Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Końskowola

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Młynki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Walerian Frel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

56 (20,14%)

Andrzej Ciotucha

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

113 (40,65%)

Michał Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

109 (39,21%)

Okręg 2

Rudy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Kopron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

82 (47,95%)

Michał Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

89 (52,05%)

Okręg 3

Stara Wieś, Stara Wieś ul. Głęboka, Kwiatowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Wiesław Skwarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 4

Wronów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bolesław Apoloniusz Matraszek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

98 (52,41%)

Mirosław Waldemar Stalęga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

89 (47,59%)

Okręg 5

Końskowola: ul. Bema, Ciasna, Dąbrowskiego, Jaworowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lubelska, Łąkowa, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Różana, Rudzka, Starowiejska, Szewska, Zakładowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Krasucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

101 (31,27%)

Jacek Tadeusz Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (19,20%)

Andrzej Stanisław Szymajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

160 (49,54%)

Okręg 6

Końskowola: ul. Brzezinki, Doły, Górna Niwa, Kurowska, Młyńska, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Północna, Rybna, Rynek, Słoneczna, Spokojna, Wąska, Wschodnia, Wspólna, Żyrzyńska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Gabriel Barzenc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

176 (51,46%)

Ewa Gruza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (26,61%)

Krzysztof Sułek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

75 (21,93%)

Okręg 7

Końskowola: ul. Chopina, Cmentarna, Kopernika, Kościuszki, Mickiewicza, Pożowska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Sadowa, Wiśniowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Goluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

96 (36,23%)

Iwona Giza-Miąsik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

169 (63,77%)

Okręg 8

Nowy Pożóg

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Gembal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

112 (41,03%)

Kamil Sójka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

161 (58,97%)

Okręg 9

Stary Pożóg

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Głowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

106 (51,96%)

Tomasz Przepiórka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

98 (48,04%)

Okręg 10

Opoka, Pulki, Witowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Rodzoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

214 (51,44%)

Iwona Wiejak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

202 (48,56%)

Okręg 11

Skowieszyn, Skowieszyn ul. Puławska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Władysław Murat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

199 (60,12%)

Mirosław Piotr Pustelnik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

114 (34,44%)

Justyna Mizak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

18 (5,44%)

Okręg 12

Las Stocki, Stok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Piękoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

116 (49,57%)

Beata Rodzik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (13,68%)

Przemysław Banaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

86 (36,75%)

Okręg 13

Chrząchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Kaniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

155 (52,01%)

Małgorzata Iwan-Susek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (13,09%)

Marcin Bociański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

104 (34,90%)

Okręg 14

Chrząchówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Monika Mrozek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

53 (40,15%)

Przemysław Pajurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

79 (59,85%)

Okręg 15

Sielce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Henryk Wielgo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

160 (51,12%)

Bogumiła Jadwiga Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

153 (48,88%)