Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Bachórzec 1 - 233A, 246 - 273 (wraz z wyróżnikami literowymi)
Pokaż więcej
Maria Bernadeta Wiśniowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
219
(59,51%)
Mariusz Łach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
149
(40,49%)
Okręg 2
Bogusława Żurawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
96
(28,49%)
Helena Stefania Kałwak-Bochnacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
159
(47,18%)
Beata Teresa Żurawska
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
82
(24,33%)
Okręg 3
Jerzy Mikołaj Tłuścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
112
(26,05%)
Zbigniew Koczenasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
40
(9,30%)
Mateusz Wojciech Bal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
66
(15,35%)
Jacek Marek Hendzel
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
169
(39,30%)
Kazimierz Krzysztof Norek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(10,00%)
Okręg 4
Hucisko Nienadowskie
Pokaż więcej
Ryszard Fik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
91
(54,17%)
Bartłomiej Kocaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
18
(10,71%)
Józef Szybiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
25
(14,88%)
Mirosław Stanisław Kazienko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(20,24%)
Okręg 5
Iskań, Piątkowa, Tarnawka, Załazek
Pokaż więcej
Mariusz Lubelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
131
(44,11%)
Jarosław Leon Kurasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
16
(5,39%)
Ryszard Józef Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
39
(13,13%)
Robert Szałyga
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
86
(28,96%)
Elżbieta Irena Staszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(8,42%)
Okręg 6
Marian Galej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
47
(31,54%)
Marek Blecharczyk
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
102
(68,46%)
Okręg 7
Nienadowa: 464 - 544B, 554 - 577, 581, 586 - 587C, 601, 618 - 650 (wraz z wyróżnikami literowymi)
Pokaż więcej
Bogusław Wojciech Wojdyło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
87
(24,37%)
Bogusława Agnieszka Mędraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
15
(4,20%)
Zdzisław Tereszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
150
(42,02%)
Agnieszka Alicja Binko
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
65
(18,21%)
Wojciech Jach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(11,20%)
Okręg 8
Nienadowa: 1 - 93A, 354 - 463C, 545 - 553, 605 - 617 (wraz z wyróżnikami literowymi)
Pokaż więcej
Bogusław Tomasz Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
90
(28,85%)
Łukasz Marcin Pilch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
56
(17,95%)
Jerzy Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
100
(32,05%)
Urszula Gergont
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
35
(11,22%)
Piotr Józef Kijanka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(9,94%)
Okręg 9
Nienadowa: 94 - 353, parzyste: 578 - 582, 591 - 600, 603 - 604 (wraz z wyróżnikami literowymi)
Pokaż więcej
Jacek Mariusz Chruścicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
37
(11,97%)
Tomasz Janusz Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
21
(6,80%)
Marek Jan Ślimak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
128
(41,42%)
Janna Małgorzata Lupas-Rutkowska
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
103
(33,33%)
Joanna Małgorzata Lupas-Rutkowska
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
103
(33,33%)
Anna Maria Norek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(6,47%)
Okręg 10
Przedmieście Dubieckie: 1 - 2, 4 - 6E, 34 - 40, 42, 46 - 49A, 111 - 125, 127, 130 - 244, 246, 253 - 255, 263 (wraz z wyróżnikami literowymi)
Pokaż więcej
Zygmunt Grzegorzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
15
(5,86%)
Maria Renata Tompalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
37
(14,45%)
Jan Karol Sura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
68
(26,56%)
Agata Łucja Chrobak
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
100
(39,06%)
Kazimierz Augustyn Babiś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(14,06%)
Okręg 11
Przedmieście Dubieckie: 3, 7 - 33B, 41, 43 - 45, 50 - 110, 126, 128, 129, 245, 248 - 250, 257 - 262, 264 - 268 (wraz z wyróżnikami literowymi)
Pokaż więcej
Andrzej Cielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
77
(29,96%)
Mariusz Piotr Daraż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
12
(4,67%)
Zygmunt Dziaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
95
(36,96%)
Alina Chruścicka
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
56
(21,79%)
Adam Zygmunt Sura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(6,61%)
Okręg 12
Łączki, Sielnica, część sołectwa Bachórzec 234 - 239, 242
Pokaż więcej
Ryszard Józef Frańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
81
(54,00%)
Krystian Sylwester Turek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
0
(0,00%)
Marzena Lucyna Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
8
(5,33%)
Piotr Pustelnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
61
(40,67%)
Okręg 13
Słonne, Winne-Podbukowina
Pokaż więcej
Józef Zbigniew Janowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
72
(48,00%)
Ewa Marta Brener
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
1
(0,67%)
Krzysztof Mirosław Skubisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
19
(12,67%)
Anna Zofia Potoczna
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
32
(21,33%)
Romana Irena Gąska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(17,33%)
Okręg 14
Zygmunt Michał Szczygieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
87
(37,50%)
Anna Segiet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
25
(10,78%)
Barbara Ewa Sawkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA
51
(21,98%)
Henryka Bury
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
69
(29,74%)
Okręg 15
Ryszarda Makuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
84
(54,55%)
Zofia Chrobak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM
21
(13,64%)
Bernarda Małgorzata Kaszycka
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ
27
(17,53%)
Paweł Waldemar Bułdys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,29%)