 Paweł Przemysław Chochół
    1 179 (0,59%)
  2. 1 Paweł Jakub Ścigalski
    1 551 (0,77%)
  3. 2 Mirosław Franciszek Mrozowski
    666 (0,33%)
  4. 4 Dorota Maria Małodobry
    1 351 (0,67%)
  5. 3 Anna Maj-Skowrońska
    924 (0,46%)
  6. 5 Anna Lidia Jędras
    771 (0,38%)
  7. 6 Władysława Ada Gross-Kołoczek
    234 (0,12%)
  8. 7 Jerzy Kazimierz Zastawniak
    244 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aldona Anna Dymanus
    382 (0,19%)
  2. 1 Lesław Andrzej Wilk
    377 (0,19%)
  3. 5 Daria Dominika Mleczek
    92 (0,05%)
  4. 2 Adam Karol Koczanowski
    107 (0,05%)
  5. 4 Grzegorz Krzysztof Walas
    137 (0,07%)
  6. 3 Danuta Wilk
    418 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS

kandydatliczba głosów

  1. 4 Stanisław Wsołek
    148 (0,07%)
  2. 6 Sylwester Mariusz Formicki
    59 (0,03%)
  3. 5 Iwona Katarzyna Niedzielska
    121 (0,06%)
  4. 1 Andrzej Wacław Waligóra
    324 (0,16%)
  5. 2 Teresa Jadwiga Garland
    80 (0,04%)
  6. 3 Maria Anna Leśniak-Wojciechowska
    232 (0,12%)

