Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Milowice, Pogoń-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej miasta Sosnowiec z miastami Czeladź i Będzin, od wschodu wzdłuż koryta rzeki Czarna Przemsza do ul. 3 Maja i dalej wzdłuż ul. 3 Maja do ul. Stefana Żeromskiego, od południa wzdłuż torów kolejowych, ul. ks. Włodzimierza Sedlaka do al. Józefa Mireckiego, dalej al. Józefa Mireckiego do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do drogi krajowej S86 i dalej wzdłuż drogi krajowej S86 do granicy administracyjnej z miastem Katowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
-
1
Andrzej Piotr Wilisowski
126
(0,82%)
-
2
Dariusz Jan Szafran
30
(0,19%)
-
3
Anna Józefa Krzywda
46
(0,30%)
-
6
Szymon Tomasz Szotek
102
(0,66%)
-
7
Weronika Magdalena Krzywda
38
(0,25%)
-
5
Adrian Piotr Signerski
8
(0,05%)
-
4
Edwarda Krystyna Głowacka
23
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Przemysław Jacek Szewczyk
120
(0,78%)
-
2
Bartosz Jacek Górski
1 144
(7,43%)
-
1
Ewa Marzena Szota
2 340
(15,19%)
-
4
Anna Magdalena Skowrońska
358
(2,32%)
-
3
Marek Alfred Wiewiórowski
638
(4,14%)
-
5
Elżbieta Joanna Liegmann
92
(0,60%)
-
7
Wiktor Zbigniew Radziejewski
865
(5,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Wojciech Marcin Nitwinko
2 959
(19,21%)
-
3
Magdalena Teresa Borówka
252
(1,64%)
-
2
Aleksandra Romualda Żbik
114
(0,74%)
-
4
Ryszard Antoni Łukawski
303
(1,97%)
-
5
Andrzej Eugeniusz Bugajski
43
(0,28%)
-
6
Jacek Roman Sokół
26
(0,17%)
-
7
Ewa Krystyna Nowicka
88
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
-
5
Damian Bartos
57
(0,37%)
-
1
Adam Maciej Wolski
506
(3,29%)
-
7
Stefan Jerzy Wojnowski
68
(0,44%)
-
2
Edyta Iwona Walęciak - Skórka
264
(1,71%)
-
6
Joanna Beata Sześciak
59
(0,38%)
-
4
Grzegorz Krzysztof Majzel
300
(1,95%)
-
3
Ewa Leokadia Ryłko
87
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Radosław Łukasz Umiński
77
(0,50%)
-
1
Leszek Piotr Specjał
227
(1,47%)
-
2
Urszula Maria Iwan
58
(0,38%)
-
4
Iwona Helena Pawełek
36
(0,23%)
-
7
Jonatan Robert Rajski
16
(0,10%)
-
6
Agnieszka Małgorzata Zdeb
54
(0,35%)
-
5
Dariusz Mieczysław Rajca
84
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Renata Teresa Zmarzlińska - Kulik
1 090
(7,08%)
-
7
Piotr Ignacy Dudała
180
(1,17%)
-
2
Agnieszka Monika Rokita
653
(4,24%)
-
4
Marta Katarzyna Rudzińska - Kozieł
101
(0,66%)
-
3
Piotr Szymon Pilawski
915
(5,94%)
-
5
Janusz Andrzej Kluza
68
(0,44%)
-
6
Wojciech Pietruszka
71
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
-
2
Teresa Barbara Kwiecień
94
(0,61%)
-
1
Tomasz Edmund Szyjkowski
458
(2,97%)
-
4
Magdalena Małgorzata Karaś
42
(0,27%)
-
5
Maria Jadwiga Matyja - Rozpara
20
(0,13%)
-
3
Zbigniew Franciszek Pietrzyk
40
(0,26%)
-
7
Marta Jadwiga Lachor - Winiarska
55
(0,36%)
-
6
Józef Antoni Skwarek
8
(0,05%)
Okręg 2
