Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Biskupice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Biskupice (Bukowiec, Pacówki, Zabiele)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Jolanta Gawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

41 (14,19%)

Stanisław Jan Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

96 (33,22%)

Kinga Anita Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

152 (52,60%)

Okręg 2

Sołectwo Biskupice (centrum, Słomiana)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Juliusz Józef Kanarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

44 (21,05%)

Zuzanna Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

80 (38,28%)

Krzysztof Mateusz Grochot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

85 (40,67%)

Okręg 3

Sołectwo Bodzanów (lewa strona drogi gminnej od Słomianej i powiatowej w kierunku Ochmanowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Maria Żołnierczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

41 (14,09%)

Krzysztof Aleksander Balicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

183 (62,89%)

Wiesław Stanisław Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

67 (23,02%)

Okręg 4

Sołectwo Bodzanów (prawa strona drogi gminnej od Słomianej i powiatowej w kierunku Ochmanowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Krystyna Klima

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

139 (45,72%)

Emilia Sylwia Żołnierczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

30 (9,87%)

Mariusz Krzysztof Pazdan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

135 (44,41%)

Okręg 5

Sołectwo Jawczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

146 (61,09%)

Sebastian Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

46 (19,25%)

Jerzy Piotr Bakalarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA GMINA”

47 (19,67%)

Okręg 6

Sołectwo Łazany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Marcin Szostak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

57 (15,36%)

Wojciech Piotr Tondyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

115 (31,00%)

Andrzej Józef Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

143 (38,54%)

Natalia Marianna Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

56 (15,09%)

Okręg 7

Sołectwo Przebieczany (centrum-prawa strona drogi gminnej przez wieś)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Natalia Katarzyna Umińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

32 (12,55%)

Andrzej Piotr Kasina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

164 (64,31%)

Damian Michał Serafin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

59 (23,14%)

Okręg 8

Sołectwo Przebieczany (Zabiele, lewa strona drogi gminnej przez wieś, Wielopole)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Czesław Borzęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

45 (16,07%)

Beata Sabina Brzegowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

56 (20,00%)

Stanisław Jan Ptasznik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

81 (28,93%)

Maria Michalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

37 (13,21%)

Grzegorz Mariusz Stasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

61 (21,79%)

Okręg 9

Sołectwo Sławkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Warczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

22 (5,74%)

Adam Franciszek Jamka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

220 (57,44%)

Monika Maria Malarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

141 (36,81%)

Okręg 10

Sołectwo Sułów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jan Batko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

40 (14,13%)

Anna Maria Godzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

75 (26,50%)

Maria Henryka Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

41 (14,49%)

Stanisław Lucjan Świątko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNEGO STANISŁAWA ŚWIĄTKO

127 (44,88%)

Okręg 11

Sołectwo Szczygłów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Tomasz Kożuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

1 (0,42%)

Magdalena Teresa Ciężarek- Juszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

120 (50,00%)

Dorota Korta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

63 (26,25%)

Paweł Antoni Łanoszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

56 (23,33%)

Okręg 12

Sołectwo Tomaszkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Marek Nawrot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

89 (29,28%)

Magdalena Dominika Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

102 (33,55%)

Krzysztof Kamil Borzęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

73 (24,01%)

Katarzyna Maria Leśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

40 (13,16%)

Okręg 13

Sołectwo Trąbki (centrum, Tarnówka, Podryje)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Leonarda Kloczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

44 (14,33%)

Dorota Elżbieta Ładyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

173 (56,35%)

Wojciech Bolesław Liszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

90 (29,32%)

Okręg 14

Sołectwo Zborówek Sołectwo Trąbki (Darczyce)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Eugeniusz Waśniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

105 (29,91%)

Ewa Anna Kurzawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

168 (47,86%)

Anna Barbara Lewińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

78 (22,22%)

Okręg 15

Sołectwo Zabłocie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Marta Kożuch-Zyguła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW

23 (10,95%)

Lucyna Genowefa Ciastoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE

104 (49,52%)

Artur Grzegorz Sroka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI

41 (19,52%)

Wiesław Jacek Potera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA GMINA”

42 (20,00%)