Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Mława
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Tomasz Andrzej Siwko
139
(1,11%)
-
1
Henryk Antczak
854
(6,85%)
-
3
Jan Stępka
180
(1,44%)
-
4
Włodzimierz Wiesław Kubarski
110
(0,88%)
-
2
Sylwia Skowrońska
329
(2,64%)
-
9
Wiesław Kiwit
100
(0,80%)
-
5
Alina Elżbieta Rzeplińska
132
(1,06%)
-
7
Monika Bartnicka
121
(0,97%)
-
6
Aleksandra Michalak
118
(0,95%)
-
10
Janusz Wiśniewski
358
(2,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Janusz Grochowski
72
(0,58%)
-
1
Jan Stanisław Salwa
613
(4,91%)
-
10
Krzysztof Wasiłowski
151
(1,21%)
-
9
Agnieszka Jankowska
37
(0,30%)
-
7
Sebastian Żak
26
(0,21%)
-
3
Honorata Okońska
105
(0,84%)
-
5
Anita Zbrzyska
128
(1,03%)
-
4
Marek Bogdan Osiecki
74
(0,59%)
-
8
Danuta Trzcińska
35
(0,28%)
-
2
Jan Marek Wtulich
184
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA KOWALEWSKIEGO
-
4
Jacek Kwiatkowski
321
(2,57%)
-
6
Olga Bergolc
187
(1,50%)
-
7
Magdalena Maria Grzywacz
367
(2,94%)
-
9
Barbara Zaborowska
114
(0,91%)
-
8
Jakub Michał Weselak
160
(1,28%)
-
10
Szymon Zejer
532
(4,26%)
-
3
Bogumił Dariusz Majewski
205
(1,64%)
-
1
Piotr Jankowski
306
(3,89%)
-
5
Piotr Jarosław Piwowarski
352
(2,82%)
-
2
Elżbieta Bieńkowska
456
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Tomasz Robert Chodubski
334
(2,68%)
-
8
Anna Maciak
189
(1,52%)
-
2
Andrzej Gawęda
87
(0,70%)
-
5
Arkadiusz Merchel
162
(1,30%)
-
1
Irena Kalczyńska
122
(0,98%)
-
6
Olgierd Zimnowodzki
75
(0,60%)
-
3
Kamil Dudziński
41
(0,33%)
-
4
Edyta Breńska
118
(0,95%)
-
10
Martyna Ewa Wtulich
45
(0,36%)
-
9
Mateusz Stefański
133
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Łukasik
940
(7,54%)
-
8
Joanna Windyga
73
(0,59%)
-
10
Zdzisław Morawski
243
(1,95%)
-
3
Jerzy Ryszard Rakowski
798
(6,40%)
-
2
Małgorzata Bielska
285
(2,28%)
-
4
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
99
(0,79%)
-
5
Jacek Sych
432
(3,46%)
-
9
Tadeusz Staniszewski
170
(1,36%)
-
7
Dariusz Lampkowski
365
(2,93%)
-
6
Ewa Małgorzata Chyl
248
(1,99%)
Okręg 2
Gminy: Dzierzgowo, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Piłkowska
155
(2,82%)
-
5
Jan Warecki
765
(13,92%)
-
4
Małgorzata Chmielewska
158
(2,88%)
-
3
Tomasz Chojnacki
74
(1,35%)
-
1
Włodzimierz Adam Wojnarowski
893
(16,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Mirona Anna Nowakowska
18
(0,33%)
-
1
Janusz Biegaj
183
(3,33%)
-
2
Radosław Kacner
51
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA KOWALEWSKIEGO
-
3
Małgorzata Agnieszka Jankowska
64
(1,16%)
-
2
Mariusz Zakrzewski
46
(0,84%)
-
5
Leszek Leon Pętlicki
163
(2,97%)
-
4
Zbigniew Bogdan Bukowski
101
(1,84%)
-
1
Dorota Gołębiewska
480
(8,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Krzysztof Sarwiński
21
(0,38%)
-
1
Daniel Lubowiedzki
90
(1,64%)
-
3
Ewelina Janina Antczak
49
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jolanta Karpińska
795
(14,47%)
-
2
Leonard Jędrzejewski
492
(8,95%)
-
3
Artur Kacprzak
820
(14,92%)
-
5
Mariusz Mandrosz
9
(0,16%)
-
4
Elżbieta Stanisława Zamojska
68
(1,24%)
Okręg 3
Gminy: Stupsk, Strzegowo, Wiśniewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Marek Andrzej Ściślewski
126
(1,86%)
-
2
Barbara Gutowska
335
(4,93%)
-
4
Martyna Gawryszewska
194
(2,86%)
-
3
Anna Mieszczyńska
324
(4,77%)
-
5
Piotr Pękalski
211
(3,11%)
-
6
Wiesława Gołębiewska
69
(1,02%)
-
1
Marek Wiesław Linkowski
584
(8,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Jacek Szóstek
59
(0,87%)
-
5
Monika Koper
68
(1,00%)
-
7
Adam Olkowski
113
(1,66%)
-
6
Aleksandra Tartas
96
(1,41%)
-
1
Wojciech Witkowski
216
(3,18%)
-
3
Seweryn Najduk
135
(1,99%)
-
4
Barbara Gabriela Skonieczna
75
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA KOWALEWSKIEGO
-
3
Piotr Łebkowski
29
(0,43%)
-
5
Renata Sobolewska
20
(0,29%)
-
6
Małgorzata Elżbieta Wojtan
137
(2,02%)
-
1
Wojciech Zbigniew Cienkus
229
(3,37%)
-
7
Jan Zdunkiewicz
195
(2,87%)
-
2
Justyna Chądzyńska
44
(0,65%)
-
4
Roman Rejniak
242
(3,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Agnieszka Wtulich
53
(0,78%)
-
4
Beata Mączewska
32
(0,47%)
-
3
Artur Łoboda
11
(0,16%)
-
1
Gabriel Kowalski
247
(3,64%)
-
5
Michał Stando
26
(0,38%)
-
6
Maria Marzena Chodubska
55
(0,81%)
-
7
Tomasz Mączewski
11
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krystyna Zając
524
(7,71%)
-
2
Jacek Szlachta
560
(8,24%)
-
4
Zbigniew Markiewicz
645
(9,50%)
-
5
Mariusz Chmielak
417
(6,14%)
-
3
Tomasz Paweł Gralewicz
412
(6,07%)
-
6
Joanna Sowińska
218
(3,21%)
-
7
Renata Kowalczyk
80
(1,18%)
Okręg 4
Gminy: Lipowiec Kościelny, Radzanów, Szreńsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Michał Stefan Danielewicz
575
(9,60%)
-
2
Witold Stefan Bagiński
431
(7,20%)
-
4
Małgorzata Dobrzyńska
310
(5,18%)
-
5
Andrzej Wójcik
441
(7,36%)
-
3
Małgorzata Czarnecka
323
(5,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA KOWALEWSKIEGO
-
1
Bogdan Janusz Tworzewski
117
(1,95%)
-
2
Anna Halina Wasiłowska- Florysiak
125
(2,09%)
-
3
Małgorzata Zakrzewska
59
(0,99%)
-
4
Emilia Modzelewska
137
(2,29%)
-
5
Marcin Kaszuba
132
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Barbara Stańczak
881
(14,71%)
-
5
Sławomir Wieczorek
410
(6,85%)
-
3
Paweł Majeran
752
(12,56%)
-
4
Dorota Ewa Czech
68
(1,14%)
-
2
Witold Okumski
1 227
(20,49%)