Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Włodawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
-
1
Tomasz Jan Korzeniewski
546
(10,27%)
-
2
Edward Łągwa
488
(9,18%)
-
3
Honorata Ewa Słomiany
82
(1,54%)
-
5
Monika Justyna Zimnicka
75
(1,41%)
-
6
Waldemar Antoni Kazuro
121
(2,28%)
-
4
Paweł Antoni Łobacz
81
(1,52%)
-
7
Renata Agnieszka Torbicz
43
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Małgorzata Hanka Zińczuk
105
(1,97%)
-
1
Wiesław Roman Holaczuk
857
(16,12%)
-
2
Wiesław Orzeszko
148
(2,78%)
-
4
Teresa Antonina Król
49
(0,92%)
-
6
Eliza Anna Grabowska
44
(0,83%)
-
5
Janusz Tajchert
73
(1,37%)
-
7
Mariusz Artur Zańko
674
(12,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Przemysław Marek Tułacz
74
(1,39%)
-
3
Katarzyna Kurec
36
(0,68%)
-
5
Igor Marek Gruszecki
136
(2,56%)
-
1
Marian Śpiewak
358
(6,73%)
-
2
Monika Maria Borzęcka
32
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Sylwia Marta Łoś
26
(0,49%)
-
2
Janusz Adam Kloc
413
(7,77%)
-
4
Wanda Jolanta Sposób
63
(1,18%)
-
5
Emilia Anna Litaszewska
80
(1,50%)
-
3
Elżbieta Dorota Sołoducha
38
(0,71%)
-
1
Andrzej Romańczuk
640
(12,04%)
-
6
Daniel Piotr Korpysz
35
(0,66%)
Okręg 2
Gmina Włodawa, Gmina Hanna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
-
3
Anna Miazio
52
(1,31%)
-
2
Maria Teresa Kunc
247
(6,21%)
-
1
Czesław Ignatiuk
632
(15,89%)
-
5
Krystian Szewczyk
120
(3,02%)
-
4
Monika Sabina Ciok
31
(0,78%)
-
6
Jarosław Kowalczuk
77
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Katarzyna Maria Twaróg-Perczyk
70
(1,76%)
-
1
Danuta Pawluk
381
(9,58%)
-
3
Wiesław Mariusz Gryglicki
116
(2,92%)
-
2
Piotr Wincenty Gorgol
518
(13,02%)
-
4
Czesław Władysław Wygiera
147
(3,70%)
-
5
Krystyna Jolanta Kazimiruk
101
(2,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Janina Regina Borowska
3
(0,08%)
-
1
Mariusz Stanisław Kowalewski
90
(2,26%)
-
2
Agnieszka Marzena Stolarczyk
20
(0,50%)
-
6
Grzegorz Ciepałowicz
18
(0,45%)
-
4
Karolina Wiencaszek
34
(0,85%)
-
5
Jarosław Robert Sztroman
56
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Goleman
71
(1,79%)
-
5
Bogusław Stanisław Zyza
122
(3,07%)
-
6
Krzysztof Kochan
211
(5,31%)
-
1
Marta Wawryszuk
350
(8,80%)
-
3
Bożena Oleś
98
(2,46%)
-
4
Tadeusz Sawicki
412
(10,36%)
Okręg 3
Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
-
2
Konstanty Jan Wnuczuk
102
(2,41%)
-
5
Elżbieta Dorota Skrzyńska
61
(1,44%)
-
3
Beata Lewandowska
32
(0,75%)
-
4
Wojciech Marek Zając
26
(0,61%)
-
1
Adam Wojcieszuk
109
(2,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Stanisław Kot
362
(8,54%)
-
2
Maryla Łopąg
214
(5,05%)
-
5
Wiesław Kocot
120
(2,83%)
-
3
Beata Monika Kryjak
164
(3,87%)
-
1
Tadeusz Henryk Rudko
671
(15,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Anna Marzena Paciorkowska
118
(2,78%)
-
2
Marek Majewski
66
(1,56%)
-
3
Marek Drob
43
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Panasiuk
1 123
(26,48%)
-
3
Grażyna Marianna Kołodziej
234
(5,52%)
-
2
Krzysztof Kuszpa
337
(7,95%)
-
5
Marian Tomasz Kupisz
330
(7,78%)
-
4
Iwona Grażyna Kwiatkowska
129
(3,04%)
Okręg 4
Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
-
1
Czesław Jan Marciocha
36
(1,19%)
-
2
Elżbieta Kowalczuk
149
(4,91%)
-
3
Paweł Sylwester Malinowski
34
(1,12%)
-
4
Roman Krzysztof Korczyński
64
(2,11%)
-
5
Jolanta Anna Struska
22
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Elżbieta Maria Strońska
281
(9,26%)
-
3
Małgorzata Kończal
164
(5,40%)
-
4
Wiesław Mikołaj Leśniewski
192
(6,32%)
-
5
Andrzej Demecki
226
(7,44%)
-
1
Mirosław Tadeusz Konieczny
411
(13,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Zieliński
55
(1,81%)
-
2
Nel Potapczuk
49
(1,61%)
-
1
Anna Koper
132
(4,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Ewa Małgorzata Pawluk
155
(5,11%)
-
1
Romuald Marek Pryll
427
(14,06%)
-
2
Zofia Dorota Fulman
215
(7,08%)
-
4
Ariel Sebastian Struski
230
(7,58%)
-
5
Dariusz Suwała
194
(6,39%)