Śródmieście, Stary Sosnowiec-to obszar: od północy wzdłuż drogi krajowej S86 do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i dalej wzdłuż ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do al. Józefa Mireckiego i al. Józefa Mireckiego do ul. ks. Włodzimierza Sedlaka, a później wzdłuż torów kolejowych do ul. Stefana Żeromskiego i dalej ul. 3 Maja, od wschodu wzdłuż ul. Zamkowej i ul. Legionów do ul. Wawel i dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Gabriela Narutowicza, następnie wzdłuż ul. Gabriela Narutowicza i ul. Stanisława Mikołajczyka do wiaduktu nad torem kolejowym, od południa, od wiaduktu kolejowego wzdłuż toru do koryta Czarnej Przemszy i dalej wzdłuż koryta czarnej Przemszy do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice i Mysłowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
-
4
Kinga Magdalena Ćwikła
25
(0,14%)
-
1
Bartłomiej Leszek Tumiński
66
(0,36%)
-
2
Jacek Krzysztof Rasiewicz
27
(0,15%)
-
3
Katarzyna Barbara Ziemba
34
(0,18%)
-
5
Kamil Zbigniew Żabicki
12
(0,06%)
-
7
Lesław Tadeusz Czarnecki
13
(0,07%)
-
6
Krystyna Tomaszewska
28
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Michał Marek Kaźmierczak
1 442
(7,79%)
-
5
Dorota Maria Kurcz
215
(1,16%)
-
2
Danuta Władysława Gojna - Ucińska
926
(5,00%)
-
1
Arkadiusz Janusz Chęciński
4 425
(23,90%)
-
6
Paweł Nikodem Jochymczyk
82
(0,44%)
-
7
Irena Emilia Dziedzic - Rumin
90
(0,49%)
-
3
Michał Łukasz Zając
952
(5,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Daniel Marek Przyjemski
39
(0,21%)
-
2
Tomasz Włodzimierz Bańbuła
429
(2,32%)
-
4
Ewa Katarzyna Półtorak
152
(0,82%)
-
1
Michał Piotr Wcisło
1 446
(7,81%)
-
6
Barbara Zofia Gala - Gapińska
44
(0,24%)
-
3
Anna Jolanta Żołędzka
174
(0,94%)
-
7
Janusz Marian Kubicki
445
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
-
1
Katarzyna Kidawa - Kałka
503
(2,72%)
-
2
Grzegorz Stanisław Trzepiński
751
(4,06%)
-
6
Marcel Krzysztof Urgacz
79
(0,43%)
-
7
Mateusz Paweł Wiatr
310
(1,67%)
-
3
Joanna Justyna Klonowska
100
(0,54%)
-
5
Anna Magdalena Gzyl
149
(0,80%)
-
4
Sławomir Jan Korczyński
73
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Roman Franciszek Jaworski
53
(0,29%)
-
7
Artur Mateusz Borkowski
136
(0,73%)
-
2
Izabela Elżbieta Krzoska
119
(0,64%)
-
1
Joanna Małgorzata Rebisz - Wojtala
326
(1,76%)
-
4
Andrzej Sylwester Pisiałek
30
(0,16%)
-
6
Katarzyna Agnieszka Zwierzyńska
46
(0,25%)
-
5
Jerzy Mieczysław Kulawiak
40
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Kazimiera Malik
387
(2,09%)
-
5
Józef Labocha
97
(0,52%)
-
3
Robert Bohdan Urbankiewicz
187
(1,01%)
-
7
Jarosław Marek Misiek
275
(1,49%)
-
6
Bogumiła Krystyna Berg
60
(0,32%)
-
1
Grażyna Danuta Welon
2 064
(11,15%)
-
2
Jan Jerzy Musiał
429
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
-
5
Dariusz Józef Szczubiał
64
(0,35%)
-
3
Mariola Krystyna Jamrocha
40
(0,22%)
-
1
Karol Piotr Winiarski
764
(4,13%)
-
2
Krzysztof Mieczysław Będkowski
256
(1,38%)
-
7
Piotr Krzyszczyk
48
(0,26%)
-
6
Ewa Teresa Mazur
26
(0,14%)
-
4
Iwona Halina Seweryn
34
(0,18%)
Okręg 3
Środula, Sielec, Dębowa Góra, Ludmiła, Dańdówka, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Będzin i dalej wzdłuż ul. Sokolskiej do drogi krajowej 94, od wschodu, wzdłuż drogi krajowej 94 do wiaduktu z ul. 3 Maja i dalej do ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, a następnie wzdłuż ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. Stefana Kisielewskiego i dalej wzdłuż ul. Stefana Kisielewskiego do ul. Braci Mieroszewskich, następnie wzdłuż ul. Braci Mieroszewskich do ul. 11 