Okręg 3

m. Kraków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Wilczyński
    2 109 (0,65%)
  2. 8 Sebastian Jakub Lechwar
    65 (0,02%)
  3. 9 Agnieszka Kameczura
    123 (0,04%)
  4. 2 Krzysztof Monticelli
    174 (0,05%)
  5. 4 Alicja Elżbieta Bartosz
    181 (0,06%)
  6. 5 Tomasz Krzysztof Młynarczyk
    185 (0,06%)
  7. 6 Grażyna Firmuga-Święty
    90 (0,03%)
  8. 7 Krzysztof Henryk Kępski
    127 (0,04%)
  9. 3 Grażyna Ewa Pietrzak-Górecka
    173 (0,05%)
  10. 10 Paweł Krzysztof Ptaśnik
    118 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Grzegorz Piotr Ostrzołek
    176 (0,05%)
  2. 3 Małgorzata Maria Marcińska
    877 (0,27%)
  3. 2 Grzegorz Jerzy Gondek
    1 268 (0,39%)
  4. 1 Piotr Marek Kempf
    4 581 (1,40%)
  5. 5 Elżbieta Janina Lęcznarowicz
    1 073 (0,33%)
  6. 4 Stanisław Dziedzic
    1 066 (0,33%)
  7. 7 Paweł Jan Kubas
    586 (0,18%)
  8. 9 Jolanta Czesława Zajączkowska
    358 (0,11%)
  9. 6 Marzena Iwona Paszkot
    487 (0,15%)
  10. 10 Marian Apostoł
    874 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agnieszka Beata Zając
    6 144 (1,88%)
  2. 3 Tomasz Mariusz Urynowicz
    10 018 (3,07%)
  3. 2 Wojciech Jan Grzeszek
    6 471 (1,98%)
  4. 1 Jan Tadeusz Duda
    56 763 (17,37%)
  5. 4 Bogusława Maria Stanowska-Cichoń
    4 468 (1,37%)
  6. 6 Beata Krystyna Sufa
    1 943 (0,59%)
  7. 9 Maciej Robert Miezian
    1 679 (0,51%)
  8. 5 Aleksander Tomasz Głuś
    1 615 (0,49%)
  9. 8 Krystyna Anna Frankiewicz
    2 494 (0,76%)
  10. 10 Andrzej Ziobro
    9 738 (2,98%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ewa Lucyna Marcinek
    417 (0,13%)
  2. 2 Janusz Lucjan Bargieł
    798 (0,24%)
  3. 1 Ryszard Kazimierz Śmiałek
    5 273 (1,61%)
  4. 4 Jadwiga Nowakowska
    1 092 (0,33%)
  5. 8 Leszek Paweł Dukała
    256 (0,08%)
  6. 3 Joanna Olszyna Lipińska-Piekarska
    1 392 (0,43%)
  7. 5 Adam Stanisław Jaśkow
    410 (0,13%)
  8. 6 Jan Piotr Żakowski
    439 (0,13%)
  9. 10 Katarzyna Zofia Pilch
    1 072 (0,33%)
  10. 9 Roman Kurek
    334 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Ryszard Burzawa
    462 (0,14%)
  2. 1 Barbara Zofia Grobler
    5 019 (1,54%)
  3. 2 Andrzej Marek Dziarmagowski
    519 (0,16%)
  4. 5 Tomasz Leszek Zawada
    755 (0,23%)
  5. 4 Aleksandra Jolanta Lewicka
    1 088 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Cezary Kamiński
    227 (0,07%)
  2. 1 Monika Izabela Potoczek
    426 (0,13%)
  3. 7 Krzysztof Bogdan Sobolewski
    108 (0,03%)
  4. 3 Barbara Teresa Twardowska
    113 (0,03%)
  5. 5 Wioleta Sylwia Wójcik
    127 (0,04%)
  6. 6 Eugeniusz Artur Juza
    27 (0,01%)
  7. 4 Kamil Dominik Łakota
    61 (0,02%)
  8. 8 Aneta Teresa Kucharska
    233 (0,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Cezary Lipiec
    40 947 (12,53%)
  2. 2 Tadeusz Antoni Gadacz
    6 713 (2,05%)
  3. 3 Kazimierz Barczyk
    22 933 (7,02%)
  4. 4 Małgorzata Zofia Radwan-Ballada
    11 106 (3,40%)
  5. 10 Jerzy Maciej Fedorowicz
    27 150 (8,31%)
  6. 5 Szczęsny Maciej Filipiak
    6 044 (1,85%)
  7. 7 Małgorzata Anita Baran
    3 301 (1,01%)
  8. 9 Anna Maria Kupczyńska
    2 366 (0,72%)
  9. 6 Małgorzata Danuta Ciemięga
    2 382 (0,73%)
  10. 8 Kajetan Ludwik D'obyrn
    3 427 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Jan Pasternak
    2 101 (0,64%)
  2. 2 Świetlana Natalia Rokosz-Kuczyńska
    1 836 (0,56%)
  3. 5 Marianna Leśniak
    2 902 (0,89%)
  4. 3 Marta Barbara Grzybek
    3 013 (0,92%)
  5. 1 Krzysztof Leonard Hollender
    4 256 (1,30%)
  6. 4 Marek Antoni Glogier
    890 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Damian Paweł Kudas
    165 (0,05%)
  2. 7 Sylwia Antonina Kupiec
    342 (0,10%)
  3. 4 Marek Jacek Pęczek
    247 (0,08%)
  4. 1 Grzegorz Tomasz Nowowiejski
    3 440 (1,05%)
  5. 8 Krzysztof Janusz Kordas
    184 (0,06%)
  6. 2 Aleksandra Czosnowska
    407 (0,12%)
  7. 10 Krystian Szymon Szczerkowski
    151 (0,05%)
  8. 6 Daria Agata Fedczyszyn
    141 (0,04%)
  9. 5 Agnieszka Barbara Praciak
    158 (0,05%)
  10. 3 Jakub Piotr Bąk
    456 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marek Paweł Stachowicz
    684 (0,21%)
  2. 1 Piotr Janusz Kubiczek
    7 550 (2,31%)
  3. 9 Wojciech Jerzy Golonka
    829 (0,25%)
  4. 6 Aneta Radwańska
    2 452 (0,75%)
  5. 2 Klaudia Katarzyna Słowik-Maciejewska
    1 861 (0,57%)
  6. 4 Monika Kazimiera Adamczyk
    1 396 (0,43%)
  7. 7 Małgorzata Maria Smoła
    642 (0,20%)
  8. 5 Tomasz Tadeusz Orłowski
    1 013 (0,31%)
  9. 3 Jacek Piotr Kłyciński
    755 (0,23%)
  10. 10 Bawer Aondo-Akaa
    2 155 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

