Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Batorowo, Jagodno, Nowe Batorowo
Pokaż więcej
Jan Patra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
1
(0,58%)
Witold Włodzimierz Jaźwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
54
(31,58%)
Weronika Chomacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
67
(39,18%)
Stanisław Turoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(28,65%)
Okręg 2
Kępa Rybacka, Nowakowo, Nowakowo Trzecie
Pokaż więcej
Walentyna Danuta Świniarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
103
(46,19%)
Łukasz Marian Olejarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
51
(22,87%)
Dorota Wielesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY WIELESIK
69
(30,94%)
Okręg 3
Cieplice, Kępiny Wielkie, Nowotki
Pokaż więcej
Elżbieta Mirosława Kurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
66
(61,68%)
Adelajda Marianna Bieszczad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
41
(38,32%)
Okręg 4
Adamowo-Osiedle, Helenowo, Władysławowo
Pokaż więcej
Ryszard Sieniuć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
23
(19,33%)
Elżbieta Henryka Mieczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY MIECZKOWSKIEJ-WYBIERAMY RAZEM
96
(80,67%)
Okręg 5
Bielnik Drugi, Bielnik Pierwszy
Pokaż więcej
Michał Karol Kołpuć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
26
(19,26%)
Wojciech Mateusz Jezierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA JEZIERSKIEGO
75
(55,56%)
Roman Rutkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(25,19%)
Okręg 6
Adamowo, Janowo, Kazimierzowo
Pokaż więcej
Halina Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
59
(32,42%)
Wojciech Wiergowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
38
(20,88%)
Władysława Jadwiga Heidner
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(24,73%)
Katarzyna Iwona Wojtaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(21,98%)
Okręg 7
Czechowo, Nowe Pole, Gronowo Górne: ul. Opalowa, ul. Szafirowa, ul. Berylowa, ul. Topazowa, ul. Perłowa
Pokaż więcej
Grzegorz Zembrzuski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
49
(25,93%)
Barbara Bruzdewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
78
(41,27%)
Marcin Piróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
24
(12,70%)
Beata Izabela Rygasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(20,11%)
Okręg 8
Gronowo Górne: ul. Rubinowa, ul. Szmaragdowa
Pokaż więcej
Zenon Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
13
(5,56%)
Jolanta Zelek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
75
(32,05%)
Arkadiusz Gorgol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
86
(36,75%)
Beata Boros-Burlingo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(9,83%)
Adam Jerzy Brinkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BRINKIEWICZA
37
(15,81%)
Okręg 9
Gronowo Górne: ul. Kryształowa, ul. Agatowa, ul. Koralowa, ul. Diamentowa, ul. Brylantowa, ul. Bursztynowa, ul. Nefrytowa, ul. Lazurytowa
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Grecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
32
(16,16%)
Bartosz Rajmund Sampławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
77
(38,89%)
Beata Rodziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
64
(32,32%)
Ryszard Słupski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(12,63%)
Okręg 10
Nowina, Raczki Elbląskie, Tropy Elbląskie
Pokaż więcej
Teresa Mieczysława Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
20
(11,49%)
Beata Cackowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
77
(44,25%)
Marcin Łukasz Pabich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
34
(19,54%)
Edyta Anna Furman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY ANNY FURMAN
43
(24,71%)
Okręg 11
Przezmark, Przezmark-Osiedle, Sierpin
Pokaż więcej
Łukasz Piątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
4
(1,56%)
Zenon Stanisław Marcińczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
74
(28,91%)
Marek Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
130
(50,78%)
Jerzy Jarosław Stanecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(18,75%)
Okręg 12
Janów, Komorowo Żuławskie, Pilona
Pokaż więcej
Robert Dymowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
116
(43,45%)
Michał Paliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
92
(34,46%)
Ewa Kosowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(22,10%)
Okręg 13
Bogaczewo, Myślęcin, Nowa Pilona, Pasieki, Weklice
Pokaż więcej
Beata Anna Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
6
(4,88%)
Paweł Pikulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
77
(62,60%)
Alicja Elżbieta Sztajnert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
40
(32,52%)
Okręg 14
Dłużyna, Klepa, Węzina
Pokaż więcej
Jerzy Stanisław Kołpuć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD - MÓJ DOM
26
(18,84%)
Jadwiga Ciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
61
(44,20%)
Arkadiusz Mikołaj Mańkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(36,96%)
Okręg 15
Drużno, Karczowizna, Lisów, Nowy Dwór
Pokaż więcej
Mirosław Lewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA TUCHOLSKIEGO
51
(51,00%)
Ireneusz Furman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM LEPIEJ RYSZARD SIENIUĆ
20
(20,00%)
Jan Sławomir Drapczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(29,00%)