Listopada i dalej wzdłuż ulicy 11 Listopada do ul. Kornela Makuszyńskiego, następnie wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego, ul. Batalionów Chłopskich i Józefa Ignacego Kraszewskiego do Obwodnicy Wschodniej S1, E 75 i dalej w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż Obwodnicy Wschodniej do torów kolejowych, od południa wzdłuż torów kolejowych następnie w kierunku południowo-zachodnim przecinając ul. Romualda Traugutta do ul. Jodłowej i dalej przecinając ul. Kalinową w kierunku cmentarza komunalnego przy ul. Wojska Polskiego, a następnie linią prostą, w kierunku południowo-zachodnim, przecinając ulice Jamesa Watta i Stanisława Mikołajczyka omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", aż do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice do rzeki Czarna Przemsza, a następnie wzdłuż koryta Czarnej Przemszy do toru kolejowego, potem wzdłuż toru kolejowego do wiaduktu kolejowego i w kierunku północnym wzdłuż ul. Stanisława Mikołajczyka i ul. Gabriela Narutowicza do ul. Wawel, dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Legionów, a następnie w kierunku północnym wzdłuż ul. Zamkowej do ul. 3 Maja i dalej do koryta Czarnej Przemszy, następnie wzdłuż koryta rzeki do granicy administracyjnej z miastem Będzin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
-
6
Barbara Joanna Dobrowolska
41
(0,27%)
-
1
Aleksander Jan Kalański
209
(1,39%)
-
2
Małgorzata Katarzyna Kantor
95
(0,63%)
-
5
Wacław Waldemar Staroń
21
(0,14%)
-
3
Paweł Piotr Anioł
140
(0,93%)
-
4
Krystyna Olszewska
48
(0,32%)
-
7
Krzysztof Roman Pala
21
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Halina Zwaniecka
334
(2,23%)
-
1
Grzegorz Łukasz Mentel
2 139
(14,27%)
-
2
Wojciech Marek Kulawiak
611
(4,08%)
-
5
Jarosław Zbigniew Put
221
(1,47%)
-
7
Sławomir Andrzej Kurek
171
(1,14%)
-
6
Agnieszka Teresa Zdrada
301
(2,01%)
-
3
Anna Jadwiga Sporyszkiewicz
591
(3,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tomasz Gabriel Jurkowski
500
(3,34%)
-
2
Ewa Iwona Filipiak
371
(2,48%)
-
3
Klaudia Bożena Jończyk
142
(0,95%)
-
4
Jan Mieczysław Szymczyk
49
(0,33%)
-
6
Marcin Zbigniew Słyk
180
(1,20%)
-
7
Anna Maria Adamek
165
(1,10%)
-
5
Marcin Piotr Koziński
129
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
-
4
Beata Wójcik
126
(0,84%)
-
1
Paweł Wojtusiak
2 650
(17,68%)
-
2
Dariusz Jacek Kisiel
232
(1,55%)
-
5
Beata Dorota Bochenek
99
(0,66%)
-
6
Piotr Tomasz Dudek
305
(2,03%)
-
7
Dominika Natalia Maladyn
199
(1,33%)
-
3
Zuzanna Małgorzata Kmita
261
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Rafał Piotr Szyja
83
(0,55%)
-
2
Anetta Ewa Serafińska
86
(0,57%)
-
7
Paweł Jerzy Pawlik
101
(0,67%)
-
1
Marcin Karol Kobryń
166
(1,11%)
-
6
Ewa Barbara Koba
36
(0,24%)
-
5
Julia Olga Kocik
39
(0,26%)
-
4
Rafał Tomasz Michalik
60
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Adam Mędrzak
996
(6,64%)
-
4
Robert Tomasz Duklas
48
(0,32%)
-
1
Piotr Radosław Ociepka
1 333
(8,89%)
-
3
Marta Kiepura
474
(3,16%)
-
5
Stanisława Baczyńska
143
(0,95%)
-
7
Aleksandra Anna Rudzińska
145
(0,97%)
-
6
Damian Łukasz Kula
82
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
-
2
Artur Marek Żak
299
(1,99%)
-
1
