Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lipsko-ulice: Boczna, Zwoleńska numery 21 - 30.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Michał Hubert Patyk
129
(37,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Marian Banasik
65
(19,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kamil Marian Kozieł
35
(10,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Tomasz Krukowski
111
(32,65%)
Okręg 2
Miasto Lipsko-ulice: Obrońców Chotczy, Partyzantów, Sosnowa, Wiejska, Wola Cukrowa, Zwoleńska numery 1 - 19A.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Marian Szymczyk
65
(30,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Bożena Kopcińska
32
(15,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Łyczak
20
(9,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Kaczmarski
28
(13,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jerzy Włodzimierz Występek
38
(17,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Konrad Utkowski
29
(13,68%)
Okręg 3
Miasto Lipsko-ulice: Jędrzeja Śniadeckiego, Rafała Czerwiakowskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Włodzimierz Adam Misiak
221
(50,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Tkaczyk
55
(12,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Konrad Pękała
108
(24,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MŁODYCH
-
17
Michał Gajewski
56
(12,73%)
Okręg 4
Miasto Lipsko-ulice: A. G. Bema, Dobra, Jaśminowa, Klonowa, Langiewicza, Lipowa, Miła, Modrzewiowa, Nowe Pole I, Osiedlowa, Rejtana, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Witosa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Mirosława Urszula Jabłońska
149
(51,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Aneta Gębska
6
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Jan Magierowski
70
(24,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Kaczmarek
17
(5,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Dariusz Sylwester Kosiak
5
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Jacek Dębski
40
(13,94%)
Okręg 5
Miasto Lipsko-ulice: Cicha, Dionizego Czachowskiego, Długa, Iłżecka, Krótka, Mała, Widok.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Roman Madejski
112
(34,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Kowalczyk
80
(24,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Damian Ruszkiewicz
58
(17,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Dorota Magdalena Fijoł
78
(23,78%)
Okręg 6
Miasto Lipsko-ulice: Bankowa, 1 Maja, Kościelna, Piesza, Rynek, Sandomierska, Solecka, Stadionowa, Szpitalna, Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Tadeusza Kościuszki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Witold Józef Wypchło
138
(35,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Sylwester Tomasz Krasiński
60
(15,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Rudolf Bock
23
(5,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Ryszard Grudniewski
33
(8,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Waldemar Andrzej Traczyk
94
(24,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Patrycja Wyrwich
41
(10,54%)
Okręg 7
Miasto Lipsko-ulice: Aleja Armii Krajowej, Rtm. Witolda Pileckiego, Biblioteczna, Gospodarcza, Jadwinów, Jana Kilińskiego, Kółek Rolniczych, Leśna, Ogrodowa, Papiernia, Podole, Powstańców Listopadowych, Spacerowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Marcin Lenart
205
(58,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Motorny
21
(6,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Piotr Wójcik
42
(12,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Paweł Wiosna
81
(23,21%)
Okręg 8
Miasto Lipsko-ulice: Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Turystyczna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Anna Elżbieta Niedziela
71
(29,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Andrzej Możyłowski
53
(21,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Włodzimierz Marian Marek
97
(39,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Barbara Skotarek
23
(9,43%)
Okręg 9
Miejscowości: Daniszów, Gruszczyn, Poręba, Śląsko, Tomaszówka, Walentynów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Andrzej Nowak
110
(28,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Zbigniew Kowalczyk
106
(27,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Wioletta Monika Kłódka
23
(5,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Anna Karolina Kantarska
62
(16,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MŁODYCH
-
17
Radosław Mieczysław Lisowski
86
(22,22%)
Okręg 10
Miejscowości: Długowola Pierwsza, Długowola Druga, Helenów, Józefów, Kostusin, Maruszów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Iwona Bożena Przepiórka
159
(46,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edward Dudek
47
(13,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Karolina Beata Tomczyk-Sońta
89
(26,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Patryk Przepiórka
46
(13,49%)
Okręg 11
Miejscowości: Boży Dar, Konstantynów, Krępa Górna, Leopoldów, Lucjanów, Sewerynów, Wiśniówek, Władysławów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Jan Zbigniew Łepecki
168
(71,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Stanisław Piotrowski
54
(22,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Jakub Stanisław Szyszlak
14
(5,93%)
Okręg 12
Miejscowości: Borowo, Huta, Krępa Kościelna, Leszczyny, Maziarze, Ratyniec, Wólka Krępska, Zofiówka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Andrzej Barański
168
(52,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Paweł Półrola
55
(17,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Ruta
33
(10,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Małgorzata Mazurek
45
(13,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Jacek Piotr Dobrzyński
22
(6,81%)
Okręg 13
Miejscowości: Babilon, Lipa-Krępa, Lipa-Miklas, Małgorzacin, Nowa Wieś.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Jacek Grzegorz Zając
112
(28,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Cezary Krukowski
163
(42,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Romuald Waldemar Lenart
40
(10,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Andrzej Gozdur
31
(7,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Leszek Jan Dulny
42
(10,82%)
Okręg 14
Miejscowości: Dąbrówka, Gołębiów, Jakubówka, Jelonek, Katarzynów, Szymanów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Ewelina Anna Świątek
73
(20,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marian Stanisław Gozdur
69
(19,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Sajdak
198
(55,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tomasz Edward Szepietowski
7
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Jarosław Piskór
10
(2,80%)
Okręg 15
Miejscowości: Wola Solecka Pierwsza, Wola Solecka Druga, Wólka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
20
Justyna Mróz
101
(28,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
18
Stanisław Wach
95
(26,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Łyjak
121
(33,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Dorota Portka
26
(7,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPSKO 2.0
-
19
Justyna Katarzyna Przybylska
15
(4,19%)