Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Bieżuń, Gmina Siemiątkowo, Gmina Lutocin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jarosław Henryk Zalewski
123
(2,05%)
-
1
Robert Cecelski
376
(6,27%)
-
4
Dariusz Adam Sajewski
345
(5,76%)
-
5
Zygmunt Liszewski
526
(8,78%)
-
2
Ewa Naguszewska
563
(9,39%)
-
3
Grażyna Elżbieta Czajkowska
105
(1,75%)
-
6
Małgorzata Kąkol
59
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
-
6
Anna Banach
76
(1,27%)
-
1
Urszula Marzena Twarogowska
195
(3,25%)
-
5
Adam Janusz Kaźmierski
29
(0,48%)
-
3
Eugeniusz Składanowski
36
(0,60%)
-
2
Marlena Kosińska
27
(0,45%)
-
7
Adam Kubiński
28
(0,47%)
-
4
Iwona Kaczyńska
25
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
-
6
Tomasz Sobiech
49
(0,82%)
-
4
Jacek Ostrowski
67
(1,12%)
-
5
Ewa Iwona Puszcz
44
(0,73%)
-
1
Henryk Mirosław Lawrenc
105
(1,75%)
-
2
Janusz Dobiesz
34
(0,57%)
-
7
Bożena Zielińska
32
(0,53%)
-
3
Jolanta Maria Kaczmarczyk
123
(2,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Irena Nowicka
59
(0,98%)
-
7
Leszek Jakowski
59
(0,98%)
-
6
Henryk Lewandowski
59
(0,98%)
-
4
Robert Marek Moskal
67
(1,12%)
-
1
Zbigniew Włocki
291
(4,86%)
-
2
Małgorzata Bożena Skirzyńska
90
(1,50%)
-
3
Janina Narkiewicz
27
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bernard Jabłoński
250
(4,17%)
-
4
Mirosław Różański
546
(9,11%)
-
5
Dorota Lorenc
147
(2,45%)
-
6
Piotr Kwiatkowski
395
(6,59%)
-
7
Ryszard Domżalski
599
(9,99%)
-
1
Anna Grażyna Kowalkowska
66
(1,10%)
-
3
Marzena Maria Twarogowska
371
(6,19%)
Okręg 2
Gmina Kuczbork Osada, Gmina Lubowidz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Tylicki
247
(4,62%)
-
2
Barbara Kordalska
317
(5,93%)
-
4
Katarzyna Sosnowska
112
(2,09%)
-
3
Kamil Grodzicki
220
(4,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
-
2
Beata Margalska
88
(1,65%)
-
1
Piotr Ławicki
195
(3,65%)
-
3
Mariola Piotrowska
45
(0,84%)
-
4
Arkadiusz Kaźmierczak
80
(1,50%)
-
5
Milena Kruzińska
24
(0,45%)
-
6
Mariusz Stańczak
60
(1,12%)
-
7
Adam Dariusz Sokołowski
45
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
-
4
Tomasz Chądzyński
74
(1,38%)
-
2
Teresa Barbara Serafińska
245
(4,58%)
-
5
Marzena Bożena Mańka
26
(0,49%)
-
3
Barbara Wiesława Jabłońska
184
(3,44%)
-
1
Tadeusz Paweł Burakowski
188
(3,52%)
-
6
Zdzisław Orzechowski
190
(3,55%)
-
7
Józef Stankiewicz
348
(6,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Marzena Więckowska
144
(2,69%)
-
5
Jerzy Szymanowski
34
(0,64%)
-
1
Mariusz Jarzynka
177
(3,31%)
-
3
Tomasz Makuszewski
207
(3,87%)
-
4
Edyta Witkowska
69
(1,29%)
-
6
Kamil Hermanowski
45
(0,84%)
-
7
Justyna Ślązak
55
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Antoni Marek Tański
265
(4,96%)
-
1
Jerzy Rzymowski
761
(14,23%)
-
3
Joanna Zdzisława Olszewska-Firlej
460
(8,60%)
-
4
Szczepan Kazimierz Leszczyński
115
(2,15%)
-
7
Henryk Mac
144
(2,69%)
-
5
Maria Koper
64
(1,20%)
-
6
Teresa Stańczak
120
(2,24%)
Okręg 3
Gmina Żuromin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Grzegorz Wronkowski
181
(2,80%)
-
6
Klaudia Płótnicka
38
(0,59%)
-
2
Danuta Bednarczyk
177
(2,74%)
-
4
Wioletta Skorłutowska-Tylicka
51
(0,79%)
-
1
Jerzy Gierszyński
360
(5,57%)
-
7
Jerzy Ciesielski
88
(1,36%)
-
5
Marcin Szulborski
135
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
-
7
Dawid Huba
49
(0,76%)
-
3
Alicja Ewa Gajewska
207
(3,20%)
-
2
Jadwiga Ratajczyk
200
(3,09%)
-
1
Michał Bodenszac
505
(7,81%)
-
5
Katarzyna Perłowska
28
(0,43%)
-
6
Agnieszka Kitewska
33
(0,51%)
-
4
Piotr Marek Wojtczyk
65
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
-
5
Marzanna Serafińska
69
(1,07%)
-
2
Ewa Szczepańska
160
(2,48%)
-
7
Ewa Wiśniewska
62
(0,96%)
-
4
Janina Murawska
54
(0,84%)
-
6
Edward Izydor Sochocki
38
(0,59%)
-
3
Jan Jabłoński
54
(0,84%)
-
1
Zbigniew Cezary Nosek
622
(9,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
1
Piotr Wlizło
193
(2,99%)
-
2
Kamil Łebkowski
102
(1,58%)
-
3
Paweł Przybysz
28
(0,43%)
-
6
Anna Piotrowicz
20
(0,31%)
-
7
Patrycja Michalska
40
(0,62%)
-
4
Dawid Przystup
12
(0,19%)
-
5
Aldona Karczewska
19
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mirosław Krawcewicz
60
(0,93%)
-
4
Elżbieta Piwowarska-Grześkiewicz
15
(0,23%)
-
3
Paweł Wiesław Cieślak
44
(0,68%)
-
1
Marek Budzich
548
(8,48%)
-
6
Agata Maria Karasiewicz
50
(0,77%)
-
7
Kazimierz Narewski
75
(1,16%)
-
5
Barbara Lejeń
47
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Urszula Stolarska
91
(1,41%)
-
7
Halina Mrozek
67
(1,04%)
-
1
Ireneusz Rejmus
1 019
(15,76%)
-
2
Janusz Welenc
345
(5,34%)
-
4
Tomasz Karolewski
204
(3,16%)
-
6
Edyta Gołębiewska
58
(0,90%)
-
3
Piotr Budzich
251
(3,88%)