kandydatliczba głosów

  1. 6 Patrycja Gromala-Górnik
    628 (0,19%)
  2. 10 Bartłomiej Jan Kocurek
    1 917 (0,59%)
  3. 3 Barbara Monika Gałdzińska-Calik
    606 (0,19%)
  4. 9 Agnieszka Dorota Żołądź
    453 (0,14%)
  5. 7 Mateusz Władysław Czyż
    483 (0,15%)
  6. 5 Małgorzata Maria Rejdych
    355 (0,11%)
  7. 4 Janusz Stanisław Mikuła
    617 (0,19%)
  8. 2 Jerzy Friediger
    1 218 (0,37%)
  9. 1 Marta Elżbieta Patena
    8 297 (2,54%)
  10. 8 Urszula Mroczek-Gula
    384 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Mazur
    747 (0,23%)
  2. 4 Beata Migas
    807 (0,25%)
  3. 6 Renata Opoczka
    329 (0,10%)
  4. 3 Krzysztof Andrzej Dudek
    585 (0,18%)
  5. 7 Robert Jacek Lemieszek
    126 (0,04%)
  6. 1 Barbara Maria Filipczuk
    2 822 (0,86%)
  7. 5 Jakub Jan Palacz
    482 (0,15%)
  8. 8 Ada Julianna Smętek
    540 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Gabriel Marczewski
    246 (0,08%)
  2. 3 Krystyna Górska
    125 (0,04%)
  3. 2 Mieczysław Szwagrzyk
    63 (0,02%)
  4. 4 Eugeniusz Józef Wilk
    155 (0,05%)
  5. 6 Tomasz Pyszczek
    93 (0,03%)
  6. 7 Helena Gajda
    177 (0,05%)
  7. 8 Wojciech Maciej Wolański
    176 (0,05%)
  8. 5 Agnieszka Teresa Bartosik
    111 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Adam Urbański
    91 (0,03%)
  2. 2 Piotr Jan Adamski
    183 (0,06%)
  3. 3 Izabela Anna Bogacz-Rostworowska
    154 (0,05%)
  4. 1 Jadwiga Tajchman
    556 (0,17%)
  5. 4 Dariusz Michał Golda
    100 (0,03%)
  6. 5 Elżbieta Zdzisława Malada
    72 (0,02%)

