Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bogumiłowice
Pokaż więcej
Renata Katarzyna Brocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
111
(67,68%)
Dariusz Rafał Wychowałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(32,32%)
Okręg 2
Wola Wydrzyna
Pokaż więcej
Żaneta Małgorzata Zimoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
105
(69,08%)
Renata Borysiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(30,92%)
Okręg 3
Łęczyska, Kuźnica
Pokaż więcej
Jacek Piotr Koliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
31
(40,79%)
Stanisław Piszer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(59,21%)
Okręg 4
Piekary, Ostrołęka
Pokaż więcej
Radosław Tomasz Kijak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA BURKOTA
0
(0,00%)
Okręg 5
Dworszowice Pakoszowe od nr 1 do nr 79 oraz od nr 140 do 162
Pokaż więcej
Jacek Wielgosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
80
(47,34%)
Sławomir Borowiecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(52,66%)
Okręg 6
Dworszowice Pakoszowe od nr 80 do 139
Pokaż więcej
Artur Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
61
(54,95%)
Piotr Michał Smużniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(45,05%)
Okręg 7
Karol Bujacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
126
(75,45%)
Aneta Katarzyna Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(24,55%)
Okręg 8
Grzegorz Marek Soboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW KODRANIA
66
(46,81%)
Michał Kazimierz Burkot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA BURKOTA
75
(53,19%)
Okręg 9
Grzegorz Czesław Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
69
(37,70%)
Alicja Marcjanna Pieniążek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(28,96%)
Krzysztof Piotr Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
61
(33,33%)
Okręg 10
Bieliki, Marcinów
Pokaż więcej
Karolina Katarzyna Kuśmierek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(35,43%)
Stanisław Antoni Jurczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
54
(30,86%)
Agnieszka Maria Bąkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA BURKOTA
59
(33,71%)
Okręg 11
Sulmierzyce Kolonia: Filipowizna, ul. Górna, ul. Łąkowa, ul. Mała, ul. Mickiewicza, ul. Objazdowa, ul. Ogrodowa, ul. Poprzeczna, ul. Północna, ul. Zawodzie, ul. Strażacka, Plac im. Gabriela Turskiego
Pokaż więcej
Danuta Barbara Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
101
(55,80%)
Grzegorz Jarosław Kokosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
80
(44,20%)
Okręg 12
Sulmierzyce Kolonia: Dąbrowa, ul. Południowa, ul. Spacerowa
Pokaż więcej
Agnieszka Monika Maciaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
180
(78,60%)
Renata Katarzyna Potocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(21,40%)
Okręg 13
Sulmierzyce Kolonia: ul. Słoneczna, ul. Szkolna, ul. Plac Kościuszki, ul. Piłsudskiego, ul. Witolda Pileckiego, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Zielona, ul. Polna
Pokaż więcej
Grażyna Bronisława Smolarek-Chwastowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
142
(71,00%)
Aneta Magdalena Gorząd
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(29,00%)
Okręg 14
Sulmierzyce Wieś: ul. Krasickiego, ul. Zamolska
Pokaż więcej
Tadeusz Jan Kruszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA ORZESZKA
101
(67,33%)
Łukasz Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(32,67%)
Okręg 15
Sulmierzyce Wieś: ul. Borowa, ul. Leśna, ul. Wolska, ul. Zachodnia, ul. Białodrzew, ul. Sadowa, ul. Strzelecka
Pokaż więcej
Renata Bożena Koniowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
100
(65,36%)
Martyna Magdalena Radecka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
53
(34,64%)