Zbigniew Andrzej Krupa
279
(1,86%)
-
4
Halina Mirosława Gacek
50
(0,33%)
-
3
Jarosław Michał Mroczek
47
(0,31%)
-
6
Grażyna Bonawentura Masłowska
50
(0,33%)
-
5
Sylwia Beata Majewska
34
(0,23%)
-
7
Sławomir Dariusz Dębski
87
(0,58%)
Okręg 4
Zagórze, cz. Klimontowa-obszar: od północy wzdłuż granic administracyjnych z miastami Będzin i Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Teofila Lenartowicza i dalej linią prostą w kierunku zachodnim do al. Ignacego Paderewskiego, a następnie w kierunku południowym wzdłuż al. Ignacego Paderewskiego, al. Wolności, ul Batalionów Chłopskich do ul. Kornela Makuszyńskiego, od południa wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego do ul. 11 Listopada, od zachodu, w kierunku północnym wzdłuż ulic: 11 Listopada, Stefana Kisielewskiego, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. 3 Maja, a następnie wzdłuż ul. 3 Maja do drogi krajowej 94 i wzdłuż drogi krajowej 94 i ul. Sokolskiej do granicy administracyjnej z miastem Będzin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
-
4
Mariola Teresa Trojanowska
33
(0,18%)
-
1
Mariusz Ryszard Cieślik
631
(3,53%)
-
5
Katarzyna Wioletta Buczak
21
(0,12%)
-
3
Marta Honorata Marcoń
65
(0,36%)
-
2
Robert Tomasz Sobieraj
103
(0,58%)
-
7
Sebastian Kapka
84
(0,47%)
-
6
Dariusz Adam Tomaszewski
28
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Damian Marcin Żurawski
1 234
(6,91%)
-
2
Jacek Gabriel Kazimierczak
1 137
(6,37%)
-
1
Wanda Olko
1 627
(9,11%)
-
4
Marta Urszula Barcik
399
(2,23%)
-
6
Grażyna Halina Samulnik
141
(0,79%)
-
5
Mariusz Wojciech Nowicki
174
(0,97%)
-
7
Patryk Artur Żmija
304
(1,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Łukasz Karol Litewka
2 846
(15,94%)
-
2
Adam Edward Rychlewski
243
(1,36%)
-
3
Halina Bronisława Sobańska
995
(5,57%)
-
4
Maria Irena Lorek
32
(0,18%)
-
5
Zbigniew Adam Łukaszek
46
(0,26%)
-
7
Małgorzata Helena Małecka
81
(0,45%)
-
6
Janina Gierek
188
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
-
2
Beata Agnieszka Jankowska
328
(1,84%)
-
3
Marta Anna Wacławik
195
(1,09%)
-
5
Ewa Katarzyna Mizia
86
(0,48%)
-
4
Grzegorz Mieczysław Sypek
58
(0,32%)
-
1
Kamil Wiesław Wnuk
1 588
(8,89%)
-
6
Dariusz Czesław Panas
71
(0,40%)
-
7
Adrian Grzegorz Chmielewski
54
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Ewa Podsiadlik
49
(0,27%)
-
6
Mariola Barbara Kotarzewska
21
(0,12%)
-
5
Kinga Barbara Specjał
39
(0,22%)
-
7
Grzegorz Trojańczyk
32
(0,18%)
-
1
Krzysztof Adam Masłowski
209
(1,17%)
-
2
Krystian Kaczmarek
62
(0,35%)
-
3
Dariusz Robert Kmita
81
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Maria Szczepańska
567
(3,18%)
-
2
Danuta Jadwiga Przeor
334
(1,87%)
-
6
Dorota Anna Dudek
213
(1,19%)
-
7
Artur Bargiel
212
(1,19%)
-
5
Robert Mołdysz
313
(1,75%)
-
3
Władysław Stanisław Mozgała
137
(0,77%)
-
1
Tadeusz Sokołowski
1 918
(10,74%)
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
-
6
Roman Krężel
18
(0,10%)
-
7
Andrzej Zbigniew Biernacki
151
(0,85%)
-
5
Jolanta Henryka Wolszczak
74
(0,41%)
-
4
Joanna Elżbieta Śmigielska - Środa
89
(0,50%)
-
2
Krzysztof Konrad Masłowski
93
(0,52%)
-
3
Małgorzata Anna Karpiel
193
(1,08%)
-
1
Jarosław Pięta
256
(1,43%)
Okręg 5