Okręg 4

Powiaty: wadowicki, myslenicki, suski, nowotarski, tatrzański

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Krzysztof Baster
    338 (0,14%)
  2. 4 Beata Elżbieta Zielińska
    566 (0,24%)
  3. 3 Mateusz Krzysztof Tomaszczuk
    289 (0,12%)
  4. 5 Dominika Anna Armatys
    161 (0,07%)
  5. 1 Tadeusz Jan Adamczak
    1 520 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Elżbieta Anna Skałuba
    837 (0,35%)
  2. 5 Franciszek Szydłowski
    1 458 (0,61%)
  3. 3 Miłosz Maksymilian Motyka
    1 109 (0,46%)
  4. 4 Edyta Katarzyna Klimowska-Bobula
    1 497 (0,62%)
  5. 6 Paweł Jan Pieczonka
    784 (0,33%)
  6. 7 Urszula Maria Kalemba
    1 248 (0,52%)
  7. 2 Joanna Grażyna Bobowska
    2 665 (1,11%)
  8. 9 Barbara Stanisława Dziwisz
    2 810 (1,17%)
  9. 1 Stanisław Barnaś
    9 023 (3,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Filip Roman Kaczyński
    38 702 (16,14%)
  2. 2 Marek Wierzba
    19 348 (8,07%)
  3. 3 Jan Piczura
    16 712 (6,97%)
  4. 7 Ewa Kościelniak
    5 925 (2,47%)
  5. 4 Rafał Stuglik
    9 504 (3,96%)
  6. 5 Anna Maria Szafraniec-Rutkiewicz
    6 575 (2,74%)
  7. 8 Danuta Kawa
    7 011 (2,92%)
  8. 9 Robert Stanisław Bylica
    9 660 (4,03%)
  9. 6 Grażyna Świerkosz
    3 648 (1,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 8 Katarzyna Dorota Jaglarz
    224 (0,09%)
  2. 3 Jan Klemensiewicz
    320 (0,13%)
  3. 4 Dorota Barbara Zielińska
    611 (0,25%)
  4. 2 Jan Zbigniew Rauch
    666 (0,28%)
  5. 1 Edward Jan Nadarkiewicz
    1 786 (0,74%)
  6. 5 Stanisław Gąsienica-Daniel
    605 (0,25%)
  7. 6 Krystyna Aniela Majka
    426 (0,18%)
  8. 7 Janina Bożena Szafrańska
    536 (0,22%)
  9. 9 Andrzej Jan Lewandowski
    815 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Grzegorz Kowalówka
    248 (0,10%)
  2. 1 Maria Bogusława Łaś
    1 334 (0,56%)
  3. 3 Olesia Ivchenko
    268 (0,11%)
  4. 2 Marcin Galent
    267 (0,11%)
  5. 5 Joanna Magdalena Krauzowicz-Tarczoń
    259 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Piotr Hanula
    169 (0,07%)
  2. 1 Jan Kazimierz Król
    1 140 (0,48%)
  3. 7 Edyta Sylwia Wójcik
    384 (0,16%)
  4. 4 Mirosław Frączek
    327 (0,14%)
  5. 5 Magdalena Anna Kamińska
    298 (0,12%)
  6. 2 Leszek Kapłon
    415 (0,17%)
  7. 3 Marzena Maria Matonog
    990 (0,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Maciej Józef Koźbiał
    5 807 (2,42%)
  2. 1 Stanisław Bisztyga
    16 157 (6,74%)
  3. 5 Maria Dominika Wachałowicz-Kiersztyn
    1 093 (0,46%)
  4. 3 Jakub Kot
    5 064 (2,11%)
  5. 2 Marek Mikołaj Haber
    6 253 (2,61%)
  6. 6 Maria Teresa Golczyk
    819 (0,34%)
  7. 7 Ewelina Maria Wiercioch
    1 067 (0,45%)
  8. 4 Marcin Dąbkiewicz
    562 (0,23%)
  9. 8 Elżbieta Guzdek
    1 196 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rozalia Oliwa
    3 541 (1,48%)
  2. 3 Tadeusz Bogusław Mentel
    772 (0,32%)
  3. 2 Mieszko Jan Orawiec
    943 (0,39%)
  4. 5 Mieszko Andrzej Rokosz
    874 (0,36%)
  5. 4 Magdalena Maria Baran
    1 743 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Katarzyna Urbańska
    402 (0,17%)
  2. 9 Dawid Łukasz Pałka
    333 (0,14%)
  3. 4 Halina Spisak
    433 (0,18%)
  4. 2 Andrzej Skupień
    2 126 (0,89%)
  5. 1 Radosław Maria Czosnowski
    1 235 (0,52%)
  6. 3 Michał Długa
    381 (0,16%)
  7. 6 Anna Maria Nitka
    270 (0,11%)
  8. 8 Roman Paweł Pawlikowski
    577 (0,24%)
  9. 7 Angelika Małgorzata Leśnik-Barglik
    265 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Momot
    5 060 (2,11%)
  2. 6 Helena Janina Buksa
    822 (0,34%)
  3. 7 Maria Fróg
    830 (0,35%)
  4. 9 Tomasz Wojciech Witek
    1 385 (0,58%)
  5. 3 Kinga Katarzyna Maciejowska
    2 133 (0,89%)
  6. 4 Edward Pasiowiec
    815 (0,34%)
  7. 5 Joanna Katarzyna Kozak
    1 831 (0,76%)
  8. 2 Tadeusz Chowaniak
    2 021 (0,84%)
  9. 8 Michał Stanisław Siwiec-Cielebon
    408 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

