Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jabłonki Kołonice
Pokaż więcej
Małgorzata Beata Grzegorzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI
16
(18,39%)
Tomasz Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
10
(11,49%)
Piotr Wiesław Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
38
(43,68%)
Krystyna Halina Hetnał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(26,44%)
Okręg 2
Baligród : Bieszczadzka
Pokaż więcej
Marian Pankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI
26
(22,03%)
Małgorzata Maria Putyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
52
(44,07%)
Marian Adam Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
40
(33,90%)
Okręg 3
Baligród : 8 Marca , Balów
Pokaż więcej
Jacek Grzegorz Krowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI
24
(26,09%)
Danuta Ostalecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
39
(42,39%)
Henryk Tomasz Trybulewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(31,52%)
Okręg 4
Baligród : 11 Listopada , Plac Wolności , Tadeusza Kościuszki , Wincentego Pola
Pokaż więcej
Rafał Marian Wronowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI
13
(9,42%)
Marek Gabriel Sawiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
45
(32,61%)
Zenon Tadeusz Rajchel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
54
(39,13%)
Andrzej Czesław Opar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(18,84%)
Okręg 5
Baligród : 3 Maja , 6 Sierpnia , Adama Mickiewicza , Partyzantów , Podzamcze , Aleksandra Fredry
Pokaż więcej
Rafał Piotr Szpak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
17
(18,89%)
Piotr Krzysztof Paczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
30
(33,33%)
Krystyna Pięta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(47,78%)
Okręg 6
Baligród : Jana Duplaka , Kazimierza Wielkiego 1 - 40 , Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Jan Paweł Łyskanycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
50
(48,54%)
Iwona Bernadetta Irzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(51,46%)
Okręg 7
Baligród : Kazimierza Wielkiego od 41 do końca , Księdza Tomasza Kościa , Podgłębokie
Pokaż więcej
Henryk Stanisław Leicht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI
61
(49,19%)
Mateusz Józef Bielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
9
(7,26%)
Jan Stanisław Janków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
35
(28,23%)
Bartłomiej Mateusz Dunaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(15,32%)
Okręg 8
Bystre , Huczwice , Łubne , Rabe , Stężnica
Pokaż więcej
Elżbieta Monika Wasser
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI
21
(18,26%)
Lidia Anna Kinal - Wnuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
17
(14,78%)
Joanna Monika Trześniowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
43
(37,39%)
Marek Miller
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(29,57%)
Okręg 9
Mchawa : 1 - 71
Pokaż więcej
Barbara Maria Herbetko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
78
(60,00%)
Leszek Józef Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
19
(14,62%)
Krystyna Kuzio
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,38%)
Okręg 10
Mchawa : od 72 do końca
Pokaż więcej
Sylwester Krzysztof Chorzępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
48
(39,02%)
Kazimiera Gawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
32
(26,02%)
Leszek Korab
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(34,96%)
Okręg 11
Cisowiec , Kielczawa , Roztoki Dolne
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Pelc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
44
(37,29%)
Edyta Maria Masłyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
9
(7,63%)
Zbigniew Bończak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(55,08%)
Okręg 12
Zahoczewie : 1 - 36 , Żerdenka , Żernica Wyżna , Żernica Niżna
Pokaż więcej
Marzena Maria Bielec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
11
(15,07%)
Józef Wiktor Wanat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
30
(41,10%)
Józef Barański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(43,84%)
Okręg 13
Zahoczewie : od 37 do końca
Pokaż więcej
Marcin Andrzej Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
18
(17,82%)
Jolanta Katarzyna Siuciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
44
(43,56%)
Adam Szymon Roś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA BALIGRODU
39
(38,61%)
Okręg 14
Nowosiółki : 1 - 60
Pokaż więcej
Iwona Ewa Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
29
(34,52%)
Marzena Agata Dżoń - Leicht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
32
(38,10%)
Agnieszka Andżelika Łaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(27,38%)
Okręg 15
Nowosiółki : od 60 A do końca
Pokaż więcej
Władysław Marczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
18
(23,68%)
Waldemar Pitycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZONA ZMIANA
49
(64,47%)
Henryka Wałachowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(11,84%)