Porąbka, Kazimierz, Ostrowy Górnicze, Cieśle, Maczki, Juliusz, Bór, Jęzor, Niwka, Modrzejów, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Sławków, od południa, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Jaworzno, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice i od granicy miasta, linią prostą w kierunku północno-wschodnim, omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", przecinając ulice Stanisława Mikołajczyka i Jamesa Watta do ul. Wojska Polskiego, następnie w kierunku północno-wschodnim przecinając ul. Kalinową do ul. Jodłowej, a następnie przecinając ul. Romualda Traugutta do torów i dalej wzdłuż torów kolejowych do Obwodnicy Wschodniej S1, E75, a następnie wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego i dalej ulicami Józefa Ignacego Kraszewskiego, al. Wolności i al. Ignacego Paderewskiego do ul. Teofila Lenartowicza, następnie w kierunku wschodnim wzdłuż ul. Teofila Lenartowicza do Obwodnicy Wschodniej S1, E75 i wzdłuż Obwodnicy do granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
-
5
Henryka Lucyna Kucharska
14
(0,09%)
-
3
Małgorzata Bożena Rola
82
(0,55%)
-
2
Jan Apolinary Olszewski
187
(1,25%)
-
7
Wioleta Mariola Lasocka
44
(0,29%)
-
1
Marek Mieczysław Sekuła
99
(0,66%)
-
6
Joanna Beata Gusdek
6
(0,04%)
-
4
Wojciech Edward Papis
20
(0,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Paulina Anna Serwatka - Babuch
242
(1,62%)
-
1
Mateusz Andrzej Bochenek
2 678
(17,95%)
-
2
Małgorzata Marta Pogoda - Mendakiewicz
348
(2,33%)
-
3
Joanna Beata Jończyk
425
(2,85%)
-
6
Michał Grzegorz Bednarski
95
(0,64%)
-
7
Zbigniew Jan Byszewski
1 151
(7,71%)
-
5
Krystyna Marglarczyk
87
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tomasz Damian Niedziela
1 137
(7,62%)
-
6
Maciej Andrzej Wędziński
86
(0,58%)
-
2
Krystyna Cencek
474
(3,18%)
-
5
Kamil Adrian Górniak
71
(0,48%)
-
4
Iwona Magdalena Kulawik
106
(0,71%)
-
3
Ewa Aniela Gajdzik - Stępniak
154
(1,03%)
-
7
Dorota Justyna Wnuk
265
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
-
1
Danuta Maria Wola
156
(1,05%)
-
4
Barbara Maria Stefanowicz
109
(0,73%)
-
3
Łukasz Mirosław Krawiec
1 093
(7,32%)
-
2
Katarzyna Mól
474
(3,18%)
-
5
Sonia Rozalia Wojtecka
162
(1,09%)
-
7
Bartosz Karol Gromanowski
336
(2,25%)
-
6
Leszek Krzysztof Rakoczy
31
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Włodzimierz Wieczorek
180
(1,21%)
-
2
Ryszard Henryk Duda
28
(0,19%)
-
3
Magdalena Renata Lewandowska
77
(0,52%)
-
5
Paweł Grzegorz Orłowski
28
(0,19%)
-
6
Marianna Teresa Całka - Leszczyńska
46
(0,31%)
-
4
Sylwia Justyna Korfel
24
(0,16%)
-
7
Sylwia Monika Pajda
53
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Włodzimierz Ryszard Sitko
167
(1,12%)
-
1
Jacek Piotr Dudek
2 047
(13,72%)
-
6
Katarzyna Dudek
210
(1,41%)
-
2
Zdzisław Kempny
275
(1,84%)
-
4
Jolanta Maria Kubicka
179
(1,20%)
-
7
Włodzimierz Tomasz Mucha
154
(1,03%)
-
5
Dorota Bronisława Szot
78
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
-
1
Jan Bosak
623
(4,17%)
-
4
Monika Kokoszka
133
(0,89%)
-
7
Michał Daniel Gąsieniec
46
(0,31%)
-
3
Aleksandra Karolina Morawska
90
(0,60%)
-
2
Józef Wacław Korniluk
273
(1,83%)
-
5
Ewa Anna Rejek
36
(0,24%)
-
6
Sonia Beata Kukulska - Kurda
44
(0,29%)