kandydatliczba głosów

  1. 8 Andrzej Czesław Stachowski
    197 (0,08%)
  2. 4 Joanna Marzena Oleksy
    1 897 (0,79%)
  3. 7 Monika Elżbieta Rzonca
    489 (0,20%)
  4. 3 Robert Chowaniec
    2 664 (1,11%)
  5. 6 Magdalena Anna Mitana
    616 (0,26%)
  6. 2 Antoni Hutniczak
    3 170 (1,32%)
  7. 1 Maciej Jachymiak
    4 089 (1,71%)
  8. 5 Zofia Hołda
    556 (0,23%)
  9. 9 Jacek Adam Janosz
    476 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Klementyna Barbara Ochniak-Dudek
    350 (0,15%)
  2. 5 Sebastian Andrzej Czubernat
    605 (0,25%)
  3. 2 Adam Józef Opoczka
    227 (0,09%)
  4. 1 Stanisław Pater
    591 (0,25%)
  5. 4 Katarzyna Paulina Leszczyńska
    711 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Bogdan Chmiel
    1 022 (0,43%)
  2. 5 Krzysztof Edward Gumuliński
    150 (0,06%)
  3. 4 Elżbieta Izabela Syrek-Zuzek
    176 (0,07%)
  4. 6 Anna Wioleta Pitala
    307 (0,13%)
  5. 7 Sylwia Jolanta Jastrzębska
    337 (0,14%)
  6. 2 Ryszard Stanisław Schaeffer
    165 (0,07%)
  7. 3 Konrad Janusz Górski
    247 (0,10%)

