Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tuczno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Tuczno ulice: Dworcowa, Gdańska, 1 Maja, Kaszubska, Kościuszki, Miodowa, Parkowa, Pocztowa, Przemysłowa, Słoneczna , Staszica, H. Sienkiewicza, Wąska Tuczno Pierwsze, Tuczno Drugie, Tuczno Trzecie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Zdzisław Biela
    67 (49,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bożena Irena Milewska
    69 (50,74%)

Okręg 2

Tuczno ulice: Jeziorna, Klasztorna, Krótka, Marii Konopnickiej, Młyńska, Moniuszki, Nowa, Ogrodowa, Rybacka, Rzeczna, Sosnowa, Zamkowa, Zygmunta Augusta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marek Tomasz Gajzler
    94 (57,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Rogala
    69 (42,33%)

Okręg 3

Tuczno ulice: Leśna, Mickiewicza, Piaskowa, Podgórna, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Izabela Kwiecińska
    63 (57,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lucyna Kowalska
    47 (42,73%)

Okręg 4

Tuczno ulice: Chłodna, Fabryczna, Kwiatowa, Polna, Różana, Strzelecka, Tulipanowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Elżbieta Wankiewicz
    70 (44,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Kowalisko
    87 (55,41%)

Okręg 5

Tuczno ulica Wolności od budynku nr 1 do budynku nr 31

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Irena Janina Rybałt
    19 (19,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesława Romualda Szczęsna
    81 (81,00%)

Okręg 6

Tuczno ulica Wolności od budynku nr 32 do końca, Fiołkowa, Makowa, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Ewa Jolanta Jakubowska
    22 (15,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Jan Maciesza
    42 (30,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Adam Sochacki
    74 (53,62%)

Okręg 7

Sołectwo Martew, Sołectwo Miłogoszcz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marian Bukała
    15 (13,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roman Sałachub
    95 (86,36%)

Okręg 8

Sołectwo Rusinowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marzena Katarzyna Pecio
    96 (63,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Alicja Meslin
    55 (36,42%)

Okręg 9

Sołectwo Zdbowo obejmujące miejscowość Zdbowo i Mączno, Sołectwo Strzaliny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Piotr Stanisław Rubak
    81 (42,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Bernadeta Kriger
    108 (57,14%)

Okręg 10

Sołectwo Lubiesz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Danuta Trocka
    33 (45,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Marek Mozelewski
    40 (54,79%)

Okręg 11

Sołectwo Marcinkowice obejmujące miejscowość Bytyń i Marcinkowice od budynku nr 1 do nr 46 i od budynku nr 71 do nr 79, Sołectwo Jamienko, Sołectwo Próchnówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Regina Stanisława Frańczak
    35 (24,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Łucja Krysztowczyk
    108 (75,52%)

Okręg 12

Sołectwo Marcinkowice obejmujące miejscowość Marcinkowice od budynku nr 47 do nr 70 i od nr 80 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Lidia Lewandowska
    85 (53,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Bartoszuk
    74 (46,54%)

Okręg 13

Sołectwo Rzeczyca obejmujące miejscowość Rzeczyca i Wrzosy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Beata Majchrzak
    54 (42,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Wiesław Kurkiewicz
    74 (57,81%)

Okręg 14

Sołectwo Płociczno obejmujące miejscowość Płociczno i Ponikiew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Helena Maria Sobota
    48 (47,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariusz Błażewicz
    54 (52,94%)

Okręg 15

Sołectwo Jeziorki obejmujące miejscowość Jeziorki i Złotowo, Sołectwo Nowa Studnica obejmujące miejscowość Nowa Studnica i Krępa Krajeńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Magdalena Wesół-Tereszczak
    96 (58,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Wysocka
    67 (41,10%)