Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Błaszki-ulice: Młyńska, Projektowana, Przemysłowa, Sieradzka, Spacerowa, Sportowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Mateusz Kuligowski
58
(12,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Szymon Szereda
42
(8,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Sebastian Rafał Lubczyński
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Wioletta Anna Przybylska
126
(26,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LASKOWSKIEGO
-
28
Marek Włodzimierz Laskowski
129
(27,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA MATUSZEWSKIEGO
-
29
Czesław Matuszewski
11
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUCIŃSKIEGO
-
23
Andrzej Ryszard Kuciński
103
(21,96%)
Okręg 2
Miasto Błaszki-ulice: Kaliska, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Marszałka, Mleczarska, Ogrodowa, Plac Niepodległości, Polna, Północna, Pomorska, Pułaskiego, Stare Miasto, Plac Sulwińskiego, Szkolna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Zakrzewski
73
(12,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Andrzej Zygmunt Gościmski
106
(18,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
17
Łukasz Michał Nieborak
252
(43,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Eleonora Danuta Słowińska-Gronert
19
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Marcin Wachowski
11
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SALAMONA
-
24
Tadeusz Franciszek Salamon
79
(13,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Łukasz Zdzisław Jamszoł
42
(7,22%)
Okręg 3
Chabierów, Chociszew, Garbów, Golków, Gorzałów, Kalinowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Jan Bączyński
29
(5,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Julian Kozielski
77
(14,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Karol Rajewski
6
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Krzysztof Marek Pawlak
83
(15,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Beata Teresa Drewniak-Sałata
21
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI MARUSZEWSKIEJ
-
21
Izabela Maruszewska
141
(26,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PLUTA
-
22
Paweł Dawid Pluta
30
(5,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Aneta Polowczyk
59
(11,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GOPLARKA
-
26
Piotr Bogumił Goplarek
90
(16,79%)
Okręg 4
Borysławice, Chrzanowice, Chrzanowice Wilczkowice, Gzików.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Patrycja Janiak
52
(9,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Zbigniew Wiktorowski
135
(25,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Marzena Teresa Marczak
92
(17,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
17
Radomir Wosiak
98
(18,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Stanisław Marian Kulawinek
9
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Agnieszka Anna Kopeć
46
(8,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Małgorzata Katarzyna Harędarz
106
(19,70%)
Okręg 5
Grzymaczew, Polesie, Stok Polski, Wrząca, Łapigrosz, Poręby.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwester Łakomiak
168
(39,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Stanisław Kosatka
239
(55,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Łukasz Mateusz Romaniszyn
16
(3,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Dorota Łodzińska
7
(1,63%)
Okręg 6
Aleksandria, Cienia, Gruszczyce, Sarny, Zaborów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Jacek Majewski
75
(16,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Eryk Mateusz Felisiak
170
(37,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Dawid Mateusz Woźniak
28
(6,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI
-
19
Piotr Bolesław Jakóbczak
107
(23,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Dariusz Marek Chuderski
2
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Beata Balcerzyk
70
(15,49%)
Okręg 7
Brzozowiec, Kamienna-Kolonia, Kamienna-Wieś, Suliszewice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Kurdyk
21
(5,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Bijacik
79
(19,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Karol Szczepan Urbański
5
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI
-
19
Andrzej Melka
141
(34,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Danuta Jolanta Bączyńska
82
(20,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Elżbieta Barbara Drewniak
44
(10,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Michał Rafał Piontczak
37
(9,05%)
Okręg 8
Kije, Kopacz, Pęczek, Wcisło, Marianów, Włocin-Kolonia, Włocin-Wieś, Wojków, Borek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Maria Wagan-Sibińska
101
(24,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Wietrzyk
122
(29,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Marek Karol Urban
114
(27,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO BŁASZKI
-
19
Przemysław Pietrucha
76
(18,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Halina Zofia Brocka
2
(0,48%)
Okręg 9
Brończyn, Bukowina, Romanów, Stok Nowy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Jan Musielak
42
(9,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogusław Klimaszewski
215
(47,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Dorota Agata Trzcińska
50
(11,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
17
Jarosław Krzysztof Olejniczak
81
(18,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Sławomir Mieczysław Szaliński
2
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Angelina Głowinkowska
58
(12,95%)
Okręg 10
Kobylniki, Korzenica, Morawki, Mroczki Małe, Nacesławice, Sędzimirowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Jaworski
276
(61,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Czesław Kazimierz Ludwiczak
39
(8,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Zbigniew Piotr Makowski
19
(4,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Karolina Agnieszka Damazer
118
(26,11%)
Okręg 11
Brudzew, Równa, Żelisław-Kolonia, Żelisław.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Tomczak
60
(11,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Andrzej Kędzia
216
(42,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Erwin Mateusz Ozdoba
32
(6,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Artur Mariusz Matyjasz
13
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Tomasz Krzysztof Bartnicki
26
(5,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY SZCZEŚNIAK
-
30
Józefa Zofia Szcześniak
165
(32,23%)
Okręg 12
Emilianów, Jasionna, Łubna-Jakusy, Łubna-Jarosłaj, Niedoń, Sudoły.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Zientara
96
(20,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aleksy Pietrzak
260
(54,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Paweł Krzysztof Wietrzyk
30
(6,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Ireneusz Kazimierz Widerski
86
(17,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Robert Ryszard Kubiak
6
(1,26%)
Okręg 13
Adamki, Domaniew, Kociołki, Maciszewice, Tuwalczew, Skalmierz, Woleń.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Kołoszczyk
105
(20,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Adrianna Barbara Stępniak
18
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Łukasz Bogumił Pańczak
42
(8,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Iwona Magdalena Balcerzak
41
(8,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA HENDRYSIAKA
-
27
Ireneusz Hendrysiak
245
(47,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Marian Juszczak
61
(11,91%)
Okręg 14
Kostrzewice, Kwasków, Smaszków, Orzeżyn, Zawady.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Stanisław Jezierski
75
(17,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zenon Wiesław Kuświk
128
(30,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Łukasz Erwin Gajda
20
(4,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Krzysztof Grzegorz Gawłowski
21
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI RP 2018
-
20
Violetta Maria Góral
123
(29,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Paweł Fornalski
55
(13,03%)
Okręg 15
Lubanów, Kokoszki, Kołdów, Wójcice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Wiktor Bakalarz
22
(5,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Paweł Pogorzelec
139
(35,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
18
Szymon Dłużniewski
9
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BĄCZYŃSKIEJ GEOTERMIA BŁASZKI
-
15
Andrzej Kowalczyk
88
(22,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY GRĘDAS
-
25
Katarzyna Justyna Grędas
81
(20,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY
-
16
Michał Jakub Denel
58
(14,61%)