Okręg 5

Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski, m. Tarnów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jan Józef Piwowarczyk
    1 472 (0,66%)
  2. 7 Janina Maria Węglarz
    935 (0,42%)
  3. 4 Grzegorz Brach
    1 804 (0,80%)
  4. 5 Lidia Barbara Jaźwińska
    1 372 (0,61%)
  5. 8 Monika Kinga Marczyk-Augustyńska
    615 (0,27%)
  6. 9 Katarzyna Sabina Jasnos
    1 558 (0,69%)
  7. 1 Stanisław Andrzej Sorys
    12 349 (5,51%)
  8. 2 Adam Kwaśniak
    5 124 (2,28%)
  9. 3 Łukasz Michał Węgrzyn
    3 838 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Marcin Bukowiec
    8 978 (4,00%)
  2. 1 Anna Maria Pieczarka
    72 739 (32,43%)
  3. 3 Marta Magdalena Malec-Lech
    8 485 (3,78%)
  4. 4 Wojciech Skruch
    9 223 (4,11%)
  5. 5 Piotr Marek Dziurdzia
    6 908 (3,08%)
  6. 6 Artur Michał Asztabski
    4 186 (1,87%)
  7. 7 Anna Bernadeta Mikosz
    1 773 (0,79%)
  8. 9 Józef Wojciech Gawron
    8 206 (3,66%)
  9. 8 Agnieszka Szakuła
    1 670 (0,74%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Andrzej Woźniak
    2 913 (1,30%)
  2. 4 Dorota Kocoń
    573 (0,26%)
  3. 8 Stanisław Marian Siadek
    461 (0,21%)
  4. 7 Stanisław Andrzej Piwowarski
    445 (0,20%)
  5. 6 Barbara Zgłobicka
    343 (0,15%)
  6. 3 Jacek Andrzej Jabłoński
    492 (0,22%)
  7. 2 Helena Jewuła
    856 (0,38%)
  8. 5 Jan Skiba
    422 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Przemysław Łyczko
    180 (0,08%)
  2. 5 Barbara Maria Kusiak-Kobylarz
    160 (0,07%)
  3. 2 Dawid Paweł Migacz
    288 (0,13%)
  4. 3 Nikoletta Julia Kozińska
    164 (0,07%)
  5. 1 Ewa Skowrońska
    925 (0,41%)
  6. 6 Dawid Wojciech Sznajder
    319 (0,14%)
  7. 7 Daniel Marcin Łoboda
    273 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Klaudia Małgorzata Bogusz
    174 (0,08%)
  2. 6 Marta Magdalena Mucha
    358 (0,16%)
  3. 2 Dariusz Chmura
    450 (0,20%)
  4. 7 Dariusz Robert Mechla
    73 (0,03%)
  5. 1 Stanisław Marek Kleszcz
    420 (0,19%)
  6. 4 Krzysztof Mirosław Bruc
    213 (0,09%)
  7. 5 Maria Małgorzata Fulara
    88 (0,04%)
  8. 8 Magdalena Król
    373 (0,17%)
  9. 9 Krzysztof Grzegorz Gagatek
    663 (0,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Maria Krupa
    3 247 (1,45%)
  2. 1 Krzysztof Czesław Nowak
    11 476 (5,12%)
  3. 5 Jacek Paweł Pająk
    3 214 (1,43%)
  4. 2 Henryk Tadeusz Słomka-Narożanski
    3 161 (1,41%)
  5. 4 Mirosław Władysław Banach
    2 715 (1,21%)
  6. 6 Halina Czesława Pasternak
    1 202 (0,54%)
  7. 7 Piotr Marek Skupiewski
    485 (0,22%)
  8. 8 Dorota Hauben-Kołodziej
    575 (0,26%)
  9. 9 Jolanta Agata Kramarczyk
    1 728 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Małgorzata Habryło-Stec
    986 (0,44%)
  2. 3 Marek Bartłomiej Wrona
    1 229 (0,55%)
  3. 4 Dariusz Potok
    825 (0,37%)
  4. 1 Andrzej Marek Mirski
    1 681 (0,75%)
  5. 5 Anna Krzysztofowicz
    1 547 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bogdan Robert Wlazło
    383 (0,17%)
  2. 4 Maria Barbara Lechowicz
    539 (0,24%)
  3. 1 Alina Barbara Boryczka
    1 308 (0,58%)
  4. 2 Mirosław Sławomir Karczmarczyk
    489 (0,22%)
  5. 5 Paulina Weronika Wadas
    303 (0,14%)
  6. 7 Remigiusz Piotr Walas
    213 (0,09%)
  7. 6 Anna Maria Łepech
    90 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dawid Adam Stolarz
    1 039 (0,46%)
  2. 1 Jakub Tomasz Migała
    4 514 (2,01%)
  3. 2 Zbigniew Adam Bednarz
    1 015 (0,45%)
  4. 7 Eryk Albert Ciepliński
    359 (0,16%)
  5. 3 Arkadiusz Tomasz Kozioł
    1 067 (0,48%)
  6. 8 Agnieszka Monika Bundock
    252 (0,11%)
  7. 4 Justyna Weronika Dulian
    938 (0,42%)
  8. 9 Mariola Beata Gąciarz
    1 078 (0,48%)
  9. 6 Barbara Bogula
    479 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Marcinkowska
    1 299 (0,58%)
  2. 9 Wioletta Beata Mikos
    491 (0,22%)
  3. 1 Mieczysław Bień
    2 926 (1,30%)
  4. 5 Tomasz Piotr Początek
    670 (0,30%)
  5. 3 Bogusław Marian Kogut
    1 171 (0,52%)
  6. 7 Leonarda Marzec
    183 (0,08%)
  7. 2 Bożena Malaga-Wrona
    1 504 (0,67%)
  8. 8 Rafał Pochroń
    968 (0,43%)
  9. 6 Jerzy Henryk Tyrkiel
    563 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcel Ireneusz Kwaśniak
    1 030 (0,46%)
  2. 2 Anna Magdalena Ruman
    187 (0,08%)
  3. 7 Wojciech Michał Wilk
    307 (0,14%)
  4. 5 Zbigniew Roch Bielecki
    275 (0,12%)
  5. 4 Barbara Agnieszka Mazur
    442 (0,20%)
  6. 6 Bożena Maria Cwetsch
    101 (0,05%)
  7. 3 Sławomir Filip Gąsiorowski
    203 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Anna Kret
    291 (0,13%)
  2. 4 Dariusz Teodor Woźny
    90 (0,04%)
  3. 3 Joanna Kucharska
    194 (0,09%)
  4. 2 Paweł Józef Parcz
    102 (0,05%)
  5. 5 Alicja Maria Chaim
    114 (0,05%)
  6. 6 Krzysztof Tadeusz Buzała
    161 (0,07%)

Okręg 6

Powiaty: limanowski, gorlicki, nowosądecki, m. Nowy Sącz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiesława Gąsior
    203 (0,09%)
  2. 1 Rafał Grzegorz Głąb
    1 079 (0,50%)
  3. 8 Janusz Marcin Kurek
    236 (0,11%)
  4. 2 Krystian Wojciech Lachner
    273 (0,13%)
  5. 3 Natalia Magdalena Kotowicz
    254 (0,12%)
  6. 6 Małgorzata Maria Rutka
    109 (0,05%)
  7. 5 Waldemar Janusz Rutka
    142 (0,07%)
  8. 7 Wojciech Paweł Kozioł
    260 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wiesław Stanisław Kądziołka
    1 588 (0,73%)
  2. 2 Urszula Teresa Nowogórska
    11 885 (5,49%)
  3. 7 Monika Alicja Staszyńska
    617 (0,29%)
  4. 5 Andrzej Władysław Woda
    1 582 (0,73%)
  5. 1 Stanisław Wojciech Pasoń
    11 121 (5,14%)
  6. 6 Małgorzata Anna Wróbel
    899 (0,42%)
  7. 8 Agnieszka Barbara Dulkiewicz
    674 (0,31%)
  8. 4 Michał Rafał Gawlik
    1 430 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Janusz Biedroń
    38 563 (17,82%)
  2. 3 Marta Mordarska
    15 819 (7,31%)
  3. 6 Tomasz Stanisław Walicki
    4 840 (2,24%)
  4. 2 Jadwiga Teresa Wójtowicz
    18 544 (8,57%)
  5. 4 Witold Rafał Kozłowski
    8 554 (3,95%)
  6. 5 Patryk Tomasz Wicher
    16 904 (7,81%)
  7. 7 Karolina Elżbieta Gancarczyk
    4 715 (2,18%)
  8. 8 Paweł Szczygieł
    8 299 (3,83%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Wilhelm Jasnosz
    1 918 (0,89%)
  2. 6 Agnieszka Katarzyna Skopowska
    176 (0,08%)
  3. 4 Jerzy Jankowski
    409 (0,19%)
  4. 8 Franciszek Władysław Janeczek
    374 (0,17%)
  5. 3 Krzysztof Jaworski
    433 (0,20%)
  6. 2 Jerzy Antoni Jurczak
    424 (0,20%)
  7. 7 Katarzyna Maria Rajska
    301 (0,14%)
  8. 5 Małgorzata Zofia Jędrzejowska Fugiel
    329 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Ewa Budacz
    805 (0,37%)
  2. 5 Anna Katarzyna Karasińska
    152 (0,07%)
  3. 2 Maciej Janusz Kmak
    280 (0,13%)
  4. 3 Iwona Ewa Stasik
    209 (0,10%)
  5. 6 Michał Karczewski
    134 (0,06%)
  6. 4 Marek Bartłomiej Witkowski
    189 (0,09%)
  7. 7 Mateusz Józef Płachta
    239 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Bożena Wiśniowska
    212 (0,10%)
  2. 1 Patrycja Manuela Gruszka
    328 (0,15%)
  3. 2 Łukasz Piotr Pstrąg
    186 (0,09%)
  4. 4 Stanisław Lesiak
    221 (0,10%)
  5. 6 Sławomir Aleksander Luty
    164 (0,08%)
  6. 5 Oliwia Natalia Stryszowska
    78 (0,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Karol Janczy
    2 319 (1,07%)
  2. 3 Elżbieta Joanna Ruchała
    4 651 (2,15%)
  3. 1 Piotr Michał Lachowicz
    13 594 (6,28%)
  4. 6 Jacek Józef Gwóźdź
    1 137 (0,53%)
  5. 5 Edward Bolesław Ucherski
    702 (0,32%)
  6. 8 Waldemar Paweł Olszyński
    1 515 (0,70%)
  7. 7 Halina Maria Wąsowska-Schirmer
    816 (0,38%)
  8. 4 Maria Magdalena Miller
    2 585 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Grzegorz Kruczek
    750 (0,35%)
  2. 1 Anna Maria Wilk
    4 099 (1,89%)
  3. 4 Aleksander Paweł Świgut
    490 (0,23%)
  4. 8 Grzegorz Sławomir Dutka
    1 140 (0,53%)
  5. 6 Rafał Grzegorz Skraba
    278 (0,13%)
  6. 3 Krzysztof Paweł Kmak
    798 (0,37%)
  7. 7 Marta Słaby
    1 286 (0,59%)
  8. 5 Anna Pławecka
    829 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Jerzy Springwald
    181 (0,08%)
  2. 1 Radosław Ryszard Lazar
    1 347 (0,62%)
  3. 4 Wioletta Liliana Małczyk
    339 (0,16%)
  4. 5 Karolina Pałka
    482 (0,22%)
  5. 2 Grzegorz Mirek
    557 (0,26%)
  6. 7 Małgorzata Pyrek
    198 (0,09%)
  7. 6 Bożena Janina Jarecka
    143 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Joanna Tomoń
    3 593 (1,66%)
  2. 4 Krzysztof Marcin Sarna
    946 (0,44%)
  3. 2 Sławomir Gabriel Pawlikowski
    993 (0,46%)
  4. 6 Anita Joanna Marszał-Koczenasz
    303 (0,14%)
  5. 5 Wiesław Tomasz Chaiński
    336 (0,16%)
  6. 3 Justyna Ewa Sokołowska-Woźniak
    1 058 (0,49%)
  7. 8 Sebastian Dawid Rutkowski
    812 (0,38%)
  8. 7 Piotr Łukasz Lenard
    767 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tadeusz Jan Kantor
    1 334 (0,62%)
  2. 4 Iwona Dorota Budziak
    922 (0,43%)
  3. 8 Alicja Maria Podobińska
    575 (0,27%)
  4. 3 Małgorzata Krystyna Półchłopek
    1 158 (0,53%)
  5. 1 Krzysztof Jan Mróz
    3 304 (1,53%)
  6. 6 Antoni Talar
    481 (0,22%)
  7. 2 Paulina Arleta Kościółek
    1 643 (0,76%)
  8. 5 Krystyna Dąbrowska
    719 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jolanta Agata Madej
    241 (0,11%)
  2. 6 Alicja Mariola Pater
    299 (0,14%)
  3. 4 Lucyna Bronisława Koczanowska
    53 (0,02%)
  4. 1 Maciej Wac-Włodarczyk
    187 (0,09%)
  5. 2 Wojciech Kucharski
    181 (0,08%)
  6. 3 Władysław Żelazny
    166 (0,08%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Warto zobaczyć

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Najczęściej czytane